חוויות מההופעה של הבנות בפסטיבל בשקל

HiPpiE Boy

New member
חוויות מההופעה של הבנות בפסטיבל בשקל

בקריית מלאכי. בתכלס,באתי רק בשביל הבנות נחמה(וויתרתי על הופעה של היהודים בשביל ללכת לפסטיבל הזה!). נסענו עם המועדון,וצחקתי על המדריך שלנו שאנחנו נוסעים רק בשש כשזה בעצם מתחיל בחמש P-: חחחח וכרגיל הייתי בלחץ שאני לא אתפוס שורה ראשונה,אבל הגעתי וראיתי שיש חצי מקום פנוי בשורה הראשונה,אז תפסתי אותו ונשארתי שם עד ההופעה של הבנות נחמה. ראשונים עלו להקה מקומית,לא משהו,אחר-כך עלתה איה כורם שאני מכיר רק שיר אחד שלה וזה היונתן שפירא הזה,היא חמודה אבל אני לא ארוץ לעוד הופעה שלה,או לקנות דיסק שלה. אחרכך עלו נראה לי עוד כמה להקות מקומיות. ואז עלו הבנות נחמה,הם כאלה חמודות!:), הפלייליסט: Lovers 100%אור שיר שאני לא מכיר Lies הכול כשורה Flowers So Far Flowers היה מגניב לגמרי,השיר הכי טוב בהופעה וממש רציתי אותו,חחחח והם התחילו לאלתר שם ולעשות כול מיני מקצבים.ובכלל כול השירים הם מאלתרות חופשי חחח חמודות כאלה. אחרי ההופעה רציתי להתפלח לאוהל אומנים כדי לראות אותם,אז הלכתי למסכים ליד הבמה,ורציתי לעבור את הגדר אבל היה יותר מידי מאבטחים מסביב,שגם אם הם לא היו רואים שהתפלחתי,הם היו שמים לב אליי אחרכך כשהייתי מתקדם, כי היה רווח גדול יחסית בין הגדר לאוהל אומנים.אז חשבתי לעצמי שחייבת להיות דרך להתפלח,אז הלכתי מסביב יותר,ומצאתי גדר נמוכה יחסית,אז טיפסתי מעליה,והלכתי לאוהל,עברתי בתוכו והם לא היו שם:( לא היו אף אומנים,רק ההפקה,ואז יצאתי מהאוהל וראיתי כול מיני וואנים ואחד מהם בידיוק נסע אז כנראה שזה היו הם:(. בקיצורררררר,היה שווה לוותר על ההופעה של היהודים(למרות שאמרו לי שהיה פלייליסט מעולה),רק בשביל ההופעה של הבנות נחמה.

למעלה