חדשה

Skyller

New member
חדשה

איזו מקריות שאני במקרה מצאתי את הפורום הזה. טים ברטון הוא הבמאי האהוב עלי, ראיתי אפילו את Vincent ואת "ההרפתקאה הגדולה של פיויי הרמן" (בסדר, ראיתי את ההתחלה וקלטתי שזה מפגר והפסקתי...). איזה כיף, פורום ברטוניסטי...

solid90

New member
חדש

טים ברטון הוא הבמאי האהוב גם עליי. הסרט הראשון שלו שיצא לי לראות הוא "הפלישה ממאדים", בגיל 8 בערך.

wolfyy

New member
היי סוליד ../images/Emo13.gif - אתה מוזמן

גם לענות על הסקר היכרות, שנכיר קצת יותר אחד את השנייה בפורום.

Oyster Girl

New member
אומייגאד../images/Emo6.gif

פורום מושלם
אני נשארת

wolfyy

New member
ברוכים הבאים! ../images/Emo24.gif

סוף סוף, הקסם של טים ברטון מגיע גם לתפוז! כל אוהבי טים ברטון מוזמנים להצטרף לפורום, כאן נשוחח על הסרטים, על הספרים ועל האיש שמאחוריהם. התחלתי למלא את הפורום, יש לנו כבר הודעת פתיחה וקישורים, בהמשך השבוע אני אוסיף תמונות, סקר ועוד, אז תתעדכנו!
דבר שחשוב הוא לקרוא את כללי הפורום לפני שאתם שולחים הודעה (במיוחד בשל עניין זכויות היוצרים). תודה וברוכים הבאים

wolfyy

New member
דרך אגב -

אם יש לכם רעיונות לפינות או רעיונות בכלל אתם מוזמנים לשלוח במסרים. תסלחו לי שאעדכן מעט מחר, לצערי אני צריכה להיות בהלוויה
אבל בהמשך השבוע אחזור עם אנרגיה מחודשת
בנתיים יש לנו סקר היכרות קטן... אתם יודעים מה לעשות

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifחדש D:

אני סער מקרית חיים ונראה לי שאני הולך להיות הצעיר כאן XP בן 16 ו3 חודשים מחרתיים D: ואממממממ זהו? >< אה! סרט אהוב במיוחד של טים ברטון זה יותר נכון לא סרט זה הסדרה של INK BOY {אם אני טועה בשם אז תתקנו אותי ><} זה פשוט גאוני D:

LizStar

New member
../images/Emo210.gifחדשה :>

ששמעתי שנפתח פורום טים ברטון[
]אליל המין הזה. אז הי. אני ליז בת 13 מפ"ת :> אני מקווה להיות פעילה כי טים זה אחד הבמאים האהובים עלי,ולדעתי השילוב של ג'וני[דפ]&טים=

חדשה!../images/Emo217.gif

איך לא חשבו על זה קודם.. פורום לטים ברטון.. אני מישל,15, מראשון

בטטהמן

New member
ZOMG

טים ברטון ביים את הסרט על פיווי הרמן? ווויייי, איך אהבתי את הסרט הזה כשהייתי ילד קטן. אבל זה בכלל לא מתאים לסגנון שלו...

** רוזבד

New member
היי

גם אני חדש פה, שמח לראות שנפתח פורום לטים ברטון, אחד הבמאים האהובים עליי.

למעלה