חוויות מתכונית פיילוט של אורי גלר.

חוויות מתכונית פיילוט של אורי גלר.

אתמול הזמינו אותי לתוכנית פיילוט של אורי גלר, אורי גלר מחפש את היורש! רוב המתחרים אלה חברים טובים שלי מאגודת הקוסמים: לוסטיג, סושרד, אטיאס, נחמני, לידנפלד ועוד.... בקיצור, אמרו להגיע ב 18:00, רוב האנשים הגיעו בשעה המדוייקת אבל מרגע זה והלאה התחילה מסכת עינויים: קודם כל חיכינו בחוץ קרוב לשעה וחצי עד שבכלל טרחו להכניס אותנו לתוכו! היו לדעתי שם 150 איש כולל מבוגרים, ילדים, נשים בהריון ועוד...היינו דחוסים באיזור קטן והיה ממש מחניק, אח"כ שכבר נתנו להיכנס, האנשים כמעט רמסו אחד את השני כי מדובר על פתח צר מאוד (ערד 2 ?!). התיישבנו, מרגע זה והלאה היינו פשוט שבויים במקום: תעמדו, תמחאו כפיים, תשבו, אל תעשו ככה, אל תעשו ככה, אי אפשר לצאת-כלום! פשוט משטר לכל דבר. החלו לצלם רק בשעה 20:00! אתם קולטים ?! שעתיים לחכות... אני לא אגיב כל-כך על התכנים, גם כדי לא להרוס לכם וגם כי זה היה רק פיילוט וזה לא ישודר בסוף-אין טעם. בסביבות 21:30 נגמרה התוכנית וקמנו כדי ללכת, המנהלת במה התחילה לצעוק עלינו : " שבו ! שבו! אף אחד לא יוצא מכאן, יש לנו עוד 3 "נאמברים" ואח"כ עוד משהו קטן! שבו במקומות שלכם"-היינו בשוק, גם מתייחסים אלינו כמו לחיות וגם מכריחים אותנו להישאר?!-פשוט קמנו ויצאנו בהפגנתיות, לא לפני שרבנו עם השומר בדלת שכמעט חסם בגופו את היציאה-פשוט בושה!!!

12ShakirA12

New member
../images/Emo201.gif

עצוב לשמוע על יחס כזה... כ"כ מוזר מה שסיפרת
כבר כמה זמן שאני שומעת על התוכנית הזאת "אורי גלר מחפש את היורש"... מתי אמורים לשדר את זה? או שכבר התחילו ולא ידעתי?

SurfingBoy

New member
אני זיהיתי את סושרד מהפרומו...

הוא הופיע פעם באיזה אירוע שהייתי בו... לא יוצא מהראש הבנאדם! הוא גם ריחף לי בחניה...מדהים..

למעלה