חדשה

שירטע

New member
חדשה

אף פעם לא קראתי ספרי שרלוק הולמס, או ראיתי סרט של שרלוק הולמס... זה אף פעם לא ממש עניין אותי, למען האמת.
עד היום בו ראיתי את הסדרה הבריטית הפנטסטית "שרלוק" (שבוע שעבר).
סדרה פשוט מדהימה! שנונה, גאונית, מרתקת, מצחיקה, איכותית, שחקנים נפלאים (!), דמויות מדהימות.
שרלוק הוא הדמות המושלמת בשבילי - גאון סוציומט שנון, חד מחשבה, חד אבחנה ובעיקר חד לשון. חסר כישורים חברתיים, על גבול האספרגר (אבל לא ממש), משעשע, יהיר, ואפילו קצת חמוד ופגיע לפעמים. וברגע שמתרגלים למראה המשונה שלו, בשילוב עם ההתנהגות של הדמות - סקסי בטירוף.
והדמות של ג'ון ווטסון אדירה גם - רופא צבאי בריטי, בעל גינונים בריטים, נעים הליכות לרוב ("אני רוצה להזכר, שרלוק. הייתי חייל, הרגתי אנשים" "היית רופא!" "היו לי ימים רעים"
), בעל הומור בריטי יבש ומשעשע, ובעיקר, נו - הוא ושרלוק כל כך חמודים ביחד!
וגם שאר הדמויות מקסימות - מייקרופט בתור אח של שרלוק מוזר ומשעשע (אהבתי את זה שבהתחלה היה נדמה שהוא הארכי-נבל), גב' האדסון בעלת הבית אדירה וכיפית, מולי מחדר המתים של ביה"ח מתוקה מאוד ומאוהבת בשרלוק לחלוטין (אהבתי מאוד את הדיאלוגים שלהם בפרק השלישי בעונה 2. נראה ששרלוק סוף סוף רואה בה משהו קצת יותר עמוק ממישהי לרדת עליה. מקווה שיפתחו יותר את מערכת היחסים ביניהם - בדרך שלא תהיה לגמרי OOC. זה צריך להיות מעניין ואני תמיד חובבת רומנטיקה). וגם לסטראד דמות נחמדה, שדווקא בעונה השניה רואים בכל פרק איך הוא דווקא כן קרוב לשרלוק - בתחילה בחג המולד בפרק הראשון, לאחר מכן מרגישים ששרלוק כן שמח באיזשהו מובן על הגעתו לדרטמור בהאונד אוף באסקרוויל, ובסוף כמובן בעובדה שמוריארטי כולל אותו ברשימת החברים של שרלוק, אלה שבסכנה.

ומוריארטי! איך לא דיברתי על מוריארטי. בין הנבלים האדירים. השחקן (ששכחתי את שמו) משחק נפלא את דמות הרשע הפסיכופט והגאון שפשוט... משועמם. הוא ארכי-נבל ראוי לשרלוק, ויש ביניהם הרבה נקודות השקה באיזשהו מובן.
בקיצור... סדרה מדהימה, שלמרות שהיא מונה רק שישה פרקים של שעה וחצי, שזה בערך חצי עונה של סדרה אמריקאית טיפוסית - אני יכולה לחרוש עליה שעות ולחפור עליה שעות אח"כ. כבר ראיתי אותה פעמיים.
אז... זהו. ממש נחרדתי ששמעתי שהעונה הבאה תגיע רק בקיץ! זה פשוט התעללות בצופים.

The LadyKiller

New member
ברוכה הבאה!

הוצאת לי את המלים בכל דבר שאמרת, במיוחד זה ששרלוק סקסי

הסדרה הזו גאונית בכלכך הרבה מובנית ורבדים, וכמובן שהשחקן הגאוני שמשחק את מוריארטי הוא אנדרו סקוט הנסיך הבלתי מעורער.
לא משנה כמה פעמים ראיתי את זה, אני עדיין בוכה בסוף העונה השנייה.אין לזה מרפא

שירטע

New member
שרלוק

סוף העונה ה-2 כל כך עצוב! ג'ון שבר את ליבי בסוף ליד הקבר.
זה הבאסה בסדרות בריטיות וישראליות. הם לוקחים את הזמן בין עונה לעונה! בארה"ב הם מפיקים עונה תוך שלושה-ארבעה חודשים. פה זה לוקח למעלה משנה.
אה, ותוכלי אולי להאיר את עיניי - שמעתי שמועות סותרות - במקום אחד אמרו שהעונה אמורה להתחיל בקיץ - אוגוסט 2013, ובמקום אחר קראתי שרק בינואר 2014. מה נכון?

את יודעת, צריך לעשות שרשור ציטוטים מכל הפרקים.

The LadyKiller

New member
אני שמעתי על ינואר 2014 גם.

אבל את השנייה שאומרת לי על קיץ 2013..
אני מאד מאד [מאד!] בעד שרשור כזה, תפתחי אחד כה וכולנו נצטרף אלייך לציטוטים!

L e i a

New member
הבנתי שהצילומים מתחילים בקיץ 2013

ואחרי חצי שנה (2014) יש את עונה 3.

שירטע

New member
האמת ששמעתי שהם מתחילים בינואר 2013

את הצילומים. אני מבינה שזה מאוד מושקע ואני לגמרי בעד, אבל כמה זמן לוקח לצלם שלושה פרקים שהם כמו שישה?

L e i a

New member
חצי שנה

הלוואי וזה יהיה בינואר, בגלל שמופת וגאטיס עסוקים בעוד פרוייקטים (וגם בנדיקט ומרטין עם ההוביט למשל), קשה לי להאמין שהם יסיימו עם התסריט והכל עד אז. אבל אני אהיה כל כך שמחה אם כן... Finger crossed

shaharEB

New member
מסכימה לחלוטין
(צפוי
)

ברוכה הבאה

אבל מולי ?.. לא יודעת.. מעדיפה את ג'ון D;

למעלה