חדש באגד! שימו לב לזה!

מצב
הנושא נעול.
בכל מקרה, צרפתי לך תמונה מיורם.

תודה, אני אשמח לקרוא.
האם ראית אותה לעיל ? כפי שאני יודע התקלה אותרה ותוקנה ומרצדס החליפה את האוטובוסים שנשרפו בחדשים. על-פי יורם: נפתחה חקירה מקיפה שטרם הסתיימה עד עכשיו ורק טכנאי מרצדס הגרמניים הנמצאים באנגליה, מוסמכים לטפל באוטובוסי הסיטארו שכן האנגלים רכשו בעסקה גם "טכנאות גרמנית" צמודה. יורם: אם אתה איתנו - אני מבקש ממך להוסיף פרטים חדשים ותוך כדי, הזכרתי לך את דברייך מאותו שרשור ומשיחות הטלפון המרתוניות בין לונדון לירושלים אל תוך הלילה אודות הסיטארוס הבריטיים.

846

Active member
ראיתי , תודה!

האם ראית אותה לעיל ? כפי שאני יודע התקלה אותרה ותוקנה ומרצדס החליפה את האוטובוסים שנשרפו בחדשים. על-פי יורם: נפתחה חקירה מקיפה שטרם הסתיימה עד עכשיו ורק טכנאי מרצדס הגרמניים הנמצאים באנגליה, מוסמכים לטפל באוטובוסי הסיטארו שכן האנגלים רכשו בעסקה גם "טכנאות גרמנית" צמודה. יורם: אם אתה איתנו - אני מבקש ממך להוסיף פרטים חדשים ותוך כדי, הזכרתי לך את דברייך מאותו שרשור ומשיחות הטלפון המרתוניות בין לונדון לירושלים אל תוך הלילה אודות הסיטארוס הבריטיים.
ראיתי , תודה!

יורם בלומאן - אתה פה ???

יורם בלומאן - אתה פה ???

fireman

New member
../images/Emo41.gifהשרשור על הסיטארו ה"לוהטים" ../images/Emo8.gif

תודה, אני אשמח לקרוא.
השרשור על הסיטארו ה"לוהטים"

בבקשה

צחקן

New member
תגיד אי אפשר לפנות לבית המשפט?

חכה שנקבל את המרצדסים החדשים !
מבדיקת הדלפה שאני עורך המון זמן, הענינים בהנהלת מרצדס בגרמניה רוחשים כל העת ! לאט-לאט מתרקמת עסקה חדשה. אגד מאוד מעונינת במרצדס סיטארו 0530 כמחליף ל- 0405 ולמאן הבעייתי והלא מוצלח NL-313 שעושה את "המוות" לטכנאים הירושלמים. אוטו זה מתאים רק לאזור מישורי. מרצדס מתכוונת למכור סוף-סוף אוטובוסים מוגמרים ומוכנים לנסיעה מיידית. בדו"חות טכניים שראיתי לאחרונה, מסתמנת אי שביעות רצון הולכת וגוברת מכל דגמי VOLVO שבאגד. האוטובוס הוא זול וזו הסיבה היחידה לרכישתו בעבור 15 שנות שירות על הכביש. בקרוב אדווח לכם משולחן המו"מ בגרמניה. דווקא רכבי ה-MAN הבינעירוניים באגד נחשבים לסיפור הצלחה. הבעיה היא רק עם האוטו העירוני. נקווה לתוצאה חיובית על סכומי הרכישות. ללא כל ספק הוכח שמאז ימי בראשית האוטו המוצלח ביותר בירושלים היה המרצדס 0305 המוגמר מגרמניה. נקווה לראות שבירת שיאים עם ה- 0530 שמותאם באופן מעולה לטופוגרפיה קשה והררית.
תגיד אי אפשר לפנות לבית המשפט?
ב"ה להתיר לאטובוסים במצב תחזוקתי ראוי לשמו (מעל לסטנדרט) לססוע עד גיל -25 20 בלי שני טסטים בשנה?. באמת. הצחקתם אותי אתם האלה ממשרד התחבורה. אני יכול לומר לך שנסעתי במטאור בן כ 4 שנים. המצב התחזוקתי היא כ"כ לקוי, שהאטובוס קרטע ובוקשי נסע. מבחנתי, בלי תיקונים היתי גורט אותו. ויכול להיות זלדה עם מזגן (בלי מזגן זה לא נסבל) שיכולה לסוע היום בכיף, גם במלאת 30 שנה. והSL של האחים מזרחי, בכלל נראה כמו חדש גם מבחוץ וגם מבפנים ואניבטוח שהוא הרבה יותר טוב מאשר המטאור ההוא. אז אין שום קשר לגיל האטובוס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה