חדשות טובות

orit-f

New member
חדשות טובות

שלום לכולכם! זוכרים שסיפרתי לכם על החתול שלי מיצי, השמן עם הבעיות בכבד ובכליות???? אחרי שבוע של אשפוז וטיפול אתמול נערכו בדיקות דם השוואתיות והתברר שיש שיפור ניכר מאוד בכבד ובכליות!!! ובכלל בהכל...חוץ מאולי דבר אחד!!!!! הרופא נהיה כבר ממש אופטימי, להזכירכם לפני שבוע הוא לא נתן לו בכלל סיכוי!!! הוא גם נראה כבר הרבה יותר טוב!!! התחיל ללכת..להסתובב.....להסתקרן ולרחרח.... ולעשות מיאווווו בכל פעם שאנחנו באים לביקור....שזה די הרבה... בקיצור...אני כבר יומיים בערך לא בוכה!! וזה כבר סימן טוב... נחכה לבדיקות ביום שישי... אז זהו...רק רציתי ליידע אתכם...אם זה מעניין אתכם בכלל!! תודה לכולם!!! ביי אורית

טל קר

New member
באמת חדשות טובות! מחזיקה לך

אצבעות ואל תשכחי לעדכן! ודאי שזה מענין אותנו, גם לנו יש בעלי חיים, ואנחנו יודעים מה זה לדאוג לו וכמה נורא זה שהוא חולה וכמה נורא זה לחשוב על לאבד אותו.

מאריאן

New member
איזה יופי!!!!!!!!!!! ../images/Emo49.gif

אני כל כך שמחה בשבילך!

shanty.G

New member
אני מאושרת בשבילך ובשביל מיצי ../images/Emo24.gif

נפלא !!! המשיכי לעדכן! יש פה ובפורום זכויות בע"ח כל כך הרבה סיפורים עצובים, וכיף לקרוא על סוף טוב כמו זה! רפואה שלמה!

shanty.G

New member
ואם כבר סוף טוב, אז סיפור קטן:

אתמול ב 6:00 בבוקר קיבלתי השקמה מיוחדת וכואבת: יללות חדות ורמות של גור חתולים מלמטה. הוצאתי את הראש מהחלון, הבטתי אנה ואנה- וכלום. טוב, אולי אמא הגיעה והמצוקה באה אל סופה. לא חלפו מספר דקות, ושוב- יללות קורעות לב. אז הצטרפו ליבבות גם יללות ממש עצובות של חתול בוגר. יצאתי למרפסת הצופה על גינה גדולה, ואין חתול באופק. לפתע הבחנתי בו: חתלתול יפהפה כבן חודשיים, "כלוא" בחצר של דירת הגן בבניין. החצר מוקפת חומת אבן גבוהה (כמטר וחצי), הגור לא יודע איך לצאת משם, ואמו, טריקולורית יפה לא פחות, אובדת עיצות איך להוציאו, שכן- הוא כבר גדול מדי לנשיאה בקפיצה כזו. האם עלתה על החומה וירדה ממנה בחוסר אונים ותסכול, ושניהם בוכים... תוך כדי, העסק הופך לדרמה אמיתי כשכל דיירי הבניין יוצאים למרפסות, חלקם צופים וחלקם החלו זורקים להם אוכל. ירדתי לדירת השכנים- והם אינם בבית. לקפוץ מעל החומה ?... מה עושים??? ירדתי עם שקית מלאה באוכל אל מחוץ לחצר, לפחות לבינתיים, לאם. למרבה המזל היא היתה ידידות מאוד והתלטפה והתפנקה בכיף ואכלה בשמחה, תוך שהיא מאזינה לקריאות הגור שנותר שוב לבד בחצר. אחרי כרבע שעה נוספת של "מה לעזאזל אפשר לעשות?", פתאום התייצב העלם הצעיר במלוא הדרו מעל החומה! פחדתי לזוז, כדי שלא יקפוץ פנימה מפחד, בתקווה שיעשה את הדבר הנכון. מנחשים את הסוף? כמובן שחתולים הם מאוד אינטיליגנטים והגאון קפץ החוצה אל החופש, ואל אמא.

**לילך**

New member
אני שמחה שהבריאות שלו משתפרת

ומקווה שיבריא לחלוטין ,לפי סיפורים ומקרים שראיתי לחתולים יש כושר הישרדות ממש מדהים ,ראיתי חתולים שאפילו וטרינר לא נתן להם סיכוי , אבל עם טיפול מסור והרבה אהבה הם הבריאו.

למעלה