חוות דעת על האלבום החדש "קליגרו"

יניבל1

New member
חוות דעת על האלבום החדש "קליגרו"

יצא לי לשמוע את השירים ממנו מספר פעמים (דרך "רדיו וואלה" המהולל) וממש ממש אהבתי , אהבתי את הנגיעות היפניות שהם הכניסו לשירים, זה בהחלט נותן לאלבום טוויסט מסויים ומייחד אותו והמילים זה בכלל בגאונות- ציניות,מצחיקות, אירוניות,הזויות, מנוכרות,מרגשות לפרקים

יניבל1

New member
ורק כדי שתבינו את הגאונות של הפה

הנה שורה/בית מהשיר "איננו" שהוא על תקן השיר האובדני של האלבום, זוהי ללא ספק השורה הכי מפוכחת ועם זאת גם הכי שנונה שנכתבה אי פעם בשפה העברית: "מי שלא פה הוא הלך הוא חלף מן העולם הלב שלו נדם לכן כדאי שנימנע מציפיות מיותרות בעניינו "

mulon1984

New member
ניסיתי לשמוע דרך רדיו וואלה

אבל לא עבד לי :/ ובחמישי הייתי שוב בת"א רק כדי להתאכזב בשנית מכך שהאלבום עדיין לא בחנויות.

GunSucker

New member
דיסק בהפצה

חנויות בתל אביב שכבר קיבלו את הדיסק: דיסק סנטר מוסיקה נטו האוזן כל השאר יקבלו עד סוף השבוע כולל טאוור הדיסק נמצא על מדפי חנויות התו השמיני כבר כשבועיים. התנצלויות לכל מי שניסה בחנויות אחרות והתאכזב. ותודה לכל מי שקנה בינתיים, כל ההוצאות שקשורות להפקה הדפסה והפצה של הדיסק הזה יוצאות מכיסינו וכל דיסק שנמכר סוגר בעוד כמה שקלים את החובות שלנו.

haimlit

New member
כנ"ל

לפני 5 ימים חיפשתי בדיסק סנטר ובאוזן ולא היה. אבל אתמול היה ואני אחד מהקונים המאושרים ! עדיין לא שמעתי עדיין מהתחלה ועד הסוף, אבל נשמע כמו עוד אלבום של הפה שמתעלה מעל כל דבר אפשרי

למעלה