חוויה מנסיעה בקווים:נראה לי שמעכשיו

מצב
הנושא נעול.

אני אעשה פינה קבועה על הביזיון של קווים,היום נסעתי במאן el של קווים בפעם הראשונה אז ככה:האוטובוס מסריח,הרצפה מטונפת,הנהג(הדי נחמד)מתלונן על כך שהכל באוטובוס הזה לא עובד ויש(איזה הפתעה)נזילות מכל מקום אפשרי,אין (!)מזגן,הכיסאות קרועים ,החלונות מטונפים,הידיות של הכיסאות מקולפות והשילוט דהוי לגמרי , על הסחיבה אני בכלל לא מדבר,אגב מספר המאן הזה היה 227 בתחצ, את זה לא מחקו...

mmm747

New member
תעבור לרכבת

אני אעשה פינה קבועה על הביזיון של קווים,היום נסעתי במאן el של קווים בפעם הראשונה אז ככה:האוטובוס מסריח,הרצפה מטונפת,הנהג(הדי נחמד)מתלונן על כך שהכל באוטובוס הזה לא עובד ויש(איזה הפתעה)נזילות מכל מקום אפשרי,אין (!)מזגן,הכיסאות קרועים ,החלונות מטונפים,הידיות של הכיסאות מקולפות והשילוט דהוי לגמרי , על הסחיבה אני בכלל לא מדבר,אגב מספר המאן הזה היה 227 בתחצ, את זה לא מחקו...
תעבור לרכבת

אתה מתכוון לזה

אתה מתכוון לזה

הוא בטח נראה עכשיו באותו מצב שאני ראיתי אותו...

מוריס333

New member
קווים הם מספר 1 לא יעזור

קווים - תחבורע ציבורית
כבר כתבתי את זה. אני עומד מאחורי זה.
קווים הם מספר 1 לא יעזור
בטכנולוגיה, במערכות וביוזמה. אני כל יום בודק את המערכת שלהם של זמני האוטובוסים. לפי חיוג לטלפון זה עובד פגז. למרות שאני עדין לא מבין איך זה עובד?

אז למה הם הביאו לנו את הזבל של

קווים הם מספר 1 לא יעזור
בטכנולוגיה, במערכות וביוזמה. אני כל יום בודק את המערכת שלהם של זמני האוטובוסים. לפי חיוג לטלפון זה עובד פגז. למרות שאני עדין לא מבין איך זה עובד?
תח"צ באר שבע, תראה איזה מכונות גרועות הגיעו משם ואפילו ה-B7L החדשות כבר נראות על הפנים. אז שיעשו טובה שיתנו לי אוטובוסים שאפשר לנסוע בהם בכבוד ואחר כך יגלו יוזמות ויוזמות הם כמעט תמיד ברוכות.

fireman

New member
האוטובוסים של נתיב אקספרס לא נראים

תח"צ באר שבע, תראה איזה מכונות גרועות הגיעו משם ואפילו ה-B7L החדשות כבר נראות על הפנים. אז שיעשו טובה שיתנו לי אוטובוסים שאפשר לנסוע בהם בכבוד ואחר כך יגלו יוזמות ויוזמות הם כמעט תמיד ברוכות.
האוטובוסים של נתיב אקספרס לא נראים
יותר טוב, עם כל הכבוד צריך כבר להעיף לקיבינימאט את כל ה0303 העגלות האלה.

846

Active member
נקודה למחשבה: אחד הנהגים בעפולה

קווים הם מספר 1 לא יעזור
נקודה למחשבה: אחד הנהגים בעפולה
סיפר שבמישמרת שלמה של 12 שעות הוא מכר כרטיסים ב 400 ש"ח.......

ביוזמה...

קווים הם מספר 1 לא יעזור
ביוזמה...
אכן יוזמה לצוץ משומקום עם חברה שבבעולתה עורכי דין, כלכלנים ואנשי עסקים. זה אוטובוס, למען השם, לא היי טק! אולי בגלל זה החברה נראית כמו שהיא נראית. מזל שיש בבאר-שבע מטרו-דן ולא מטרו-קווים. הייתי משתגעת אם הייתי צריכה לראות את החלחלה הכחולה הזו כל כך הרבה. חוסר השיטתיות והיעילות שלהם נוזל מהאוזן.

846

Active member
שימי לב! כרגע גם קווים שם בעיקבות

ביוזמה...
אכן יוזמה לצוץ משומקום עם חברה שבבעולתה עורכי דין, כלכלנים ואנשי עסקים. זה אוטובוס, למען השם, לא היי טק! אולי בגלל זה החברה נראית כמו שהיא נראית. מזל שיש בבאר-שבע מטרו-דן ולא מטרו-קווים. הייתי משתגעת אם הייתי צריכה לראות את החלחלה הכחולה הזו כל כך הרבה. חוסר השיטתיות והיעילות שלהם נוזל מהאוזן.
השביתה!!!!

fireman

New member
ג'קסון, אתה ישן.....

השביתה!!!!
ג'קסון, אתה ישן.....
קווים כבר נטשו. עכשיו נתיב אקספרס נמצאים כאן עם המון O303 מאן אירייזר וולבו B10B אם אני לא טועה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה