חדשה פה :)

N.L.H

New member
היי לכולם,
יצא לי בחודשים האחרונים לעשות קצת רפלקציה עצמית ולקרוא בנושא, והבנתי שככל הנראה אני נמצאת בתחום האפור של הא-מיניות. דברים התחילו להתחבר, וזה כיף להרגיש שאת לא לבד.
כרגע זה עוד משהו אישי שלי עם עצמי שאני מגלה ומבררת, אבל אשמח להצטרף לקבוצות הוואטסאפ הקיימות ואולי בקרוב לפרסם מודעה (בת 28 מאזור ירושלים, אם רלוונטי :giggle:).
נעים להכיר ואיחולי בריאות לכולכם!

k500

Active member
מנהל
שלום וברוכה הבאה,
אנחנו שמחים שאת כאן ושגילית דברים חדשים בנושא הא-מיני לאחרונה.
כמו שכתבת, זה הזמן לגלות ולברר דברים וכמובן להיות כאן ולהצטרף לכולם/ן.
מדי פעם אנחנו עורכים גם מפגשים, כרגע בפורמט של זום, אבל יום אחד נחזור להיפגש פנים מול פנים.
מעבר לכך, את תמיד מוזמנת להיות כאן, לשאול, לברר, לחדד דברים וכל מה שנראה לך. אנחנו כאן בשבילך.

לגבי קבוצות הווטסאפ, פני ל-חצילונית כאן והיא תצרף אותך לקבוצות שיש. אם זה לא קורה בימים הקרובים, תזכירי לי את העניין הזה.

בהצלחה :)

שלום וברוכה הבאה,
אנחנו שמחים שאת כאן ושגילית דברים חדשים בנושא הא-מיני לאחרונה.
כמו שכתבת, זה הזמן לגלות ולברר דברים וכמובן להיות כאן ולהצטרף לכולם/ן.
מדי פעם אנחנו עורכים גם מפגשים, כרגע בפורמט של זום, אבל יום אחד נחזור להיפגש פנים מול פנים.
מעבר לכך, את תמיד מוזמנת להיות כאן, לשאול, לברר, לחדד דברים וכל מה שנראה לך. אנחנו כאן בשבילך.

לגבי קבוצות הווטסאפ, פני ל-חצילונית כאן והיא תצרף אותך לקבוצות שיש. אם זה לא קורה בימים הקרובים, תזכירי לי את העניין הזה.

בהצלחה :)
K500 מפגשי זום? איך פספסתי??? ואיפה אתה? בוא לדיסקורד שפתחנו אתמול.

k500

Active member
מנהל
K500 מפגשי זום? איך פספסתי??? ואיפה אתה? בוא לדיסקורד שפתחנו אתמול.
רננה, איפה את?
היו כבר כמה מפגשי זום בחודשים האחרונים במקום מפגשים פרונטליים בחוץ.
אם את בווטסאפ, היית אמורה לשמוע על זה לפחות פעם פעמיים.
לגבי דיסקורד, הצטרפתי.

רננה, איפה את?
היו כבר כמה מפגשי זום בחודשים האחרונים במקום מפגשים פרונטליים בחוץ.
אם את בווטסאפ, היית אמורה לשמוע על זה לפחות פעם פעמיים.
לגבי דיסקורד, הצטרפתי.
אני לא בווצאפ. אולי במקום לוח ההכרויות שלא עבר בפורמט (למרות שכשדיברתי עם תפוז וביקשתי לינק לבלוג שלי, הם נתנו לי, הוא פשוט לא מפורסם), אפשר להציע את הקבוצה שלי 'א-מיניים היכרויות' בדיסקורד. הקטע שהיא לא אנונימית, וצריך להזדהות בשביל להכנס, זה מחסום גדול להרבה אנשים, אך מעדיפה כך מאשר מתחזים ומסתננים.

למעלה