חדשים בפורום

talba3

New member
"תשמח" - אריק ברמן

שיר מדהיםםםם ברמות, אתם מכירים אותו?? הוא שיר ענק, דרך אגב נעים מאוד אני טל בן 17 :] נ.ב.- אמרתי שהשיר תשמח הוא שיר גדול? נ.ב. 2- מתי יצא הדיסק של אריק?

Triper2

New member
חדש פה...

ניר, אוטוטו 18...(חוקי!) וואלה "מה עוד ביקשת" עשה לי טוב לשמוע בעבודה ככה...כרושם ראשוני טוב...וכל הזמן בראש שלי עשיתי השוואות בינו לבין מאיר אריאל... אבל..."המתוקות האחרונות" כבש אותי כמו שאומרים...גדול...באמת שיר לפרצוף... מתי האלבום? וישמצב מגיע לחיפה (זאת עם הקטיושות) בקרוב? מי אחראי על ההפקה?נגינה? יוםדוב

בטח שמכירים../images/Emo6.gif

והדיסק יצא ב1.1.07

I מ י ר ב I

New member
ברוך הבא../images/Emo140.gif

האלבום של אריק ייצא ב 1.1.07 יש הופעה בקרית חיים בפאב האלפנט בתאריך 22.11 על ההפקה המוסיקלית אחראי משה לוי והלהקה של אריק היא: אייל הלר – גיטרה ופסנתר אודי קראוס – תופים אבנר קלמר – כינור דקל טוביה – באס מאיה בליזצמן – צ'לו

f u c k you

New member
שלום לכולם ../images/Emo39.gif

אני חדשה כאן בפורום לפני כחודש וחצי בערך שמעתי את 'מה עוד ביקשת' הנהדר... והעצוב וזה היה אחד מהשירים שנשארו אצלי בריפיט למשך שבוע מאז התאהבתי שמעתי עוד כמה שירים נפלאים והגעתי לכאן מקווה מאוד להיות נוכחת באחת מהופעותיו בקרוב. סוף שבוע נעים.

../images/Emo26.gif שיהיה לכם ../images/Emo50.gif

(אני ירגיש קצת מטופשת אם אני יציג את עצמי כי אני מהפורום השכן חח.. אז נוותר.) בכל אופן יש באריק משהו שאני מאוד אוהבת.. לא יודעת מה. הוא מיוחד כזה. והסינגל השני שלו הוא אחד השירים הכי מיוחדים ומגניבים ששמעתי [: אז בהצלחה עם הפורום החדש (זו כבר מסורת לכל בוגר רימון.. ובצדק
) ונקווה שאריק יצליח ויפגיז בהישגים.

talba3

New member
בוודאי ששמעתי!

זה ללא ספק שיר גיאוני המתקות האחרונות, העליתי אותו לפלאפון שלי וכל היום אני שומע אותו. אגב לא פעם אחת שמעתי השוואה בין אריק ברמן למאיר אריאל, כבוד גדול לאריק אתם לא חושבים? למרות שאני מתקשה בלמצוא דברים דומים אבל בכל זאת כבוד :]

I מ י ר ב I

New member
גם אני חושבת שזה כבוד...

איך הורדת לפלאפון את הצלצול? את הכנת או יש אותו באתר מסוים?

אולי הוא התכוון

לזה שבפלאפון שלו הוא מהדור השלישי ואז הוא יכול לשמוע שם גם שירים
יכול להיות שהוא לא התכוון לרינגטון אלא דווקא לתכונה של mp3 את יודעת היום הפלאפונים זה לא רק כדי לדבר
זה כדי לצלם כדי לשמוע מוזיקה חחחחחחח

talba3

New member
כןן העליתי מהמחשב כקובץ MP3

חחח, אבל אני בטוח שגם להוריד יהיה בקרוב... תסמכו על אריק

למעלה