חדשה בתחום

חדשה בתחום

שלום ומזל-טוב על פתיחת הפורום החדש! אני חייבת להודות שהפורום הגיע בשבילי בדיוק בזמן. פעם מזמן הייתי פעילה בפורום אמנות שימושית, אבל עשיתי הפסקה גדולה בגלל לימודים. לפני שבוע חזרתי מטיול בארה"ב, ושם נדהמתי לגלות עולם שלם של עיצוב אלבומים. חנויות כלבו גדולות המלאות בציוד אינסופי של יצירה. כמובן שלא יכולתי להתאפק ורכשתי המון דפים, סרטים, מדבקות, דבקים וכו'. הפרויקט הראשון שלי הוא עיצוב אלבום (בעצם כמה עמודים) לאחיינית המתוקה שלי שחוגגת שנתיים. מצורפים העמודים הראשונים שעיצבתי, אשמח לשמוע את דעתכם. חג שמח! מיטל

newKiticat

New member
אהבתי את הרעיון בעמוד הזה

(למרות שאני לא מתה על חיתוכים סביב מתאר הגוף). אהבתי את הרביעיה הזו ואני בהחלט אשאוב מזה השראה. אגב, מה הגודל שאת עובדת איתו בדיוק?

ניצנץ1

New member
המטינג של תמונות מאד יפה, אבל

טיפה ריק לי על הבריסטולים בצדדים.. אם את משתמשת בדפים חלקים- אז חובה לעשות BORDER או כיתוב אותיות או משהו, במיוחד בדף ירקרק בצד ימין שלו.

לגבי הצדדים

השארתי בכוונה מעין "שוליים" בצד ימין, כי שם אני מתכוונת לעשות כריכה/ספירלה, שזה בדיוק מוביל אותי לשאלה הבאה: על איזה דפים אתן מעצבות? קונות אלבום שאפשר להוציא ממנו את הדפים ולעצב? אני השתמשתי בבריסטולים ועכשיו אני מתלבטת איך לכרוך את האלבום, מה אתן מציעות?

עלמה7

New member
אני הכי אוהבת אלבומים גדולים

30X30, שיש בהם שמרדפים ובתוכם דפים שאפשר להוציא ולעבוד עליהם, או להכניס אליהם דפי רקע שעליהם עבדתי. תוכלי לראות את כאן, את האלבום של אמא שלי (בקרוב לאבא). חוץ מזה, אני עושה גם אלבומים קטנטנים 15X15, ואז אני פשוט מדביקה את דף הרקע על דף האלבום, בלי ניילון. אם הדפים של הם בגודל של A4, אולי תשקלי להכניס אותם בשמרדפים רגילים, שיש לקנות בחנויות לציוד משרדי. השמרדפים שומרים על הדפים, שלא יתקלקלו בזמן הדפדוף. אם לא - ספירלה נראה לי הכי טוב.

t42

New member
אבן ירוקה...../images/Emo39.gif....

...עיצובים יפים ,,,,מעט ריקים...,,,אבל אהבתי את הסגנון...
...

למעלה