חובה כניסה של כולם!!!

חובה כניסה של כולם!!!

לכל המתנדבים וצופי אש!!! לידיעתכם פורום מתנדבים וצופי אש באתר הכבאות עומד להפיק סרטון תדמית של צופי אש דבר שלא היה מעולם! הסרטון יכלול בתוכו בין 4-5 תרחישים (אירועים) ויהיה בין 7-9 דק' הסרטון יעבור עריכה ואפקטים ע"י דניס צימבליוק מתנדב של כיבוי ת"א יצוין כי כל המשתתפים בסרט יהיו צופי אש פעילים בנוסף כל הסגל שיסייע יהיו קצינים/כבאים שהתחילו את דרכם כנוער צופה האש הסרטון יוקרן בפני כל חבריי וועדת מתנדבים וצופי אש וכן בפני אנשי הנציבות ומפקדי תחנות. בנוסף הסרטון יהיה לעזר של קציני / רכזי צופי אש וסייע להם לגייס צופי אש. יצוין כי הסרטון יהיה יפורסם בעמוד הבית של אתר הכבאות וישודר בעוד מספר מקומות בעזרתו של דובר הנציבות מר יורם לוי. אז לשאלתכם מתי כל זה קורה? אז כבר בימים הקרובים ייפגש הסגל המקצועי לפגישת עבודה אחת שבה יוצגו התרחישים שיהיו בסרט בנוסף בפגישה יהיו גם הצלמים והמקלטים שהם כבאים וגם העורך שציינתי את שמו, ושם יסגרו של הקצוות להצלחת הסרטון. מי יכול להשתתף בסרטון? כל צופי אש! איך מגעים למבחן קבלה? קציני / רכזי / אחראי צופי אש יקבלו הזמנה לשלוח צופה אחד (תחנות גדולות יקבלו הזמנה לשתי צופים). סה"כ צופים 28 - אותם הצופים שיגיעו לבית ספר יעברו שתי מבחנים אחד מעשי ואחד עיוני לבדיקה של רמת הידע. לאחר סיום המבחנים יבחרו כ-20 צופי אש להשתתפות בסרטון שיכלול בתוכו יומיים של תרגילים ואימונים בבית ספר הארצי לכבאות. בקיצור כל מי שרוצה להיות חלק בסרטון הגיע הזמן שיכנס לפורום שהוכיח שהוא מספר אחד ברשת גם בכמות הכניסות וגם בכמות הכוח והשפעה שלו. פורום מתנדבים וצופי אש באתר הכבאות: http://www.102.co.il/aforums/f63.php אני יציין שכל הרעיון והפקה והתוכנית כולל סוגי התרחישים היו רעיון שלי שתפס תאוצה עם חשיפה בפני מפקד רמת גן, יו"ר ועדת צופי אש, דובר הנציבות יורם לוי, אלברט מוניס ר"ג ואפילו בועז רקיע גבעתיים.

תבורך אח שלי...

באמת כל הכבוד עלה והצלח... יוזמה מבורכת הגיע הזמן שמישהו ידאג למתנדבים...

למעלה