חוכמת שיטת הבייגל'ה דרדל'ה-לוחמי צה"ל יאלצו להגן על מזח הנמל האמריקאי מפני התקפות של המחבלים הפלסטינאצים מחמאס-דאעש-עזה.

מוטי חוף

Well-known member
חוכמת שיטת כת דת תורת השמאל בייגל'ה הרשל'ה דרדל'ה -:
לוחמי צה"ל יאלצו להגן על מזח הנמל האמריקאי מפני התקפות של המחבלים הפלסטינאצים מחמאס-דאעש-עזה.
לא מעניין את המחבלים ההיטלר פלסטינאצים מחמאס דאעש עזה שהאזרחים הפלסטינים שלהם יגוועו ברעב .
הם הרבה יותר גרועים ואכזריים מאשר הנאצים הגרמנים.
זה נשמע כמו ידיעת מתיחה של 1 באפריל , אבל זה אמיתי .

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
חוכמת שיטת כת דת תורת השמאל בייגל'ה הרשל'ה דרדל'ה -:
לוחמי צה"ל יאלצו להגן על מזח הנמל האמריקאי מפני התקפות של המחבלים הפלסטינאצים מחמאס-דאעש-עזה.
לא מעניין את המחבלים ההיטלר פלסטינאצים מחמאס דאעש עזה שהאזרחים הפלסטינים שלהם יגוועו ברעב .
הם הרבה יותר גרועים ואכזריים מאשר הנאצים הגרמנים.
זה נשמע כמו ידיעת מתיחה של 1 באפריל , אבל זה אמיתי .
אידיוט מכחיש שואה

The Real Big Joe

Well-known member
אידיוט מכחיש שואת עוטף עזה כאשר המחבלים ההיטלר פלסטינאצים מחמאס דאעש עזה הרבה יותר גרועים ואכזריים מהנאצים הגרמנים .
זה בדיוק הטימטום בהתגלמותו. יהודי שמתכחש לשואה שנרצחו בה 6 מיליון יהודים רק בשביל לגדף את החמאס

מוטי חוף

Well-known member
זה בדיוק הטימטום בהתגלמותו. יהודי שמתכחש לשואה שנרצחו בה 6 מיליון יהודים רק בשביל לגדף את החמאס
זה בדיוק הטימטום בהתגלמותו. יהודי שמכחיש/מוזיל את שואת עוטף עזה , רק בשביל להגן על החמאס ,

וכמו שאמר מרבו בצדק : "ההגנה שלך על החמאס נוגעת ללב"

מוטי חוף

Well-known member
אידיוט
מדובר באותם הנאצים
ההבדל הוא רק ביכולת
אם הייתה למחבלים הפלסטינאצים האפשרות והיכולת הם היו מקימים משרפות מחנות השמדה ליהודים בעמק דותן.
הם התלמידים היורשים ממשיכי דרכו של המופתי הערבי המוסלמי הנאצי שנפגש עם היטלר.
תכנית המופתי למשרפות ליהודים בעמק דותן.jpg

תוכנית המופתי להשמדת יהודי  ארץ ישראל.jpg

היטלר נפגש עם המופתי.jpg

המופתי קיבל שכר מהנאצים.jpg

The Real Big Joe

Well-known member
אחזור שוב ותקפוץ לי, אני לא מחשבן לך.
מחבלי החמאס והנאצים הם אותו הדבר.
ההבדל הוא רק ביכולת
אין מזעזע כמכחיש שואה יהודי. מהרסיך ומחריביך ממך יצאו.
אם הייתה למחבלים הפלסטינאצים האפשרות והיכולת הם היו מקימים משרפות מחנות השמדה ליהודים בעמק דותן.
הם התלמידים היורשים ממשיכי דרכו של המופתי הערבי המוסלמי הנאצי שנפגש עם היטלר.
צפה בקובץ המצורף 102537

צפה בקובץ המצורף 102538

צפה בקובץ המצורף 102539

צפה בקובץ המצורף 102540
תבקש שמישהו יתרגם לך את המאמר הזה:

קבצים מצורפים

• HOLOCAUST_ABUSE_The_Case_of_Hajj_Muhamma.pdf
    KB 144.1 · צפיות: 0

מוטי חוף

Well-known member
אין מזעזע כמכחיש שואה יהודי. מהרסיך ומחריביך ממך יצאו.
אין מזעזע כמכחיש שואת עוטף עזה . מהרסיך ומריביך ממך יצאו.
תבקש שמישהו יתרגם לך את המאמר הזה:
תבקש לדבר עם אחת שורדת שתי השואות -: שואת הגרמנים ושואת עוטף עזה .
היא טוענת שמדובר בלא סתם פיגוע , אלא טבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה,
והמחבלים/אזרחים הפלסטינאצים , מחמאס-היטלר-דאעש-עזה , הרבה יותר גרועים מסוכנים אכזריים וברברים מאשר הנאצים הגרמנים .
בעצם כיום כבר רבים טוענים כך , כולל בתקשורת .

The Real Big Joe

Well-known member
תבקש לדבר עם אחת שורדת שתי השואות -: שואת הגרמנים ושואת עוטף עזה .
היא טוענת שמדובר בלא סתם פיגוע , אלא טבח גיא הריגה בשואת עוטף עזה
אין לי ויכוח עם חוויה אישית. זכותה לחוש מה שהיא רוצה ולעשות איזו השוואה שהיא רוצה על סבלה האישי. אבל אין לדבריה משקל בניתוח הניסטורי לאומי.

אני עוסק בהנצחת השואה עבור העם היהודי כולו, והצורך להשאיר זאת כארוע חד פעמי בתולדות האנושות. ברור כבר שרפה שכל כמוך לא מבין זאת. אני לא מנסה לשכנע אותך. התגובות שלי נועדו בשביל הגולשים האינטליגנטים.

מוטי חוף

Well-known member
אין לי ויכוח עם חוויה אישית. זכותה לחוש מה שהיא רוצה ולעשות איזו השוואה שהיא רוצה על סבלה האישי. אבל אין לדבריה משקל בניתוח הניסטורי לאומי.

אני עוסק בהנצחת השואה עבור העם היהודי כולו, והצורך להשאיר זאת כארוע חד פעמי בתולדות האנושות. ברור כבר שרפה שכל כמוך לא מבין זאת. אני לא מנסה לשכנע אותך. התגובות שלי נועדו בשביל הגולשים האינטליגנטים.
1. אתה עוסק בהנצחת הכחשת/זילות שואת עוטף עזה .
מרבו צודק :
" ההגנה שלך על החמאס נוגעת ללב "
כל מאות הגולשים הסמויים הלא פעילים האינטלגנטים הבינו את זה כבר מזמן .

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
2. תכלס בשטח אתה בעצם מודה שאני צודק .
כמה פתטי אתה. זקוק להסכמה. כל מה שאומרים לך אתה נאחז בו כטובע בקנה של קש ומגכדיר את זה כהסכמה. לא, עלוב נפש שכמוך. אני לא מסכים עם שום דבר הבל שאתה אומר. אבל השלמתי עם זה שאין סיכוי שתבין מה שאומרים לך.

The Real Big Joe

Well-known member
אידיוט מכחיש שואת עוטף עזה כאשר המחבלים ההיטלר פלסטינאצים מחמאס דאעש עזה הרבה יותר גרועים ואכזריים מהנאצים הגרמנים .
אידיוט
מדובר באותם הנאצים
ההבדל הוא רק ביכולת
גם אתה יהודי מטומטם מכחיש שואה. הבורים כמוכם הם אויב העם.

מוטי חוף

Well-known member

אתה מכחיש את שואת עוטף עזה ובכך אתה מסכן את בטחון תושבי ישראל .

The Real Big Joe

Well-known member
אידיוט
מדובר באותם הנאצים
ההבדל הוא רק ביכולת
ההגנה שלך על החמאס נוגעת ללב
דביל. גם אילו הגנתי על החמאס, ואני כמובן לא רומז אפילו להגנה על החיות הערביות הברבריות, זה היה פחות גרוע מהגנה על הנאצים הגרמנים משמידי 6 מיליון יהודים, כפי שאתה והבורים הדבילים האחרים עושין.

למעלה