חומרי מילוי

פונדיצ'רי

Active member
זמרת ישראלית יפהפיה כבר כמעט 70 שנה, שרה מקודם בערוץ 11. מבט שני מבהיר שגם היא נכנעה לחומרי המילוי ועכשיו פניה תפוחות יתר על המידה. הפאפיות הזו בפניה נראית לרגעים גרוטסקית קצת. הגזימו שם עם האבקת אפיה.
ואני שואלת, רופא מומחה לא יודע לעצור בזמן?
מה זו האופנה הזו של פרצופים תפוחים שפשתה בזמן האחרון?

צליליתה1

Well-known member
זמרת ישראלית יפהפיה כבר כמעט 70 שנה, שרה מקודם בערוץ 11. מבט שני מבהיר שגם היא נכנעה לחומרי המילוי ועכשיו פניה תפוחות יתר על המידה. הפאפיות הזו בפניה נראית לרגעים גרוטסקית קצת. הגזימו שם עם האבקת אפיה.
ואני שואלת, רופא מומחה לא יודע לעצור בזמן?
מה זו האופנה הזו של פרצופים תפוחים שפשתה בזמן האחרון?
ממה ששמעתי פה ושם, מפי מנותחות ועוד יותר מפי רכלניות זה לא בכוונה. הן ציפו לתוצאה אחרת.
יש גם התעקשות להתנתח, כאילו, אני אעשה כל מה שרק אפשר כדי לחזור 40 שנה אחורנית, גם במקרים שעדיף היה לא לגעת בכלום.

קלייטון.ש

Well-known member
מי, מי זו? אין לי טלויזיה (כלומר יש פיזית אבל היא מאופסנת) ובין כה וכה לא הייתי צופה.
אבל אם זמרת של 70 שנה שרה אני רוצה לדעת.
70 ויפהפיה אני יכול לחשוב רק על אילנית.

(או ירדנה ארזי? עלתה בדעתי רק לאחר זמן. מאד יפה אבל רשומה לי בתודעה רק בתור יפה ולא כל כך בתור זמרת)

נערך לאחרונה ב:

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מי, מי זו? אין לי טלויזיה (כלומר יש פיזית אבל היא מאופסנת) ובין כה וכה לא הייתי צופה.
אבל אם זמרת של 70 שנה שרה אני רוצה לדעת.
70 ויפהפיה אני יכול לחשוב רק על אילנית.

(או ירדנה ארזי? עלתה בדעתי רק לאחר זמן. מאד יפה אבל רשומה לי בתודעה רק בתור יפה ולא כל כך בתור זמרת)
סביר להניח שירדנה.

לטעמי גם יפה וגם זמרת אבל כאמור זה לטעמי.

קלייטון.ש

Well-known member
סביר להניח שירדנה.

לטעמי גם יפה וגם זמרת אבל כאמור זה לטעמי.
תראה היא זמרת, אבל אם צריך לבחור כמו בשאלה על התנין מה היא יותר, יפה או זמרת, אז אני חושב שהיא יותר יפה.
לעומת זאת אצל אילנית זה הפוך. היא יפה אבל היא יותר זמרת.
אגב ירדנה ארזי מצא חן בעיני קטע שהם עבדו על ואלס להגנת הצומח, ונעמי שמר לא אהבה את האוקטבה בה ארזי שרה. לטענתה ארזי שרה נמוך ואילו הבנים סביבה שרו גבוה, וזה צריך להיות הפוך. אמרה לירדנה ארזי "אם את כזו תוקפנית את בטח יודעת גם להגן על עצמך. אז לא, את חסרת ישע לגמרי".

למעלה