חדשה פה...

טלטל 18

New member
חדשה פה...

היי, רציתי להגיד שיש לכם פורום נהדר והוא בא לי בדיוק בזמן... בעוד כמה ימים אני אשמור על תאומים בני 6 שההורים שלהם טסים לחו"ל. חיפשתי רעיונות יצירתיים לעבודה איתם, במקום להשתעמם מול הטלויזיה. מצאתי פה כמה רעיונות טובים אבל עלה לי רעיון נוסף שלא מצאתי פה פרטים עליו- מכיוון שהם יקראו לי סיפורים לפני השינה (כל יום 2 עמודים כל אחד) חשבתי שיהיה נחמד להכין סימניות. השאלה היא מאיזה חומר כדאי?? בריסטול יתקמט ואולי גם ירא פשוט מדי, יש הצעות לחומרים אחרים ולדרכים לקשט? אני אשמח בכלל לרעיונות לפעילויות נוספות שמתאימות לגיל הזה...

שקפים

ולצייר עליהם עם טושים לשקפים.. לעשות חור באמצעות מחורר או המחורר של החגורות (שאני אפעם לא זוכרת איך קוראים לו) ולהשחיל חוטי רקמה כשרוך.

SשקדS

New member
איזה יפה!!!!

אם אני אמצא את השקפים שלי אני בטוח מכינה!

psa

New member
גלי,הסימניות מתוקות מאוד מאד../images/Emo15.gif

niki 58

New member
סימניות ממקלות ../images/Emo63.gif

אפשר לקחת מקלות כמו המקלות של הרופאים לצבוע או לקחת מקלות צבעוניים ואפשר לצייר עליהם או להדביק ויש יופי של סימניה ובאותה הזדמנות אפשר גם להתאים את הדמות של הסימניה לסיפור ולעשות תאטרון בובות קטן

psa

New member
אפשר גם עם סול. לחתוך רצועות

באורך ורוחב של סימניות ולקשט עם צורות מסול או כל מיני אלמנטים שמוכרים ב2 ש"ח. אפשר לקשט גם עם טוליפ.

אילנית03

New member
סימניות ממפל

אפשר לעשות גם סימניות ממפל עם דמויות שבוחרים ומציירים על המפל, ועם רוצים אפשר לעשות את זה כפול ולשים מגנט ואז הסימניה מתמגנתת על העמוד ולא בורחת כשהילד משחק בזה.

בצק מלח

אפשר להכין בצק מלח, ולעשות חרוזים או צורות שמהם אפשר לעשות מוביל, ולצבוע אותו. יש הוראות לבצק מלח בפורום אומנות שימושית.

למעלה