חדשה בפורום

2kiara

New member
חדשה בפורום

זאת פעם ראשונה שנתקלתי בפורום כזה, ואני שמחה כי הגיע הזמן שיהיה דבר כזה. אני מאוד אוהבת רומנים רומנטים ורוצה להמליץ בהזדמנות זו על הספר המ-ד-ה-י-ם של הסופרת המעולה נורה רוברטס - "נקמה מתוקה". מי שרוצה לדסקס על נושאים שונים או שאלות, אני אשמח להשתתף!

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

הגיע הזמן שיגיעו לכאן עוד משתתפים. חייבים לעורר את הפורום הזה
אני יותר אוהבת את הספרים של דניאל סטיל וסנדרה בראון.. אבל לאחר שכנועים רבים לשנות קצת כיוון וסופרים (בוגדת בהן
אבל רק קצת) נתנו לי לקרוא את הספר של נורה רוברטס והספר הראשון (ובינתיים האחרון)שקראתי היה "נקמה מתוקה"....ספר מדהים, לא יכולתי לעזוב אותו... בדיוק שקראתי אותו אבי היה מאושפז בבית חולים, וכל האחיות בבית החולים לקחו לקרוא אותו אחרי, ומאוד אהבו אותו. ממליצה על הספר הזה.. אשמח לדעת על עוד ספרים מעולים וטובים של נוראה רוברטס.

2kiara

New member
תגובה לDALILA

טוב, אז ככה: קודם כל 99% מהספרים של נורה רוברטס מעולים. כמו שהמלצתי בהודעה הקודמת, "נקמה מתוקה" הוא אחד היותר טובים. אני באופן אישי לוקחת את הספרים שלי מהספריה. אז אם את מנויה, סבבה. תשאלי את הספרנית או שפשוט תחפשי במחשב. אם את לא מנויה, אז תגידי לי בהודעה הקרובה ואני אביא לך רשימה מהספריה, אבל זה יהיה רק עוד שבועיים וחצי בערך (כי אני נוסעת לחו"ל). עוד סופרת מדהימה - שירלי באסבי. שני ספרים שזכורים אצלי חזק מאוד כי הם היו פשוט מהממים: "לב פראי" ו"הפרש המסתורי". פשוט גדולים. הסופרו העיקריות הן סנדרה בראון, נורה רוברטס, שירלי באסבי, ועוד אחת שהן לפי דעתי המובילות בתחום. שיהיה לך בכייף! תגובתי הבאה - בעוד שבועיים וחצי...

למעלה