חדשה...

RockQueen

New member
חדשה...

שלום לכולם אני חדשה פה
ויש לי שאלה שאם תתקשו לענות עליה אשתדל לפרט קצת יותר
למה יש לי נטייה להרחיק ממני אנשים?

ערב טוב למלכת הרוק.

ברוכה הבאה.
לגבי מה שכתבת תצטרכי לפרט.אין ברירה.

RockQueen

New member
ובכן...

אני מאוד אימפולסיבית; אני לוקחת מאוד קשה דברים; אני מצפה להרבה מאנשים; כשפוגעים לי בכבוד זה אחד הדברים הכי גרועים מבחינתי.
ועוד הרבה...
אבל אני אף פעם לא רוצה באמת להרחיק ממני אנשים...

פריאל12

New member
רוק קווין, ברוכה הבאה

אני מאמינה שהחיים הם הרבה פעמים עניין של צירופים:
אתייחס לתכונות שהעלית - את מאוד אימפולסיבית, יש אנשים שהם הפוכים ממך (שקולים ומחושבים), שעבורם תהווי משב רוח מרענן.
את מצפה להרבה מאנשים - השאלה האם את מצפה מהם לתת משהו שאין בהם או שאינם מסוגלים לתתו.
את רגישה מאוד לפגיעה בכבודך - אגו הוא אישיו מאוד חשוב אצל אנשים רבים.
אולי זה פשוט עניין למצוא את האדם שהרכב אישיותו יכיל אותך עם תכונותייך.

לסיום, אשאל אותך שאלה: האם את רגישה באותה מידה לתכונות אלה (ואחרות) אצל האחר?

RockQueen

New member
מעניין...

זו באמת נקודת השקפה יפה :] אקח את זה לתשומת ליבי
ומה הכוונה רגישה לתכונות אלה אצל האחר? האם אני מקבלת את התכונות האלה אצל אחרים?

אני חושב

שפריאל ניסחה לך תשובה שמאוד נכונה וגם משקפת את דעתי.
בני האדם שונים זה מזה ואל תצפי שמישהו יחשוב או יפעל כמוך.
אני למשל ידוע בתור אחד שאומר לאנשים דברים בפנים מבלי להתבייש.יש כאלה שיעשו את זה מאחוריי הגב.

arieshor

New member
RockQueen

בטח את לא עושה בכוונה
בטח את עושה בטעות אני מאמין.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
שבוע טוב וברוכה הבאה

הדבר הראשון והחשוב בעיניי , הוא שיש לך מודעות לאפשרות שאת מרחיקה אנשים..זה בפני עצמו יכול להוות תחילת שינוי..

הדבר השני, שיש לך אומץ וצריך המון אומץ להודות בכך ואף לנסות לקבל תשובות למצב זה, אני מעריך את הכנות והאומץ שלך :)

באשר לעצם השאלה..אפשר למנות מאה סיבות שונות...וזה לא יהיה נכון לגבייך....

אשתף אותך מנסניוני האישי...אני הרחקתי והתרחקתי מאנשים כי פשוט הרבה מהם פגעו בי..חלקם במזיד..חלקם מבורות..חלקם חשבו שהם עושים מעשה טוב...

מנסיבות חיי , הרבה פעמים ראיתי שני דברים באנשים...את היכולת שלהם להרע (יש בכולנו ) ואת הפוטנציאל שלהם להיטיב...מה ששיפר את מצבי הוא בחירה שלי בלראות את הפוטינציאל..

שלהם להיטב , מכאן לתת אמון ....ולקבל אמון. מצד שני לסמוך על האינטואיציה של היכולת לזהות אנשים לא טובים ולרחוק מהם..

ואסיים באימרה יהודית...מי הפנים אל הפנים....הכוונה שאיך שאת משדרת אל אנשים הם ישדרו אלייך מסר דומה כמו אדם שמביט במים ורואה השתקפות של עצמו....

איך שתבחרי לשדר כך תקבלי יחס חזרה..

שוב אני מעריך את הכנות ואת האומץ שלך עם הרצון לשנות את המציאות של עצמך...מחזק אותך בדרך לחברים וחברות חדשים ..ואהבה המון אהבה

שבוע טוב

למעלה