חדש בפורום

TuuTikki

New member
חדש בפורום

שלום לכולן ולכולם
אני ירדן, בן (כמעט) 19, טראנסג'נדר מנקבה לזכר וביסקסואל. אני גר כרגע בבית דרור, בית זמני לנוער להט"ב שלא גר בבית על רקע הנטייה המינית ו/או הזהות המגדרית, אחרי שדברים לא ממש הסתדרו בבית עם המשפחה. בחצי השנה האחרונה אני ואימא נמצאים בתהליך גישור משפחתי עם עובדת סוציאלית, שאותו התחלתי דרך בית דרור. במהלך הזמן חל שיפור עצום בקשר שלנו, למרות שעדיין יש הרבה מאוד דברים שצריך לעבוד עליהם. יוצא לי לאחרונה לקרוא יחסית הרבה בפורום, מאחר ומאוד מעניין אותי להבין את הצד של ההורים, להבין מה הורה מרגיש או מרגישה אחרי שהילד/ה יוצא/ת מהארון. אני חושב שהבנה הדדית של שני הצדדים יכולה לתרום המון לחיזוק הקשר בין ההורה לילד/ה. אז זהו, זה היה רקע קצר על הקשר שלי לנושא. אני גם אשמח לענות על שאלות בנוגע לזהות מגדר טראנסג'נדרית, או כל שאלה אחרת שתעלה. שיהיה לכולנו שבוע טוב, ירדן.

נטע לי 38

New member
שלום יקירי

ולי יש שאלה בפורום של קבלת הורים נכנסים חבר'ה טראנס,והם לפעמים כותבים בזכר ולפעמים בנקבה ואני לא תמיד יודעת איך להתייחס בתשובות שלי כהוא או היא? כי את כותבת כהוא ,ואת הוא אבל לא במקור. אני חושבת שלי היה יותר קשה להבין את הילד שלי אם הוא היה עובר שינוי שכזה כי את יולדת ילד ומגדלת אותו כבן ,ופתאום אחרי כמה שנים הוא אומר סליחה אני בת וזה נורא מבלבל,כי זהו שינוי ראייה מוחלט לגבי הילד. יש לי חברה הרבה שנים ,והיא החליפה את השם שלה ואני עדיין לא מצליחה לקרוא לה בשם החדש (לא כי לא יפה ,הרגל של שנים) אז להחליף זהות לילד/ה שלך זה בכלל מבלבל. בכל מקרה שמחה שהדברים אם אמא מסתדרים לאט אבל טוב ומקווה שבמהרה תחזור הביתה שלך אירית

TuuTikki

New member
אהלן אירית

נדמה לי שכבר יצא לנו להכיר מעט דרך הפורומים של איגי- אני מנהל פורום טראנסג'נדרס ומגדר (90-922-01 הוא הכינוי שלי). אז איך באמת לפנות? כמו שאותו/ה אחד/ת פונה לעצמה/ו- אם מישהו פונה אליו בזכר, יש לפנות אליו בזכר, ואם מישהי פונה אל עצמה בנקבה- צריך לפנות אליה בנקבה. אגב, בקשר למשפט הזה: "כי את כותבת כהוא ,ואת הוא אבל לא במקור"- לא הבנתי בדיוק למה הכוונה, אשמח להסבר. בכל מקרה, שיהיה שבת שלום!

נטע לי 38

New member
נכון אנחנו מכירים

אבל לא ידעתי אם אתה מעוניין שאכתוב את זה. הכוונה שלי היתה שמי שנולד כבת משנה את צורת הדיבור כלפי עצמו לכשל בן וזה נראה לי מבלבל,ומצריך שינוי של כל הראיה כלפי עצמך ,או של הסביבה כלפיך. בכלל אני חושבת שזה מאוד קשה גם כך קשה למישהו להגיע להבנה שהוא הומו ,אז להבין שאתה גבר בזמן שכל חייך שתיחסו אליך כאל אישה זה עוד יותר קשה. ומעבר להכל,אתה עושה עבודה נהדרת בפורום ששם וגם כאן,כי זה באמת נושא של ממש גלוי ומדובר כל הכבוד שלך אירית

shaylee3

New member
התרגשתי

הי ירדן אני לא יודעת מה גרם לך לחשוף את הסיפור שלך ככה על דפי הרשת אבל אותי זה נורא ריגש. גם אני מסתובבת פה בין דפי הפורום ועוד לא יצא לי לכתוב כלום דווקא בגלל שאני עוד לא מרגישה אמא...רק מצפה. אז נתת לי קצת אומץ, בהצלחה שי-לי

TuuTikki

New member
למה בעצם לא לחשוף?

אני לא מסתיר את עצמי, אין שום סיבה...
תודה!

למעלה