חוכמת חיים

simond

New member
חוכמת חיים

במשרדי עריכת הדין כהנוביץ את גרינשטיין בתל אביב המתמחים בחוזים בינלאומיים יש כ14 עורכי דין בינהם שרי סופר בת ה29 היא הצליחה בעבודתה ועשתה חייל רב הוריה של שרי התגוררו בגבעת שמואל .....האב גרשון הוא מנכל חברת מזון ידועה ....והאימא גברת צביה סופר היא יועצת חינוכית שרי הנחילה להם נחת רוח מהצלחתה .... אבל כששאלו אותה על האביר בסוס הלבן....היא הסבה את השיחה לנושא אחר שרי אהבה לבקר אצל הסבתא רייזל קירשנבאום מצד אימה ....רייזל האלמנה גרה בשכונת בית וגן בירושלים ,שם הייתה שרי נהנית מחוכמת החיים של הסבתא רייזל סבתא רייזל הייתה שוזרת דבריה בסיפורים מהעבר כדי להמחיש את דבריה בבוקרו של יום ראשון היא נשלחה לחברת ...א.ב דנינו קבלני בנין לכתיבת חוזה מכירה שרי הצליחה בתבונה יתרה לנסח חוזה מקצועי ומעניין עבור החברה .....ומר כהנוביץ המנהל הודה לה בשם המשרד בערב היא מקבלת טלפון מדוד דנינו מנהל חברת הבנייה ....הוא ביקש להפגש עימה כדי להודות לה .....במסעדת רוח הים בכשרה שרי נעתרה לבקשה .....ביושבם במסעדה ,בין נגיסה ללעיסה ....בין סעיף משפטי להבהרה מקצועית ...נמס ליבה של שרי מהאלגנטיות של דוד הוא איש עסקים בן 35 גבר נאה מאד וחובש כיפה .....וחיוכיו המתוקים המלווים בחן ורומנטיקה ....גרמו לה ללכת שבי אחריו הם נפגשו כחודש ימים ...עד שהחליטה שרי לקחת את דוד למפגש עם הוריה ..... ההורים ....למרות שמרנותם ...היתאהבו בדוד ....הוא מקסים,חם,אנושי....חכם מאד ובתחנה האחרונה שרי לקחה את דוד לסבתא רייזל בירושלים ..... הסבתא החכמה הביטה בדוד בחדות .... כששאלה אותה שרי בטלפון למחרת על דעתה....ענתה הסבתא רייזל.....הוא בחור טוב שוריל'ה ....רק תטפלי בו טוב בקיץ הם נישאו בגני אורנים .....חתונה מיוחדת ונוצצת שרי השקיעה את מרצה בעבודתה...ודוד בעסק שלו .....לאחר שנה נולדה הודיה ....והשמחה הייתה רבה שרי הייתה עסוקה ביום במשרד....ובערב עם הודיה ...ולפעמים גם משוחחת בטלפון עם לקוחות והמנהלים שלה גם מבייתה כסף וכבוד לא היו חסרים לזוג .....אבל גם קרירות וריחוק ביחסים היו ....אפילו בשבת שלא עבדו....שרי העדיפה קריאת ספרים ,כתבי עת, וחומר מקצועי יום אחד ושרי מקבלת טלפון מחברתה הטובה...רינת לוי שטוענת שראתה את דוד עם מיה אופנהיימר הדוגמנית היפה בבית קפה ברמת אביב .... שרי טענה שבטח זו לקוחה ....אבל רינת טענה שראתה אותם מתנשקים !!! שרי ההמומה כמעט התעלפה ..... היא סיפרה להוריה .....כשהדברים התאמתו על ידי חוקר פרטי הם עיצו לה להיתגרש מהמנוול הזה ...ג'יגולו דוחה ובוגדני שרי אהבה מאד את דוד ....אבל ידעה שהוריה צדקו היא סיפרה לסבתא רייזל שהיא מתכוונת להתגרש מדוד .....הסבתא רייזל ביקשה שתבוא אליה מיד כשישבה מול הסבתא .....סבתא רייזל הביטה בה ואמרה לה ש....היא אשמה בכול ! אני אשמה ? כן ....אישה שכול זמנה מוקדש לעבודה ,לקארירה,להצלחה .....ולא מטפחת את יחסיה עם בעלה ...שלא תתפלא שאת החור בליבו תתפוס מיידעל'ה אחרת גבר זקוק לחמימות,אהבה,נשיות ,תשומת לב,....וכשאת שוריל'ה מקדישה את אהבתך לעבודה ולילדה....דוד חש מנותק מרוחק דחוי !!! אבל הממזר היתחבק עם בחורה זרה...טענה שרי נו ...ומה חשבת שזה בגלל סקס? את הרי מלכת יופי.....הוא מחפש חמימות ותשומת לב !!! תרדי מיד מהמחשבה לגירושין.....ותתרכזי בשיפור היחסים עם דוד .... שרי יצאה מבית הסבתא המומה .....אבל ידעה שסבתא רייזל צודקת כשנפגשה עם דוד לשיחה רצינית .....במקום להאשימו ....היא שינתה פאזה והחלה ללטף אותו ברומנטיקה, אהבה, חיוכים ....ופירגונים הוריה של שרי נתנו לה טלפון של עורך דין טוב לגירושין.....שרי טענה שהיא מבטלת את תביעת הגירושין ההורים ההמומים חשבו שבטח דוד מרח אותה בשקרים .... דוד ההמום מיחסה של שרי ....היה בעננים....עד שהיה מסיים את עבודתו מוקדם והיה בא הבייתה מוקדם כדי להכין ארוחות גורמה לשרי אהובתו ערב אחד שרי שואלת את דוד ...תגיד אתה מכיר את מיה אופנהיימר הדוגמנית? דוד ההמום...אמר ש....כן היא ביררה בקשר לרכישת דירה במגדלי הכוכב שלנו ......למה את שואלת....מאיפה את מכירה אותה? סתם ...סתם ....ראיתי אותכם ביחד בבית קפה מה ראית אותנו...ביחד...ו...מ...את.... תראי...אני ....בעצם.... דוד למרות הכול....אני אוהבת אותך .....וסולחת ...ומקווה שגם אתה סולח לי על ההיתעלמות שלי מימך .... הם התחבקו התנשקו.....ואהבתם רק התחזקה ופרחה כזוג צעיר ומאוהב כשסיפרה לסבתא רייזל ......אמרה לה סבתא רייזל....שוריל'ה עלייך נאמר "חוכמת נשים בנתה בייתה" אני גאה בך ושרי ענתה לה....סבתא מה הייתי עושה בלעדייך? הצלת את משפחתי דוד נתן לסבתא רייזל נשיקה חמה על מצחה ואמר בחיוך.....התחתנו בגללך פעמיים ! חוכמת חיים לפעמים מצילה חיים

יצחק65

New member
סבתא כזאת

אךךךךךךךךךךךךךךך אם לגרושתי היתה סבתא כזו בטוח לא הייתי גרוש

למעלה