חדשים בעסק

חדשים בעסק

אנחנו זוג שמתחיל את תהליך הפונדקאות, קיבלנו טפסים מאביבה, הרופא המליץ לפרסם מודעה בעיתון ולאו דווקא ללכת למכונים הפרטיים (הרבה כסף). רצינו לדעת מה דעתכם בנושא, ומה המלצותיכם . כמו כן האם כדאי שאנחנו נעשה את הבדיקות לפני שנחפש פונדקאית, או לחכות עד שנמצא? תודה רבה מראש

מירבי*

New member
גיל עם סגנון, ברוכים הבאים../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

שמחה שהצטרפתם אלינו. אני שייכת לאלה שמתנגדים התנגדות נחרצת למרכזי התיווך, יש אפשרות לעשות את כל התהליך בלי מכון פרטי או מרכז תיווך, אף אחד לא הוכיח שדרך המרכזים קל יותר או מהיר יותר, להיפך..יש כאן כמה דוגמאות לכך שההליכה עם מרכזים פרטיים מסרבלת את התהליך. הדרך הנכונה למצוא פונדקאית היא בהחלט פרסום מודעות בעיתונים, רצוי גם בעיתונות מקומית וגם בעיתונות רוסית, ווסטי המומלץ ביותר. לגבי הבדיקות הרפואיות- אין חשיבות להמתנה לפונדקאית למעט בעיה אחת שעשויה להתעורר וזה הזמן, אני מקווה שתמצאו מהר מאוד פונדקאית אבל אם הדבר ייארך הרבה זמן חלק מהבדיקות לא יהיו בתוקף ואז תאלצו לחזור עליהם. הבדיקות שאתם אמורים לעבור לא לוקחות הרבה זמן בתוך שבועיים עד שלושה אתם יכולים לסיים עם הכל, גם הפונדקאית תצטרך לעבור את הבדיקות לכן אתם בעצם לא ממש חוסכים בזמן אם אתם מחליטים לעשות את הבדיקות עכשיו. לגבי האבחונים הפסיכולוגים- אני ממליצה לחכות עד למציאת הפונדקאית. תרכזו את המאמצים שלכם עכשיו במציאת פונדקאית, ועו"ד המתמחה בפונדקאות. בהצלחה, אני פה לרשותכם.. מירבי*

נמשושה

New member
היי גיל עם סגנון ../images/Emo39.gif

שם חמוד! מצטרפת לדעה של מירבי ושל עוד הרבה אחרים פה- רק לבד. בתור בוגרת "המרכז להורות" אני יכולה להגיד מנסיון שחבל על הכסף BIG TIME. גם מכיון שכל כך קל ופשוט לעשות את זה לבד, וגם מכיון שאכלנו מרורים איתם, ואנחנו מצטערים עד היום. הן עסוקות היום מעל הראש בתביעות נגדן, ובקיצור- לא מכניסים ראש בריא למיטה חולה. לכו על זה לבד, החבר´ה פה יעזרו בשמחה...ושיהיה בהצלחה.

נונה33

New member
שלום חברים חדשים!!!!../images/Emo9.gif

בטח לבד!!!!! לפי מה שקראתי פה המרכזים האלה רק מסבכים את החיים!!!!!!! ואנחנו שגם ככה החיים שלנו מסובכים לא צריכים תוספות!!!!!!! אנחנו מצאנו את שלנו דרך העיתון!!!!!!! מליונתאלפים בהצלחה לכם!!!!! נונההההההההההה

למעלה