חוות דעת

אפפ

New member
חוות דעת

שלום לכולם, יש לי כמה שאלות... חבר של חברה שלי, שהוא גם הבן של חברה של אמא שלי דיי מחזר אחריי. זה התחיל כבר דיי מזמן, הוא כל הזמן שואל אותי אם אני רוצה להיות חברה שלו, הוא נוגי בי ופעם אחת הוא נישק אותי והוא קיבל על זה סטירה. הוא בטח שניתחתן והוא אומר שנהייה ביחד. אני לא ממש רוצה חבר עכשיו, והוא אומר שאני ילדה קטנה ושאני צריכה להתבגר, אז מהבחינה הזו אני חושבת שהוא צודק כי אני בתולה וגם לא היה לי אף פעם שום קטע עם בנים. הוא אומר שזה בושה, אבל שיחשוב מה שבא לו זה לא אכפת לי. היום, הוא ביקש נשיקה וחיבוק ממני ואמרתי לו שיזוז ממני. הוא גם נגע לי בחזה והאמת היא, שלא הרגשתי כלום, ממש כלום! ואני לא מבינה למה. אני לא יודעת אם אני אוהבת אותו, ואני חשבתי גם שהוא סתם חרמן ומחפש... אבל בזמן האחרון, וזה קורה דיי הרבה פעמים, הוא כל הזמן מבקש חיבוק ונשיקה. ולפניי שהוא הלך לעבודה הוא שאל אותי אם עכשיו אני רוצה ועניתי שלא. אני רוצה האמת, אבל אני כאילו... מתביישת, וגם בגלל שאנחנו מכירים הרבה שנים, אני מרגישה שהוא כמו אח גדול שלי. אני חושבת, שזה לא כ"כ הגיוני שהוא אומר שהוא רוצה חיבוק ורוצה שנהייה ביחד סתם, בלי סיבה. הרבה פעמים אני רוצה לדבר איתו, אבל המילים לא יוצאות לי.. אני ואחותו דיברנו היום, ואני אמרתי שאני רוצה להתחתן עם אשכנזי, אז הוא הצביע עליו ואמר שאני אתחתן איתו, וגם כל הזמן, ליד ההורים שלו הוא אומר שאני האישה שלו וכו... אז אני לא יודעת מה לעשות, כי אני חוששת ולא יודעת אם הוא רציני. אבל אני חושבת שהוא לא ייפגע בי. ואני גם חושבת שהוא ילדותי כזה, אני מבחינה נפשית הרבה יותר בוגרת ממנו, אבל מבחינה מינית ממש לא. אני חושבת שאם הייתי מרגישה כלפיו משהו, אז הייתי מעזה להתנשק איתו, ואותה פעם שהוא קיבל סטירה הייתה כי הוא נישק אותי, ועכשיו הוא לפחות שאול אז זו התקדמות... ואני גם מרגישה לא בנח ובלחץ שאני איתו. כי אני יודעת שהוא כל הזמן ייבקש נשיקות ויחזור על מה שהוא אומר תמיד. ומבחינת אופי, אני לא חושבת שאנחנו בכלל מתאימים, אני בכלל עולמות שונים לגמריי. תודה, אה ואגב, הוא בן 20 וחצי.

ODana

New member
ממש לא!!!

חמודה, הוא גדול ממך ואת לא יכולה להיות בטוחה בכוונות שלו. אם הוא באמת כל כך רוצה להתחתן איתך והוא רציני - הוא יחכה עד שתהיי מספיק גדולה. הוא נשמע לי חצוף ויהיר. בינתיים כדאי לך להתנסות באהבה עם בני גילך (פחות או יותר). בת כמה את?

למעלה