חדש כאן

חדש כאן

שלום שמי אביעד בן 23. מהרצליה. אני הכרתי את עולם התקשורת דרך מגמה בתיכון בו למדתי, אני מודה, בהתחלה באתי לשם, כי זאת הייתה מגמה של ברירת מחדל, זאת אומרת. אם אתה בא לאותו תיכון ואין לך מגמה? אתה במגמת תקשורת/קולנוע.

אבל מאז התחלתי לענות ולהתעניין, היה מאוחר יודע קורס שדרני רדיו של שנה אחת שהייתי בה. ולאחר השחרור שלי מהצבא, המשכתי, לחפש אחרי המשך של תקשורת, בעיקר חיפשתי אחרי כיוון מסויים, כיוון של תקשורת ספורט. אז ביולי של שנה שעברה, הלכתי לקורס של תקשורת ספורט אצל בני פייסיק בסמינר הקיבוצים, ומאז אני מחפש עוד קורסים כדי לשפר את מה שחסר אצלי, ובנתיים אני מעביר את זמני ובפירסומי טורי ספורט באתר קיק

ברוך הבא אביעד!

תקשורת זה ממש לא ברירת מחדל, מי שלא אוהב תקשורת יכול ממש לסבול. תשאל סטודנטים שלמדו לתואר ראשון וגילו שהם בכלל בקטע אחר, הם לא נהנו בשיעורים.
&nbsp
יש כל מיני קורסים, אבל הדבר הכי חשוב הוא באמת לרכוש ניסיון פרקטי. גם תואר ראשון יכול להוסיף, כי הוא מעשיר אותך בידע תיאורטי.
&nbsp
ב

שוב

אמרתי שהתקשורת היתה ברירת מחדל לא בשבילי. אלא בבחירת המגמה, היה לך חובה שיהיה לך מגמה ואם לא הצלחת להגיע ולהתקבל למגמה אחרת כמו משפטים/ספורט וכו', אתה הולך למגמת תקשורת.

למעלה