חוויות משבוע הספר!!!

beagle

New member
חוויות משבוע הספר!!!

יש לי בעיה עם ספרים. בעיה חמורה. הם כאלה נודניקים כשהם על מדפים בחנויות. עושים עינים מסכנות, מבקשים שאקנה אותם. ואני, לב רחום שכמותי, תמיד נכנעת... והיום, בשמחה מעורבת בעצב הלכתי לי לדוכני שבוע הספר. עצב, כי ידעתי שזה יגמר במינוס בבנק. שמחה, כי, נו ספרים, רבותי, ספרים! הלוך הלכו להם כמה מאות שקלים. עלו ובאו כחמישה-עשר ספרים חדשים. ולענינינו - בדוכני מודן המון ספרי בישול, במחירים לא רעים בכלל. אני קניתי את ``ארוחות שחיתות`` של סיידא ב- 24 ש``ח בלבד! היתר בעיקר מד``ב, אז אני לא אלאה אתכם בטעמי הספרותי. בקיצור, תנו קפיצה. אנחנו עם הספר, לא?

מאפין

New member
האם יש לי עדיין הזדמנות לבקר בשבוע

הספר, או שמא הסתיים היום?

beagle

New member
שאלה טובה.

הוא היה אמור להתחיל בשבת הקודמת, אבל הפתיחה נדחתה ליום שני בגלל הפיגוע הנוראי בדולפינריום. אני מניחה שגם הסיום נדחה...?

מאפין

New member
מעולה :cool: בד``כ אני לא מפספסת - be

הכוונה ל-beagle ראיתי שרכשת ספרים של בני סיידא, אז יש לי שלו את: `תוספות לענין`, `בני סיידא מבשל`, `יופי של סלטים` ו`צ`יק צ`ק במחבת`. תוכלי להמליץ על ספרים נוספים שלו שנחשבים מוצלחים?

רובנס

New member
ארוחות שחיתות,מאפה מלוח מאפה מתוק

מאפים פיקנטים, הכל על אטריות מעולים הצלחה מובטחת לכל אוהבי הבישול מחומרים פשוטים המצויים בכל סופר

beagle

New member
לא כ``כ מתמצאת בזה,

אני קונה מה שנראה לי... יש לי רק את השנים שלו שקניתי לאחרונה - את ארוחות שחיתות (נכון שזה יצא זול?) ואת החדש - מאפה מתוק, מאפה מלוח. כבר היללתי אותו כאן... נראה לי שרובנס שולט בעניני הספרים בצורה יסודית יותר ממני. אני יכולה להמליץ על ``בישולה``, כי הוא ממש כיפי.

beagle

New member
ידעתי שרובנס שולט בחומר!!!

כתבנו כנראה בו זמנית :cool:

רובנס

New member
ארוחות שחיתות,מאפים פיקנטים

מאפה מלוח מאפה מתוק,אטריות הוא מדבר עם חומרים השווים לכל נפש ונמצאים בהישג יד

yaron1

New member
הבישול הבלקני של בני סיידא

ספר מעולה עם שלל מתכונים מכל איזור הבלקן, מומלץ בחום.

רובנס

New member
ארוחות שחיתות,מאפים פיקנטים

מאפה מלוח מאפה מתוק,אטריות הוא מדבר עם חומרים השווים לכל נפש ונמצאים בהישג יד

beagle

New member
גם אני רוצה....

אני מנסה מאתמול להוריד אותו, ללא הצלחה. לא דחוף, אבל בהזדמנות... תודה!

מאפין

New member
רובנס, אתה מתכוון לספר המתכונים

שאריאלה העבירה אלינו? אם כן, אעביר לך אותו ב-e-mail

מאפין

New member
רובנס, beagle - שלחתי אליכם בדואל

את מבוקשכם, נא בדקו ותעדכנו באם קיבלתם/או לא.

google1

New member
אפשר לקנות הכל באתר של סטימצקי

יש שם הנחה של 30% במיוחד לשבוע הספר וגם מקבלים מתנות עם זה קניתי שם את ארז קומורובסקי. הנה הלינק

למעלה