חדש :)

guysahaf

New member
חדש :)

אין לי מושג כמה זמן הפורום הזה קיים אבל נראה לי שהוא דיי חדש כי אף פעם לא ראיתי אותו... בכל אופן קוראים לי גיא, אני בן 17 מזכרון ואני שר ומנגן כבר בערך שנתיים. יש לי אקוסטית אדירה :) אבל אני מנגן בעיקר בשביל לשיר. האמת שלא הופעתי אף-פעם (כי בתכלס אין לך מושג איך אתה באמת נשמע), אבל מי שכן שמע אותי שר התלהב. אז אני אנסה להדחף לאיזה ערב אקוסטי. ממש הייתי רוצה להקה אבל הסגנון שלי מיוחד, וקשה למצוא אנשים שיתחברו אליו. מכירים את הלהקה Jump, Little Children? הם מעולים... בכל אופן, אני בקטע של מוזיקת רוק-פופ מיוחדת. למשל, בלהקה שדיברתי עליה יש להם סולן מעולה, גיטרות חשמליות ואקוסטיות, באס, תופים, צ'לו, כינור, מפוחית ואקורדיון - והם פשוט מעולים :) אתם מוזמנים להגיב, ומסנג'ר [email protected]

רייל

New member
ברוך הבא.

אתה יכול להמליץ על כמה שירים שלהם שכדאי לי לשמוע?

guysahaf

New member
תודה! והנה כמה שירים:

שירים שקטים ומעולים (לרוב השירים שלהם יש קצב): Pigeon, Cathedrals, Close Your Eyes ועוד כמה, "רגילים": Angeldust, Say Goodnight, Education, All Those Days Are Gone, Mother's Eyes. אבל באמת, כל השירים שלהם טובים, חוץ מאיזה 3 שאין לי מושג איך הם הצליחו לפשל אותם ככה (כי אני ממש שונא אותם). להקה מדהימה ומיוחדת - אבל בכלל לא מוזרה מדי לאוזן ה... נורמלית :)

A N I g M A

New member
ברוך הבא../images/Emo24.gif

אני סיוון. הפורום הוקם השבוע, אבל משום מה יש כאן רוב שחושב שהוא קיים הרבה זמן

mmmbam

New member
ברוך הבא! ../images/Emo13.gif

נראה לי שתתחבר לפה בקלות...

Beautiful Scar

New member
אכן הפורום חדש, וברוך הבא../images/Emo199.gif

הו אתה נחמד^^ אני בתאל בת 14. אתה די קרוב אלי ^^..אני מעפולה. תהנה לך בפורום והוספתי אותך למסנג'ר D: בקשר ללהקה, אתה יכול לנסות לקחת הרכב קטן ולהגיד להם תנגנו את זה ותראה מה יצא. :) אחרת יהיה לך מאוד קשה למצוא את האלו שבסגנון המיוחד שלך. אני מנגנת על גיטרה D:

Beautiful Scar

New member
הו! אתה אוהב ליפהוס! ../images/Emo199.gif

הם מדהימים:) ולא זה לא ביתן החיות. וישלי להקה להמליץ לך עליהם, אתה תאהב אותם D:

למעלה