חדש הסופ"ש

ברונדבי

New member
חדש הסופ"ש../images/Emo70.gif../images/Emo187.gif

לפתיחת הפורום החדש, יזמתי למען אנשי העולם כולו, וחובבי הקולנוע בפרט, סקירה של הסרטים החדשים השבועיים, תהנו. בלייד - טריניטי - החלק השלשי והאחרון של סאגת בלייד. בחלק זה, רוצח הערפדים בלייד בורח בשביל למנוע משלטון הארץ לעבור לידי הערדפים. הוא בורח מהאשמות רצח ומצטרף לרודפי ערפדים אחרים אשר מנסים לכרות את ראש הנחש - דרקולה. (בוסנית, ארה"ב, (2004) - 114 דקות,פעולה-מדע בדיוני,במאי: דיוויד ס. גוייר, עם ווסלי סנייפס, קריס קריסטופרסון) למצוא את ארץ לעולם לא - סיפור חייו של כותב "פיטר-פן" - ג'יי מ. בארי. הסרט מספר אודות חייו וחברותו עם יתומים ועד הגעתו לכתיבת "פיטר-פן". (אנגלית, בריטניה/ארה"ב, (2004) - 102 דקות, דרמה, במאי: מארק פוסטר, עם ג'וני דפ, קייט וינסלט ). אלפי - סיפורו של בחור בניו יורק, החורש את העיר בחיפוש אחרי נשים. (אנגלית, בריטניה/ארה"ב, (2004) - 103 דקות, קומדיה רומנטית, במאי: צ'ארלס שייר, עם ג'וד לאו,מריסה טומי, סוזן סרנדון) השיבה - אביהם הנעדר של איוון ואנדריי חוזר אחרי שנים רבות. מאותו רגע חייהם משתנים, השלושה יוצאים למסע בו הם מכירים את עצמם ומגלים את האמת על חייהם. (רוסית, רומניה, (2003) - 105 דקות,דרמה,במאי: אנדריי זויאגינצ'ב, עם ולדימיר גארין, איוון דוברונראבוב, קונסטנטין לברוננקו). לפני שאת הולכת - לאחר שאימהן מתה, 3 בנותיה ובני זוגם נפגשים לסופשבוע בשביל לחבור להעלת זכרונות, ולמעשה הן מבינות דברים אחרים לגמרי. (אנגלית, בריטניה, (2002) - 94 דקות, דרמה, במאי: לואיס גילברט, עם ג'ולי וולטרס, ג'ון האנה, ג'ואן וויילי) האוייב שבפנים - אפוקליפסה - לאחר שאסון ביוכימי המטיר על העולם, אליס, אחת מהניצולות, ובעלת כוחות מיוחדיים שנוצרו ע"י ניסויים שעברה, בורחת יחד עם ניצולים אחרים מחוץ לעיר, ונתקלים בדרך בפלאים ונפלאות כדומת זומבים ושאר תפלצים. (אנגלית, צרפת/גרמניה, (2004) - 94 דקות, פעולה-מדע בדיוני,במאי: אלכסנדר וויט, עם מילה ג'ובוביץ', סיינה גילורי)

dylan

New member
../images/Emo6.gif בלייד בבוסנית..

חבל שלא.. זה היה יכול ליות הדבר הכי מעניין בסרט הזה
בכולופן,
על הסקירה

dylan

New member
../images/Emo12.gif באמת?

ווסלי סנייפס בבוסנית נשמע משעשע.. את ראיין ריינולדס, אגב, ממש אהבתי ב"two guys, a girl and a pizza place", נדמה לי שהורידו את החלק של הפיצה מהשם אח"כ.. לא זוכר איך תרגמו את השם של הסדרה לעברית.. בכולופן זו היתה סדרה די טובה, חבל שירדה.

ברונדבי

New member
אמת

אף על פי שערפדים ידועים באשכנזיותם הרומנטית, הם כנראה מדברים בוסנית בסרט.

shellydeez

New member
תודה ../images/Emo70.gif

אני ממליצה על "למצוא את ארץ לעולם לא" ראיתי את הסרט ואני חייבת לציין שזה אחד התסריטים הטובים שראיתי בתקופה האחרונה.

ברונדבי

New member
שאני לא אדאג

אין שם פדופיליה וזה, נכון? (כנהוג ליוצרי ספרים עם ילדים מוזרים, ראי "עליסה בארץ הפלאות")

למעלה