חדשה בפורום-

איליקו

New member
עמית, מעולם לא היית הכי צעיר בפורום

כי אם לא ידעת אז מייסדת ומנהלת הפורום שלנו חן (דובדבן) היא בת 14 (פחות מחצי הגיל שלך) אבל היא גדולה... היא גדולה... היא גדולה... (כמאמר השיר הידוע).

כל הכבוד לך דובדבן

אני אחות אן לי סכרת אבל מעוניינת לעזור כמה שאפשר אז היו בריאים מתוקים{לא יותר מדי} ושבוע טוב

חדשה בפורום-

שלום לכולם. אני סכרתית כבר 12 שנים...די קשה,די מעצבן,די מתסכל אבל חיים עם זה ואני מאמינה שגם אפשר לחיות טוב כי אין ברירה. אני מודה-שנים בכיתי,התנגדתי,מרדתי,לא קיבלתי את זה בטוב אבל עכשיו ברוך השם-קצת יותר אופטימית,יותר משלימה עם העובדה ויותר רגועה,טיפה יותר... אני יודעת שכל אחד מקבל את זה אחרת,חי עם זה אחרת, אז אני בת 25,ובין כל שאר העניינים והדברים והחיים גם חולת סכרת, מקווה שאוכל להשתתף פה מידי פעם ומוסרת ד"ש לכל המתוקים והמתוקות כמוני...

איליקו

New member
תודה לך אחותנו פורפורית

לאחות פורפורית, תודה על הייעוץ והעזרה שאת מעניקה לנו. אם אני יכול לעזור לך במשהו בכל שטח שהוא אנא שלחי לי הודעה.

תודה...תודה...

מאוד גאה להיות הקטנה שמבנינו....

איליקו

New member
ברוכה הבאה

בהתחלה זה מאוד קשה, במיוחד בגיל בו קיבלת את הסוכרת ואני שמח שהתגברת. כיום את נשמעת חזקה ואופטימית. אנא השארי עימנו, נשמח להחליף איתך חוויות, מידע ותמיכה.

portland

New member
שלום שלום

עזבי את העבר בהצלחה בהמשך דרכך
ותהני לך גם פה

היי, ברוכה הבאה!

אני מבינה אותך שבהתחלה היה קשה... אני לא נתתי לאף אחד להזריק לי... הייתי בת 6+.... אז מקווה שתישארי איתנו, הרבה בריאות...

LARAS

New member
חן, חמודה שלי... ../images/Emo54.gif

את לא תצאי מזה בקלות עכשיו,
אחרי שהדברים נאמרו
אני צעירה ממך בשנה, אני בת 13 (וקצת!)
ויש לי את ה"מצב" הזה כבר 4 שנים,
רק לידיעתכם, מעולם לא הסכמתי ולעולם לא אסכים לקבל את סוכרת הנעורים שלי בתור "מחלה"
[ אז כולה הלבלב שלי לא מייצר אינסולין,
זו סיבה לקרוא לי חולה
] בכל אופן, חן.. זה לא משנה בת כמה אני,
עדיין יש לי את מה שיש פה לכמה אנשים נוספים... וזה מעניין לראות איך אחרים מתמודדים עם אותו הדבר למרות שתודו בזה, זה לא כזה קשה
שלכם,
לארה

למעלה