חוויות חוויות!!

סי15

New member
חוויות חוויות!!

היי כולם!! אחרי שבוע מזרתי מלונדון!! זה פשוט מקום מ-ד-ה-י-ם!! אהבתי את אנגליה לפני שהייתי בה ועכשיו אני פשוט חולה על הארץ, על המזג אוויר, על המקומות, על האנשים, על התרבות על הכל!! הלכתי כמובן לכל המקומות: ביג בן, מדאם טוסו, ארמון וינזור, ארמון בקינגהם, הדנג'ן, שוק קמדן, london eye ובעיקר טיילתי, טיילתי, טיילתי וכמובן הררררבבבבה קניות ומזכרות!! אהבתי נורא את חילופי המשמרות בארמון בקינגהם למרות שצריך להגיע בערך שעה לפני כדי לתפוס מקום טוב אבל זה משהו נורא מיוחד שאין שום דבר דומה לזה בארץ. עשיתי כמובן סיור באוטובוס שהיה באמת נורא נחמד והוא מאפשר לראות את כל המקומות החשובים של העיר. מדאם טוסו הוא אחד המקומות שהכי רציתי לבקר בהם ובסוף גיליתי שיש שם פחות בובות ממה שחשבתי אבל בכל זאת זה מקום ממש שווה וחוץ מהבובות יש שם עוד כמה דברים כמו פלניטריום, חדר הפחדות עם שחקנים חיים (שלשם לא נכנסתי כי זה היה מפחיד מדי
) ועוד.... הדנג'ן של לונדון זה עוד מקום מפחיד שמציג כל מיני שיטות עינויים ואנשים שעשו דברים מזעזעים בעבר, הכל כמובן במרתף חשוך ומפחיד... כל הזמן ציפיתי שמשהו יקפוץ עליי! הכי מצחיק היה כשבין כל הפושעים מצאתי את הדמות של אן רובינסון, המנחה של החוליה החלשה, שתוארה כאישה מפחידה המסוגלת הפחיד אנשים רק באמצעות מבט...
גם הפארקים בלונדון ממש מקסימים אבל אני ממליצה להיזהר ולא להאכיל את היונים כי בסוף לא תצליחו להיפטר מהם! הידיים שלי עדיין מאות בשריטות מהן!!
הייתי גם בהרודס שזה פשוט קניון ענק שכל קומה מוקדשת לדבר אחר: בגדים, אוכל, רהיטים ועוד... כמובן שלא קניתי כלום כי המחירים שם מטורפים!! יש שם את כל בגדי המעצבים הכי נחשבים וצעיף עולה שם 400 פאונד!! גיליתי גם שיום לפני כריסטינה אגילרה היתה שם ופתחה מכירה מיוחדת, יכולתי לראות אותה!!
גם המזג אוויר ממש שונה ואפילו היו כמה פעמים שהירד גשם, אבל נראה היה שאני היחידה שזה מפריעה לה כי לבריטים לא היתה בעיה ללכת עם גופיה, מכנסיים קצרים, כפכפים ומטריה בזמן שאני קפאתי עם המעיל שלי...
הבריטים הם פשוט אנשים חמודיייייים!!
הם בדיוק כמו שחשבתי שהם גם במראה וגם בהתנהגות והמבטא שלהם כזה חמוווווד! זאת הפעם הראשונה שראיתי בריטים אמיתיים אז בימים הראשונים הסתכלתי עליהם כמו על יצורים מוזרים אבל בסוף התרגלתי. והנה עוד כמה דברים שלמדתי- *לבריטים אין פסי חציה, יש להם מן ריבועים כאלה שמגדירים את המקום שבו אפשר לחצות. *בבריטניה מחשיך בערך ב-10 בלילה . *כל החנויות בבריטניה נסגרות כבר בין 7 ל-8. *הבריטים אף פעם לא מחכים לירוק כשהם חוצים, הם פשוט חוצים מתי שמתחשק להם, אפילו השוטרים!! *ליד כל מעבר חציה כתוב לאן להסתכל בשביל התירים look left או look right מזל שזה היה או שכבר הייתי נדרסת על בטוח...

סי15

New member
עוד לא היית?!

דחוף לנסוע!! זה המקום הכי מדהים בעולם!! טוב, האמת לא הייתי בשום מקום חוץ מבלונדון אבל התאהבתי ואני פשוט חייבת לחזור!

shv2004g

New member
איזה כיף לך!!!

היית בהרבה מקומות שאני הייתי בהם!!!

סי15

New member
כן!!

כתבתי שהייתי שם! האמת לא הבנתי על מה דיברת אבל כשראינו את השם ניזכרתי במה שכתבת!! בהתחלה כשיש את כל הדמויות האלה זה מפחיד
אבל כשמופיעים השחקנים החיים זה כבר לא כל כך מפחיד, זה יותר מצחיק...
אבל יש להם את הקטע הזה שכשעוברים חדר הם נעמדים ליד הדלת ומסתכלים עלייך... זה היה מפחיד...

shv2004g

New member
זה היה כיף!!!

ונכון יש את החדר עם ה"עכברושים" ואת הרכבת שדים!

shv2004g

New member
או את הקטע...

שאתה עובר ליד קיר ופתאום בובה של מפלצת "צורחת" ואתה נבהל... הייתי יכול ליפול בפיתיון של זה... מזל שמשפחה אחרת עברה ליד זה לפנינו ואז ראיתי שזה קורה להם אז הייתי מוכן...

סי15

New member
חחחחחחחח

דווקא תמיד יצא שאני אכלתי אותה!! אני נורא נורא פחדנית ואני הייתי הראשונה שעברתי ליד הדבר הזה שצורח והתחלתי לצעוק וברחתי וכולם צחקו עליי!
וגם בקטע של העכברושים זה פעם ראשונה השפריץ עליי ושוב צעקתי!! והיתה פעם שאחד מהשחקנים שנכנס לחדר צרח פתאום HELLLLLLLLLLLLO!!!! ונחש מה עשיתי??
בקיצור עשיתי לעצמי שם פדיחות ענקיות!!
דווקא הרכבת לא היתה כ"כ מפחידה, בלונפארק יותר מפחיד כי כל הזמן ציפיתי שמשה ויקפוץ עלי או יצרח וזה לא קרה אז רק אמרתי תודה לאל על זה! היית בחדר ההפחדות במדאם טוסו??

סי15

New member
דווקא נראה לי...

שבמדאם טוסו זה יותר מפחיד... אני לא העזתי להיכנס וגם היתה אחת לפני שברחה...

למעלה