חדש בפורום

ESggg

New member
חדש בפורום

שלום לכולם, אני חדש פה בפורום. קצת על עצמי - אני חרדי מבטן ומלידה, גדלתי בבית מאוד 'פרום' שמקפידים על קלה כבחמורה. בגיל הישיבה קטנה התחלתי 'להתמסטל' ולהיסחף לקיצוניות ונערוויזם. בשלב מאוחר יותר החלטתי להתמתן ולהיות חרדי יותר מודרני אבל המשכתי להאמין באלוהים עד לפני כשנה. לפני כשנה נחשפתי לסרטונים של 'נו באמת' ומשם הדרך לחקירה ובדיקה של הנושא, שהביאה אותי למסקנה הסופית שהכל חרטא ואין אלוהים, היתה קצרה. כיום אני שומר על המינימום ההכרחי, לא ממש סובל פה אבל כן רוצה 'לצאת מהארון' באיזשהו מקום ולהיות חופשי לגמרי מהמגבלות של הקהילה החרדית. מקווה שיום אחד אוכל להיות מספיק עצמאי כלכלית ונפשית בשביל לעשות את הצעד בלי בעיות (לא אחשוף יותר פרטים על הענין כדי שלא לחשוף את עצמי). באיזשהו מקום אני גם מאוד חושש מהחילוניות, לא קל לי מבחינה חברתית וגם לא קל לי עם שינויים ככה שהמעבר לעולם החילוני בהחלט עלול להיות כאב ראש חאו פשוט עבורי. ולכן אני גם מנסה לעשות את זה לאט לאט. עד כאן עליי. באשר לפורום, אם יורשה לי לומר, הממשק פה למובייל קצת מסורבל וגם הפרסומות הקופצות האלה קצת מציקות (הפרסומות הקטנות שיש בד"כ במובייל פחות מציקות ובשורה התחתונה גורם לכך שאנשים יישארו יותר זמן בפורום - משתלם בסופו של דבר), אבל זה מה יש בינתיים.

ברוך הבא

אכן צריך הרבה סבלנות, בתהליך הסבוך הזה. וגם אני לא סובלת את האפליקציה של תפוז שמלאה בבאגים ובפרסומות קופצות

ברוך הבא בצל קורותינו

תשמע ידידי כל אחד שבא מהמקום שלך יש לו ויהיו לו בעיות וסיבוכים.
כל אחד והדרך שלו המצבים שבו הוא נמצא.ההעזה ועוד גורמים שונים.
אני מאחל לך שיהיה לך יציאה קלה וחלקה מהגטו.

למעלה