חווה דעתך: גברים חובבי אקסטרים ובחורות שלא

rozit2

New member
חווה דעתך: גברים חובבי אקסטרים ובחורות שלא

שלום לכולם \ לכולן,

יצא לי לשמוע לא פעם אודות בחורים חובבי אקסטרים ,כמו גם על בחורים שלא נמשכים לאקסטרים כלל וכמבון יש את אלו שבאמצע שהכול הולך מבחינתם.
מנגד יש את הצד השני של הבחורות שגם הן שונות ברמת התחביבים שלהן.
אשמח לדעת לגבי אותם בחורים אוהבי אקסטרים (סנפלינג, צניחה חופשית וכ"ו) -האם תאהבו בחורות שממש
לא מתקרבות לתחביבים כאלו אלא חובבות בילויים שקטים כגון סרט טוב, מסעדה טובה,בתי קפה

(
אין להסיק מכך שהן בחורות שקטות באופיין או מופנמות וביישניות, אין בשאלה שלי קשר לאופי הבחורה בכללי
)
האם ייתכן קשר זוגי פורה בין אנשים כאלו
והאם זה דווקא חיובי ומרענן להיות עם בת זוג שלא חובבת כמו הבחור אקסטרים?
ואולי זה אפילו משהו שגברים מסוג זה לא מחפשים אצל הצד הנשי

אני כמובן מתייחסת לזה מהצד הנשי ,אך זה כמובן משתמע גם לגבי הגברים וגם הנשים בפורום :)

יום נעים לכולם :)

Nogood Girl

New member
שלום לך...

אני לא מאמינה שצריכה להיות התאמה של 100% בין בני זוג...
אם הכל אותו הדבר איפה העיניין? איפה הדיונים? הוויכוחים?
בזוגיות יש כמובן את ה"ביחד" ויש את ה"לחוד" וב"לחוד" כל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה, בין אם זה ללכת לעשות ספורט אקסטרים או ללכת למועדון קריאה...
זה לא משנה אם יש תחביבים שונים, כל עוד יש דברים משותפים שאפשר לעשות ביחד...
נניח ושישי הבחור הולך לצניחה חופשית והבחורה יוצאת עם חברות לסרט ושבת הם הולכים ביחד לטיול רגלי...
אם אפשר למצוא את הביחד והלחוד אפשר לגרום לקשר לעבוד....

זוגיות פורה תמיד יכולה לצאת, אם יודעים איך להתנהל בקשר בו יש גם ניגודים.

את לא חייבת לאהוב אקסטרים , זה נחמד לחלוק את התחביבים ולעסוק בהם יחד, אבל זה שצד אחד לא אוהב, לא אמור למנוע זוגיות

טובה.

זה אומר שאם הוא אוהב, ואת לא, הוא יעשה את זה לבד, עם חברים, בקבוצה..

אם הוא עושה צניחה חופשית, את יכולה לבוא איתו, והמתין לו על הקרקע, העיקר לחלוק איתו את היום הזה.

מה משנה, זה לדעת לבוא האחד לקראת השני ולא לומר כל פעם "לא".

הוא יכול פעם אחת להיות איתך בערב רגוע בבית כמו שאת אוהבת,

ופעם את יכולה להצטרף בשביל חיזוק מורלי חח אבל לא לעשות את הסנפלינג עצמו .

אם יודעים לבוא לקראת השני, להראות עניין, לכבד את מה שהוא אוהב ואת אוהבת, וכן לחלוק איתם עד כמה שאפשר,

אני לא רואה סיבה קטנטונת אפילו ללמה שהקשר לא יצליח, או למה לוותר עליו.

כמו שאמרתי בהקשר אחר, אני לא חושבת שצריך לוותר בגלל תחביבים, הרי לכל אחד מאיתנו יש עולם משלו גם בזוגיות, לא תמיד אפשר להכניס את בן או בת הזוג

לעולם הזה וזה בסדר.

marioForever

New member
...

אם רק הייתה בחורה כמוך קיימת גם במציאות... אז היה יותר טוב לכולנו...

marioForever

New member
אני אומר...

שהבחור שמחזיק לך את הלב.. הוא בחור עם המון מזל...
אבל שאיתך ספציפית מתחילים כל כך הרבה, שזה הופך אותך למשהו בלתי בר השגה :) ...
ובגלל זה אני אומר אם היו קיימות בחורות כמוך שאפשר להשיג אותם בחיים האמיתיים, אז היה יותר טוב לכולנו.
(זה מחמאה אם לא הבנת)

היי:)

אני בתור אישה מאוד אוהבת אקסטרים...
מתה לנסות סנפלינג, צניחה חופשית...
וואו אני אוהבת את הדברים המפחידים האילו חולה על אקשן.
תמיד אהבתי ללכת לסופרלנד או לונה פארק , יש הרבה שפוחדים מה זה ...
אפילו גברים.
זה מבאס כי אין מי לחוות את אקשן.
מעדיפה מישהו שגם שקט אבל גם אוהב את האקשן.
פער הזה הוא סבבה אבל יאלה הוא מפסיד את הכייף.

ארוחה רומנטית, סרט, בית קפה נחמד אבל אבל מה עם אקשן.

Reyn

New member
נשמע לי שאת לא סתם מתעניינת בנושא

אלא מנסה לברר לגבי סיטואציה ספציפית שאת נמצאת בה. כך שהתייעצות עם חברי הפורום לא ממש יכולה לעזור לך - הכל תלוי בבחור הספציפי שאת מתעניינת בו. יתכן שהוא מחפש בחורה כמוהו, ויתכן שלא.

מנקודת המבט האישית שלי, בתור טיפוס ביתי שממש לא מתעסק בספורט או אקסטרים ספורטס... כיוון שאני מחפש מישהי די דומה לי, לא הייתי ממהר לצאת עם בחורה שהחיים שלה מתנהלים סביב אקסטרים ספורטס.
לרוב האנשים יש די מעט זמן פנוי, ואם היא אוהבת לבלות אותו בפעילויות שאין לי רצון לקחת בהן חלק, אז לא נבלה הרבה ביחד. מה גם שלרוב האנשים יש אופי די אחיד וממוקד - אין הרבה אנשים שמתעניינים בספורט כחלק מרכזי מהחיים אבל אוהבים גם בילוי שקט בבית, קריאה, טלוויזיה וכו'. אז סביר להניח שלא יהיה לנו הרבה במשותף.
כמובן שיש יוצאי דופן, ותיאורטית יתכן מצב שמישהי שמאוד אוהבת אקסטרים ספורטס תתאים לי בתחומים אחרים. רק שהסבירות לכך די נמוכה.

זה בד.נ.א. שלנו.

של בנים.
חייבים את זה באיזשהיא רמה בחיים, יש כאלו כמו
Reyn שמקבלים את הריגוש דרך הקלקה וקבלת פידבק
מהיר באיזה משחק עם חרבות שאנשים מקבלים חצים לברכיים
ומספרים על זה.
ויש כאלו שהקטע שלהם זה לחכות לסופש למלא אוטו
בחברים עם חבלים ושרשראות ולטפס במקום מסודר או בטבע.

השאלה כמו בכל נושא שעלול לפלג ולהפריד כמה זה קריטי
בעיני שני הצדדים, אם יהיה לך חבר שיצא לשישי שבת לסוף שבוע
של מחנה וטיול עם ציוד על הגב לרדת כמה מפלים בחבל,
תוכלי להתפשר ולארוז כמה ספרים טובים לפחות להיות איתו שם
או להעדיף לעשות כמה פרצופים ולהשאר בבית המוגן עם הקפה והסרט?

Light18m

New member
בתור אחד שחובב אקסטרים

לחברה הקודמת שלי היה פחד גבהים וזה לא כל כך הפריע לי.
בכל מקרה, בחורה חובבת אקסטרים זה יתרון מבחינתי.

ללא ספק...

קשר כזה יכול להצליח...

אל תשכחי יקירה שמדובר בשני אנשים שונים שהחליטו להיות ביחד,לכל אחד ואחד מהם יש תחביבים שונים ומגוונים...

כל היופי בדבר הוא הניגודים שקיימים...זה מוסיף מעט פלפליות לקשר...

מה שחשוב הוא לדעת לקבל את התחביבים של כל אחד ואחד..ויותר מכך,לאפשר לעצמך להכנס לעולמו של הבן זוג ולהצטרף אליו ולו רק פעם אחת לאחד מתחביביו,להזמינו להצטרף אלייך ולאחד מתחביבייך...

למצוא זמן לתחביבים ולבניית הקשר הזוגי.

הכן אפשרי-אם רוצים!

composer1

New member
לא נעים לי לקלקל את התיאוריה אודות גברים

ואקסטרים...
משום מה מחברים תמיד נשים עם פחד מאקסטרים וגברים עם דחף עצום למשימות התאבדות כאלה...
לא תודה...

אני מעדיף ותמיד העדפתי בילויים שקטים כגון סרט טוב מסעדה ובית קפה ! כל שכן ערב רומנטי ופרטי בבית.
אם הגברת רוצה לעשות סנפלינג או צניחה חופשית שיהיה לה לבריאות, אני אפילו לא רוצה להיות בסביבה, אני יכול להתעלף רק מלראות את זה. הלב שלי לא יעמוד בזה. סורי.

גם ככה אני נוסע על אופנוע (זה כלי הרכב שלי) ואחרי כל נסיעה הולך וחזור לעבודה והביתה בכבישי ישראל עם דו גלגלי צריך אחר כך לברך "הגומל" על אלף ואחת ניסים שקרו
זה מספיק לי "אקסטרים" לכל החיים...

חוץ מיזה שהאקסטרים האמיתי, אם שואלים אותי, למי שמבין באמת עניין.... היה ונשאר תמיד באיזור המיטה....
שמה יש קטעים של סנפלינג.. שם גם אפשר לעשות צניחה חופשית... גם דהירה חופשית.. עם או בלי מושכות....ועוד ועוד...כיד הדימיון הטובה עליכן..
אחלה אקסטרים....

למעלה