חוזרים הביתה

חוזרים הביתה

אחרי כל הקרנבל והזיקוקים

עכשיו זה כבר ברור , בוחרי קדימה חוזרים הביתה

המגמות ברורות, קדימה צוברת כוח והתנועה מתרסקת

פעילי השטח , ראשי הערים ופעילים מרכזים כולם מאחורי שאול מופז

יש חשיבות עצומה לחזק את קדימה

מי שלא הבין מה מתחולל פה בימים האחרונים בין אולמרט לנתניהו כדאי שיתחיל להפנים!

כיום ממתין אולמרט מחוץ למערכת הפוליטית, כך גם אשכנזי ואבי בניהו (תקופת צינון מהשחרור מצה"ל)

החבורה המוכשרת הזו תרוץ בבחירות הבאות וככל הנראה היא תרוץ על הפלטפורמה של מפלגת קדימה

מי שרוצה את הנבחרת הזו בהתמודדות שווה מול ממשלת הימין חייב לחזק כבר היום את קדימה!!

היחידי שביבי חושש ממנו זה אולמרט - היחידי שביבי מוכן לקיים איתו עימות זה אולמרט!

בשילוב כוחות עם אשכנזי מופז אבי בניהו וישראל חסון יש פה הרכב מנצח!

לבני החליטה לרוץ לבחירות לאחר אין סוף דיונים ליליים עם אולמרט, היא אפילו המתינה שהוא ישוב מארה"ב כדי לדבר איתו

הוסבר לה המתווה, הומלץ לה להמתין , לרוץ ביחד בפעם הבאה , בכוח משותף

אבל ליבני כמו ליבני כמו ליבני...

אצה לה הדרך...

חייבים קדימה חזקה - חייבים!!

זה צו השעה!

חוזרים הביתה

קדימה

הפרבולה

New member
האם גם שאול מופז חוזר הביתה ? לאיזה בית ?

כי בפעם שעברה ששאול מופז ביקש להיפגש עם אבו מאזן הוא חטף בעיטה גדולה בתחת , מי יודע אולי זה בגלל שהוא גר בהתנחלות כוכב יאיר שכידוע הפלסטינים ביקשו לקבל אותה אליהם במיסגרת חילופי שטחים בשיחות קמפ דויד ( האם בגלל זה אהוד ברק עזב את ביתו שם ועקר למיגדלי אקירוב ? מי יודע ? ).

אז אולי קודם שמופז התפנה קודם מההתנחלות שלו בכוכב יאיר בגלל הסיכוי שאבו מאזן לא יבעט בו עוד פעם כאשר שאול מובס ירצה לפגוש אותו.

http://news.walla.co.il/?w=/9/2545782

shaycohen2

New member
מאיפה אתה יודע כ"כ הרבה על ה"מתווה"?

זה לא פורסם בשום מקום למיטב ידיעתי.
יש שתי אפשרויות- או שאתה ממציא דברים ממוחך הקודח או שאתה איש המפלגה בעל מידע פנימי. אם האפשרות השניה היא הנכונה, קצת מוזר לי שפורום התנועה בתפוז זה המקום שבו בחרת לחשוף את המידע. בקיצור, לקחת אותך בערבון מוגבל זה לתת לך יותר מדי קרדיט.
אם אני טועה- בבקשה- ספר לי מאיפה ידוע לך על ה"מתווה".
באופן אישי, אני מאמין שאולמרט באמת תומך בקדימה כי הוא בונה עליה כפלטפורמה לריצה בבחירות הבאות. אפילו כתבתי זאת מוקדם יותר. אם זאת, נראה לי מצחיק להצביע לקדימה עכשיו בגלל שאולמרט אולי ירוץ באמצעותה לבחירות הבאות, בעוד 4 שנים!
זה בהנחה שמצבו המשפטי בכלל יאפשר לו לרוץ אז ושהוא יהיה רלוונטי מבחינה ציבורית.
בקיצור, סיבה אומללה להצביע לקדימה בראשות מופז, הזגזגן מספר אחת בכנסת.

הבחירות עוד שנתיים ולא עוד 4

בוא נתחיל בזה

ותוסיף למתווה גם את יובל דיסקין וכרגע עובדים חזק מאוד גם בליכוד וגם בקדימה לסינדול/צירוף של כחלון

כחלון הוא הוא מלחמת העולם בין 2 הגישות, אתה תראה אותו מסונדל יותר ויותר בקמפיין הליכוד, הוא היחיד מלבד נתניהו שיופיע בתשדירים (לראשונה מזה שנים הסכים סילבן שלום לוותר על 3 הדקות המסורתיות שלו בתשדירים)

הדברים של כחלון אגב הגיעו לאחר עריכה (העתק הדבק של הדברים)

"המתווה" ידוע לכל מי שנמצא בתוך המערכת הפוליטית, הבחירות האלה כבר הוכרעו , המאבק האמיתי הוא הבחירות הבאות
עשרות ראשי ערים הצטרפו לקמפיין קדימה כי הדברים האלה כבר הוכרעו- אין אלטרנטיבה לנתניהו מלבד השילוב אולמרט-מופז-אשכנזי

התקשורת התנפלה על דברי דיסקין ואולמרט,

נתניהו נבהל מהדברים ורץ להגיב (בניגוד לרוח הקמפיין) - האמן לי שנתניהו יודע טוב ממך מי "האויב" הפוליטי האמיתי שלו

אפילו שלי (החוששת למקומה בגוש) הצטרפה להגן על נתניהו

חייבים את קדימה חזקה- חייבים!!

לגבי מי אני... תחפש את מה שכתבתי בבחירות 2006.. אולי זה יתן לך רמז :) (חפש קצת בארכיון קדימה )

shaycohen2

New member
ביבי מומחה בשימור קואליציות

מאז הלקחים שהפיק בקדנציה הקודמת שלו. זו ההתמחות שלו. לנהל מדינה הוא לא ממש יודע. לכן, קשה לי להבין מאיפה ההנחה שהבחירות הבאות בעוד שנתיים. אני גם לא בטוח שזה מספיק זמן בשביל אולמרט לסיים את ענייניו המשפטיים.
למה אתה כזה חשאי? תאמר מהם המקורות שלך ומה תפקידך, אם קיים תפקיד רשמי. בכל מקרה, עם כל הכבוד לפורומים של תפוז, נראה לי קצת מוזר שזו הבימה בה אתה בוחר לחשיפת כזה מתווה.
אני בטוח שבמידה וקדימה תעבור את אחוז החסימה וביבי ירכיב את הממשלה, מופז ייכנס לממשלה. זה קצת יפריע לתיאוריית ה״מתווה״. אלא אם כן ה״מתווה״ כל כך מתוחכם עד כדי כך שהכוונה היא לפורר את קואליציית נתניהו מבפנים - עם שני מנדטים (שאולי יהיו לקדימה) קשה לפורר קואליציות.
בכל מקרה, גם אם מתווה כזה קיים, אני לא מוצא סיבה להצביע לקדימה בבחירות האלו רק בשביל מתווה שאולי מתוכנן לבחירות הבאות. אם מישהו כל כך רוצה את אולמרט כראש ממשלה, שיחכה לבחירות בהן יתמודד. אין סיבה להצביע עבורו עכשיו, כאשר הוא אפילו לא מתמודד.

אתה טועה

יש חשיבות עצומה לפלטפורמה איתה אתה רץ

מהאותיות בקלפי, דרך אתרי אינטרנט, סניפים פעילים/רדומים ועד למימון המפלגות

7 החכים שעברו מקדימה לציפי מהווים נטל אלקטורלי לליבני אבל החשיבות שלהם היא עצומה

בדקות השידור בטלויזיה (2 דקות לכל ח"כ) וברדיו במימון המפלגות ועוד

יש הבדל עצום בין מצב בו אולמרט יצטרך להקים מפלגה חדשה לבין ריצה תחת קדימה

חייבים קדימה חזקה.

shaycohen2

New member
לבנות על זמן השידור שנותנים 2 ח"כים

לא נראה לי סביר אם אתה רוצה להתמודד על ראשות הממשלה. גם להצביע למפלגה רק כדי שלאולמרט תהיה פלטפורמה קצת יותר נוחה בבחירות הבאות זה שיקול לא נכון. לתת את הקול שלך רק בשביל "מתווה" שאולי יתממש בבחירות הבאות זה לא נכון. צריך להצביע בעד מפלגה שאתה מאמין במועמדים שלה ומסכים עם המצע שלה. הקומבינה שאתה מציע לא נראית לי נכונה.

עבר-הווה-עתיד

קדימה זו הבחירה הנכונה . נקודה

לא דיברתי על 2 חכים- דיברתי על חשיבות בקדימה חזקה וגדולה

אבל אם חלילה זה יהיה רק 2 חכים זה עדיין עדיף על הקמת מפלגה חדשה- מהאותיות בקלפי ועד לשמיעת העמדות שלך על בימת הכנסת.

לא הייתי מזלזל ב-2 חכים.

הבחירות בעוד שנתיים

שים לב להודעת הפרישה של כחלון :

לפי גורמים שונים, השר השיב לפעילים כי הוא פורש למשך שנתיים וכי הפרישה אינה נוגעת לקבלת תפקיד או הבטחה לתפקיד מצדו של ראש הממשלה נתניהו.

למה לפרוש לשנתיים? מה הוא יעשה עוד שנתיים? יחכה לבחירות?

shaycohen2

New member
מה יעשה כחלון בממשלה בראשות אולמרט?

כחלון הוא ימין מדיני. מה הקשר לאולמרט?
איך אפשר לדעת שהבחירות הבאות יהיו בעוד שנתיים? מי יפיל את הקואליציה? אם כחלון מתכוון לחבור לקדימה, למה הוא נשאר בליכוד ואמור אפילו להיות חלק מצוות 100 הימים (לפחות לפי התכנית המקורית)? פרשנים דווקא מדברים על כך שיקבל תפקיד בממשלה הבאה. האם זה חלק מהסנדול שאתה מדבר עליו? נשמע לי כמו קונספירציה לא סבירה.

התעלמת בכוונה?

אדם שפורש מהפוליטיקה ביודעו שיש בחירות עוד 4 שנים, האם הוא יפרוש לשנתיים?

כחלון לא סגור עם הנבחרת של אולמרט-מופז-אשכנזי-בניהו-דיסקין

הלוואי והוא יצטרף כי זו נבחרת מנצחת איתו או בלעדיו.

מובטח לו יותר חופש פעולה והרבה יותר כבוד מאשר תחת נתניהו

shaycohen2

New member
לא יודע- אולי הוא יוצא ללימודים של שנתיים

אין לי מושג. השאלה שאני שאלתי אותך (ואתה לא ענית) היא על סמך מה אפשר לקבוע שיהיו בחירות עוד שנתיים? איזו שותפה קואליציונית תפרוש בוודאות בעוד שנתיים ולמה? אני אפילו לא הייתי מתיימר לדעת בוודאות מה יהיה הרכב הקואליציה (יש מפלגות בטוחות, יש כאלו שלא). הנקודה היא שזה תלוי בכל כך הרבה גורמים שאין דרך לדעת עכשיו שיהיו בחירות בעוד שנתיים.

בהמשך לדברים...

אתמול בשידורי התעמולה של קדימה

אבי בניהו (בקולו) קורא להצביע מופז

הכיוון ברור - (תרשום תרשום)

אולמרט-מופז-אשכנזי-דיסקין-אבי בניהו

החשיבות של קדימה בכנסת היא מעבר לדקות שידור/מימון מפלגות/ אותיות בקלפי

שים לב איך נראית ליבני בעיני הציבור בהקמת מפלגה חדשה

כאחת שמפוררת את הגוש

בלי קדימה - "ייאלץ" המתווה או להתחבר לליבני/לפיד או להקים שוב מפלגה חדשה ולהתמודד עם האשמות על פילוג הגוש

קדימה בפנים המשמעות היא פשוטה- מי יכול לומר לאולמרט לא לרוץ תחת המפלגה הזו??

ליבני תישאר זו שנטשה גם בבחירות הבאות

חייבים לחזק את קדימה

shaycohen2

New member
בלי קשר ל"מתווה" שלך

אני באופן אישי בעד איחוד בגוש המרכז שמאל במהלך הקדנציה הקרובה. רצוי שאיחוד כזה יכלול כמה שיותר מפלגות מהקבוצה הבאה: התנועה, עבודה, יש עתיד, מרץ וקדימה. איחוד כזה, בשילוב עם שינוי בשיטת הממשל (כמו זה המוצע ע"י "יש סיכוי") ישנה את המפה הפוליטית ויאפשר משילות אמיתית של אחת מהמפלגות הגדולות. בכל מקרה, כמו שזה נראה כרגע, ספק גדול אם אולמרט הוא האדם הנכון להוביל איחוד כזה.

נו באמת...

שמופז יגיד תודה אם בכלל יעבור את אחוז החסימה. אני בספק אם הוא יעבור אותו אחרי הפיאסקו של הקיץ בכיכובו.

צורי80

New member
יום אחרי הבחירות מופז יצטרף לליכוד

יש למישהו ספק?

(חוץ מקדימה ישראל)

אני מאמין שהנבחרת המעולה של הליכוד תמנע זאת

למעלה