חובבי טלנובלות יקרים שלי!

viva2000

New member
חובבי טלנובלות יקרים שלי!

האם קרה שחשבתם לכם ``אח, אילו נטקינג לא היה נסגר, ויחד איתו לא היה נסגר גם הצ`ט, כולל החדר של ויוה 2000 הנחמד שבו?`` אז אם קרה לכם, וגם אם לא אבל אתם פשוט חובבי טלנובלות, אתם מוזמנים לבוא לצ`ט החדש שנפתח במיוחד עבורכם- צ`ט אוהבי ויוה החדש. chat.nonstop.net.il/viva/

alterego

New member
לא, לא קרה לנו

לא שאנחנו שמחים שנטקינג נסגר, האמת בשעותיו האחרונות אפילו שיחקתי שם קצת שש בש ( רדיו ושש בש - זה מה שבאמת היה שם). השש בש לא חזר לאף אתר ורדיו מה לעשות יש כבר בשני מקומות. אבל אנחנו נגד פרסום זול בפורומים של אחרים ומאחר ואין לנו שמץ של ספק שאת/אתה לא תגיעי לכאן שוב ולא תקראי את מה שאני כותב כאן אז את/אתה בטח לא שמחה לשמוע ש: כוס אמק את והויוה המחורבנת שלך.

tvguy

New member
אני מכיר לפחות בן אדם אחד בנונסטופ

שמבין טוב מאוד בפרסום אינטרנטי אבל היה אוהב את שיטת הפרסום הנ``ל. נכון שהיא לא הכי אלגנטית אבל היא מועילה בהחלט.

viva2000

New member
דווקא!

אז הנה, חזרתי כדי לקרוא. וגם כדי להגיב. קודם כל ההודעה לא היתה מופנית אליך, הכותרת שלה היתה ``חובבי טלנובלות יקרים שלי``, לא? ואתה מסתבר לא חובב טלנובלות ובטח שלא יקר לי. אז אתה לא חייב לבוא לשם, אתה גם לא מוזמן. ואם ויוה לא מוצאת חן בעיניך אז זאת באמת בעיה שלך, כי לאף אחד לא איכפת מה יצור קטן וחסר חיים שמגיב להודעות סתם כדי להגיב, חושב. ואולי אתה נגד פירסום זול בפורומים של אחרים, אני נגד טמטום זול בפורומים.

craft

New member
הופההההה יש פה מישהי עם רגשי

זה כל כך טבעי שכאלה שצופים בטלנובלות הם גם כאלה שיש להם רגשי בדר``כ אני לא עושה הכללות אבל במקרה הנ``ל ויוה 2000 (איזה שם? אלוהים ישמור!) נפלה בדיוק לסטטיסטיקה.

viva2000

New member
רגשי?

יענו רגיש? אז תלך לעזאזל, זה בכלל לא קשור. אם הגבתי לו (וגם לך) זה כדי שלא תחשבו את עצמכם כל כך. תאמין לי, זה לא לטובתכם. ואני מוכנה להגיד לך שויוה 2000 זה השם של החדר הישן בנטקינג, בגלל זה בחרתי בו כדי לפרסם.

טלויזיה

New member
גילוי מדהים !

קראפט ואלטר אגו זה אותו אחד ? מה זה ? יציאה מהארון ? אני רק אחת פה, זה מוזר ? אולי אני אכפיל את עצמי? ואז...אפרגן לעצמי, אייעץ לעצמי, אשעשע את עצמי, ארד על עצמי, אתן לעצמי מכות מחץ לפעמים, אספר לעצמי מה ראיתי אתמול ביס, איך היתה הפרסומת של פוקס. והכל בפורום אחד. מה אתם אומרים ? ישנם פה עוד שהם יותר מאחד ? סתאם מעניין לדעת ?

craft

New member
איך הגעת למסקנה הזאת?

על אף שאלטר אגו הוא בחור נחמד אני ממש מתנצל להגיד שהוא ואני לא חד אנו! אגב, למה הסקת זאת? משום שנחלצתי ל``הגן`` עליו?

mעיין

New member
זה אחלה של דבר :cool:

וגם אחלה של ערוץ מן הסתם...אני צופה בעיקר בבובה פראית (יותר נכון צפיתי) כי זו אחלה של סדרה עם אחלה של שחקנים (במיוחד נטליה אוריירו שאני מאוד אוהבת אותה) ובכלל, אני חושבת שטלנובלות זה אחלה של דבר, זה משמח אנשים- וססבה להם, למה לא? אני למשל מאוד אוהבת לראות טלנובלות, רק שאין לי כל כך זמן... ביי לכולכם......מעיין

mעיין

New member
ועוד דבר.....;-)

הייתי מאוד רוצה שתכתבו לי (כל מתנגדי הויוה) למה בדיוק אתם כל כך שונאים את ערוץ ויוה?!... בתודה על הטרחה ועל המאמץ הרב...:) מעיין

mעיין

New member
הייתי בצ`אט הזה של ויוה ו....

ודווקא מאוד נהנתי, היה נורא נחמד. למישהו יש בעייה עם זה? :cool:

viva2000

New member
אני אסביר לך

זה לא שהם שונאים, הם פשוט מסתירים את זה. ואת מוזמנת לבוא לצ`ט...

kliao

New member
למה אני שונאת את ויוה?

מאיפה אני יכולה להתחיל... כהתחלה הטלנובלות הן סדרות חסרות רמה ולא מעניינות שם השחקנים לא נבחרים ע``פ כושר המשחק (שהוא דרך אגב, לא גדול במיוחד) אלא ע``פ גודל החזה/ שרירים שלהם. חוץ מזה הסדרות לא מעניינות שבהם כל סצנה נמרחת למשך בערך 2000 פרקים שלמי יש כוח בשבילם?!. בגדול אני פשוט לא מבינה למה מישהו יטרח לקחת את השלט ולהעביר לערוץ ויוה שיש לך אלטרנטיבות מושכות כל-כך. kliao

~*~gaL

New member
אפשר להגיד פשוט בכמה מילים..

כל הטלנובלות אותו דבר. בנוסף: זה גועל נפש. :p

למעלה