חוויות מהסיור השגרתי שלי בת"א..

FRESH FRUIT

New member
חוויות מהסיור השגרתי שלי בת"א..

כל יומיים בערך אני יוצא לנפוש מהשגרה המוכרת בעיר חלומותיי- ת"א (נו, זה שאני גם גר שם לא ממש משנה, נכון?). אני כל כך אוהב את העיר הזאת. את הבניינים האפורים והמפוייחים, את הכבישים הסלולים בחובבנות- לצד הצעירים שלבושים לפי צו האופנה, המועדונים התוססים, הבוטיקים השיינקינאים מלאי הנוצצים והפאייטים. הלכתי לאורך רחוב אלנבי. מכל חור בורחת מוסיקה עדכנית. צעירים עומדים בתור כדי להיכנס אל הבארים המעוצבים. ניסיתי לבדוק את ה"גיידר" שלי. או שכל החתיכים הם הומואים או שמשהו דפוק בו. כנראה שהאפשרות השנייה נכונה. הדבר המעניין היחיד שראיתי היה טרנסקסואלית מתנשקת עם גבר.. אהה.. פושר. דיברנו על החתיכים- וכמה חתיכים יש בת"א. הו, כמה חתיכים. עושה לי רע רק לחשוב על הכמות הזאת. רציתי לבדוק עם מישהו, ואם כן- מי, מסתכל עליי. מיותר לציין שלפני שיצאתי לבשתי את מיטב מחלצותיי- בתקווה ברורה לעורר תשומת לב. לא אומר שלא היו פה ושם מבטים. דווקא היו. והרבה. אולי רק נדמה לי? ייתכן. פתאום נוחתת אחת מהכיתה הקודמת שלי (אני קטן! כל כך קטן!) עם החברה הסנובה שלה. הן הציעו לי להיכנס לסטארבקס הסמוך שהיה במרחק איזה 5 צעדים מאיתנו. אני חולה על סטארבקס! איזה כיף שהם הגיעו לכאן! אחחחח.. אני כל כך אוהב את הקפה עם שברי השוקולד, הפטל והקצפת מעל... יאמ!! בכל אופן- נכנסנו. דיברנו על הא ועל דא. ריכלנו. היא רצתה להכיר לי אחת מהכיתה שלה. בלה בלה בלה. ואז היא שמה לב שיש לי עגיל באוזן שמאל..... (אפשר לחשוב, עגיל באוזן שמאל!!). והיא שאלה אותי בבדיחות הדעת- "שיו! מה אתה הומו?".. כן, השאלה הסטרייטית הנצחית. ובכן- החוורתי, הבטתי עמוק לעיניים שלה ואמרתי... כן. פשוט כן. ואז היא התסכלה על הסנובה שישבה לידה, ופלטה "איכס" עסיסי. יצאתי משם. מהר. והייתי שמח. שמח מאד אפילו. גם אני לא מבין את עצמי. חזרתי הביתה והלכתי לישון. הפרי הטרי.

Yaniv-DC

New member
המממ...

האמת היא שחשבתי שיש לי מה לכתוב. אבל מסתבר שאין לי. חוץ מכמובן הכל הכבוד השגרתי וההלוואי שאני הייתי מסוגל להגיד למישהו בגיל הזה...

MARMELAD

New member
והנה.. אופס... השתחרר לך הסוד..

עכשיו מה? זה היה חכם? הרי אתה יודע שדבר ראשון שהיא עושה זה לספר לכל בי"ס...

DJNYC

New member
הוא עשה את זה...

והרגיש טוב. מי שמסכן ותקוע זה היא ולא הוא. והאמת תנצח!

FRESH FRUIT

New member
לא מדויק.

אלו שדיברתי איתן לומדות בקריית אונו- שם גרתי פעם. הן לא מכירות אף אחד מבית הספר שלי.

MARMELAD

New member
אה... יופי

כמה שאני בעד לצאת מהארון וכו´... אם יציקו לך בבית ספר זה יהיה ממש לא נעים צריך לדעת לעשות את הדברים האלה בזמן הנכון

FRESH FRUIT

New member
תודה על הדאגה...

בכל אופן- כל זה בא פשוט מרצון שלי להיפטר מכל הסודיות והחשש.. אשקול צעדיי יותר בזהירות להבא. הפרי הטרי.

ו...

א. כל הכבוד! כן ירבו. ב.
ג. זו היתה הפעם הראשונה שדיברת עם מישהו על זה? ואם כן אז יאללה, לעומק, איך זה היה? איך זה הרגיש? השאיר טעם של עוד?
הטרמפיסט

FRESH FRUIT

New member
טוב, ברור שזה השאיר טעם של עוד..

אחחח.. החירות! אין טוב ממנה.. אבל בעצם זה כלום עדיין.. אני עדיין מוקפא עמוק בארון.. הפרי הטרי- שנמאס לו למצוא בכל הבית את היומנים של אחותו.

לוק@

New member
טיפשה, פשוט טיפשה

ומה עם היה לך פירסינג בלשון? ומכנסיים צמודים ואולי היית מעצב שער
אוי הסטיגמות האלה. בטח שאתה שמח, אמרת מה אתה והרגשת שזה נכון, שזה כל כך טוב, ושאותה מטופשת לא יכולה אפילו לחשוב על זה דקה, קל וחומר להבין. לפעמים זה טוב לתת לעצמך להתכסות באמת שלך ולהרגיש איתה טוב, אפילו מעט (מתנשא? גאה?) לא בטוח מה המילה הנכונה (אומר לוק שלא מעיז לספר לאף אחד שהוא לא מתעניין בבנות..) בכל מקרה כל הכבוד מקווה שישנת טוב אחר כך

אההההה!!!

אלוהים!!! התכוונתי לכתוב הודעה על איך היה בלונדון... אבל זה... זה יותר חשוב! אין לך מושג איזה מדהים זה. איזה מדהים מה עשית. עזוב מה היא תעשה מה אתה, מה כלום - את הסוד הזה, זה שגורם לך ולמלא אנשים (כולל עצמי) לבעיות ענקיות, שאלות עמוקות ולילות לילה שינה - אתה שיחררת. לא משנה איפה, למי, איך. אתה שיחררת את זה, נתת לעצמך להיות מי שאתה. וזה דבר מדהים. אני כל כך שמח בשבילך!
מר מומין שחצי שעה אחרי שחזר מלונדון ושקע בדיכאון פוסט-חו"ל, שחר תקע לו חיוך ענקי על הפנים.

FRESH FRUIT

New member
מומין... ../images/Emo23.gif

זה בהחלט היה משחרר.. אבל זה צעד קטן- אולי אני אפילו אקרא לזה תירגול חסר חשיבות- לקראת הדבר האמיתי. שחר- שהתגעגע אליך מאד.

רגע, רגע, לא הבנתי משהו אחד.

סליחה על הבורות ועל ההתייחסות לפרטים השוליים והטיפשיים, אבל יש כאן שאלה שממש ממש מטרידה אותי. כשאני הייתי בתיכון, או בחטיבה, או מה שזה לא יהיה, עגיל באוזן ימין נחשב לעגיל של גייז, ושמאל לעגיל של סטרייטים. עכשיו, השאלה שלי האם מדובר בשמאל שלך או שמאל שלה. כלומר אני ידעתי שאוזן שמאל שלי יש חור של עגיל, עד שיום אחד בצבא אחת הקצינות אמרה לי "יש לך שני חורים" ו-ווה! נזכרתי שבתיכון עשיתי עוד חור. באותה אוזן. כלומר שני חורים באוזן שמאל שלי. כלומר אוזן ימין של הצופה. נדמה לי. כן. בדקתי עכשיו שוב במראה בשירותים. אין ספק. שני עגילים באוזן שמאל שלי, אוזן ימין למשתמש מעברו השני של הקו. אז לא הבנתי, אני באוזן של ההומואים או באוזן של הסטרייטים? אם תוכלו לענות לי, ממש מעניין אותי מה האופנה היום. יתיר המבולבל

למעלה