חדשה...

mika95

New member
חדשה...

היי,אני מיקה ואני נורא אוהבת את גרין דיי!...,אין לי כרגע אף דיסק אבל אני מתכננת לעשות קנייה של רוב הדיסקים שלהם... יש לי 2 שאלות- מה הדיסק הכי טוב שלהם? ואיפה אני יכולה להשיג חולצה של גרין דיי? (שם המקום,ואם אפשר כתובת) בתודה מראש מיקה=]

GrEeNgIrL3

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo13.gif

אני הילה! השתלבות נעימה. בקשר לדיסקים, כל אחד אוהב דיסק אחר ככה שעדיף שתקני את אינטרנשיונל סופרהיטס (internetional superhots) שיש בו אוסף של שירים שלהם מהדיסקים השונים לא כולל אמריקן אידיוט. בקשר לחולצה, אני חיפשתי מלא ולא מצאתי, הרבה אמרו לי שראו מלא בת"א אבל אני לא מצאתי.. בסוף קניתי אחת באיטליה חח אבל אולי עכשיו יש להם. אני ממליצה לך לחפש בת"א בדיזינגוף סנטר יש שם חנות שקוראים לה תומר וחנות שקוראים לה U.f.o (ניראה לי יש שם.) יש גם את "מטאל שופ" שנמאצת ברחוב פרישמן 42 בת"א. וגם בתחנה המרכזית החדשה בת"א יש חולצות של להקות.. אולי יש שם גרין דיי.. יש עוד חנויות.. אני פשוט לא מכירה עוד חח

Little Panda

New member
וולקאם../images/Emo24.gif../images/Emo187.gif

אמממ גם אני ממליצה לך קודם כל לקנות את "International Superhits" כי זה אלבום אוסף ואחרי זה את"American Idiot" ו"Dookie" אחריהם "Nimrod", "Kerplunk", "Insomniac", "Warning" (אני אישית אוהבת את "קרפלאנק" ו"נימרוד"). וחולצה של ג"ד- אני קניתי שתיים בשוק ראש העין, יש שם דוכן שיש בו המון חולצות של להקות ובין השאר גם של ג"ד (לי החולצות עלו 40 ש"ח לכל אחת...) וזהו.
ברוכה הבאה

../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifברוכה הבאה../images/Emo70.gif

בשווקים תמצאי חולצות שלהם,אני נוטה להאמין. כדאי לך לקנות את International Superhits! שכולל את כל הלהיטים שלהם חוץ משיניניגאנס ואמריקן אידיוט.

Chen Shesek

New member
היי מיקה, ברוכה הבאה.

לגבי הדיסק הכי טוב, אני ממליצה להתחיל מדוקי. להתחיל מאוספים, מנסיון, זו לא אופציה כל כך טובה. כמובן שיש את הפריבילגיה של לשמוע 4 שירים מהאלבום הזה ועוד 4 שירים מהאלבום ההוא ואז להחליט אבל כשאת כבר רואה שאת אוהבת את כל הדיסקים להוציא את הכסף על אוסף זו הוצאה מיותרת למדי. אני ממליצה להתחיל מהאלבום השלישי, דוקי. אבל למען האמת זה לא כזה משנה, השירים של גרין דיי מכל אלבום קליטים מאוד וקל לאהוב אותם אחרי שמיעה ראשונה. הייתי ממליצה לך להתחיל מהאלבומים "קרפלאנק ו"1039", אבל הבנתי שיש בעיה להשיג אותם- הבנתי שיכול להיות שלהשיג אותם אפשרי אבל אני לא עומדת מאחורי זה ב-100%. דוקי מכיל בתוכו הרבה, על 14 (+ רצועת בונוס) שיריו. תמצאי שם הכל. הגעתי למסקנה שהשיסק הזה ממצה את העבר, ההווה והעתיד של גרין דיי ואני חושבת שהוא אלבום מצוין להתחלה, אבל שוב, אני מדגישה, שגרין דיי לא להקה כבדה עם חומרים מורכבים אז הדיסקים קלים לעיכול וכולם מתאימים לשמיעה ראשונה. אגב, אני חן, ואני בת 13 ממודיעין, נעים להכיר אותך והשתלבות נעימה
(וסליחה על החפירה)

ברוכה הבאה !!

כבר די ענו לך פה על הכול אבל הדיסק הכי טוב ?.. זה קשה לענות אני אומרת שתקני את international superhits הוא מעולה וחולצות יש ביציאה משוק הכרמל יש חנות כזאת :X שמדפיסים שם דברים אז יש שם של גרין דיי ויש שוק בקריות שמשום מה שכחתי את השם שלו ><" אז יש שם .. מקווה שעזרתי במשהו חח השתלבות נעימה !

למעלה