חוסנתם בפייזר או מודרנה? לא חוסנתם כלל!

הסקת המסקנות שלך לא ברורה. ראשית, מדובר בכתבה מ 2020. הרבה מים זרמו מאז בסיינט לורנס. שנית, מדובר ב health unit אחד/אחת. אי-אפשר להכליל מזה לכל קנדה. ודבר שלישי, הם דיברו על רכישת מקפיאים מאותו גוף. לא נאמר האם ניתן למשל לעשות התאמות לטמפרטורה לצורך החזקת החיסון. וכפי שגם נאמר בכתבה, החיסון של מודרנה אמור להיות מוחזק ב 20- (זו הטמפרטורה המומלצת. הטווח יכול לנוע בין מינוס 15 למינוס 25) שזו התאמה קטנה למדי. בנוסף, אני יכול להעיד שאצל אשתי- שהיא מדוכאת חיסון- שתי מנות מהחיסון של מודרנה הביאו לעלייה בנוגדנים כפי שנמצא בבדיקה סרולוגית שהיא עשתה. אם אצלה זה עבד, אין סיבה שזה לא יעבוד אצל אדם בעל מערכת חיסון תקינה.

בקיצור, זכותך להתנגד לחיסונים אבל נסה להימנע מהפצת שקרים- ולמען האמת, רוב ההתנגדות לחיסונים נובעת משקרים, חצאי אמיתות, ואמיתות שהוצאו מהקשרן בשילוב עם הרבה בורות לגבי איך פועלת מערכת החיסון ואיך עובדים חיסונים (השקר הגדול מכולם, שעשה נזקים עצומים ועלה בחיי אדם הוא כמובן הקשר בין החיסון המשולש לאוטיזם).

SupermanZW

Well-known member
הסקת המסקנות שלך לא ברורה. ראשית, מדובר בכתבה מ 2020. הרבה מים זרמו מאז בסיינט לורנס. שנית, מדובר ב health unit אחד/אחת. אי-אפשר להכליל מזה לכל קנדה. ודבר שלישי, הם דיברו על רכישת מקפיאים מאותו גוף. לא נאמר האם ניתן למשל לעשות התאמות לטמפרטורה לצורך החזקת החיסון. וכפי שגם נאמר בכתבה, החיסון של מודרנה אמור להיות מוחזק ב 20- (זו הטמפרטורה המומלצת. הטווח יכול לנוע בין מינוס 15 למינוס 25) שזו התאמה קטנה למדי. בנוסף, אני יכול להעיד שאצל אשתי- שהיא מדוכאת חיסון- שתי מנות מהחיסון של מודרנה הביאו לעלייה בנוגדנים כפי שנמצא בבדיקה סרולוגית שהיא עשתה. אם אצלה זה עבד, אין סיבה שזה לא יעבוד אצל אדם בעל מערכת חיסון תקינה.

בקיצור, זכותך להתנגד לחיסונים אבל נסה להימנע מהפצת שקרים- ולמען האמת, רוב ההתנגדות לחיסונים נובעת משקרים, חצאי אמיתות, ואמיתות שהוצאו מהקשרן בשילוב עם הרבה בורות לגבי איך פועלת מערכת החיסון ואיך עובדים חיסונים (השקר הגדול מכולם, שעשה נזקים עצומים ועלה בחיי אדם הוא כמובן הקשר בין החיסון המשולש לאוטיזם).
מקפיאי גלידה מסחריים מסוגלים להקפיא בטמפרטורה בין 0°F ל-8°F או (בתרגום לצלזיוס) בין 18°C- ל-14°C-. ראה דוגמה: https://www.webstaurantstore.com/galaxy-cf10hc-commercial-chest-freezer-9-6-cu-ft/177CF10HC.html. אי אפשר להתאים מקפיא גלידה ל-20°C- וודאי שלא ל-70°C-. הייתי אופטימי כשכתבתי 18°C-, הייתי צריך לכתוב בין 18°C- ל-14°C-.

תראה לי איפה בכתבה שקישרת אליה כתוב שהם קונים מקררי גלידה? להיפך, נאמר בפירוש Ultra-cold freezers. למיטב הבנתי זה אומר מקררים קרים במיוחד שמתאימים בטמפרטורה לשמירת חיסונים. זה שיצרנית גלידה משתפת איתם פעולה זה בסה"כ הגיוני. סביר להניח שלחברה שמייצרת מקפיאי גלידה יש את הידע והיכולת הטכנולוגית לייצר מקפיאים שיגיעו לטמפרטורה הדרושה לאשמירת חיסונים. ושוב- יחידת בריאות אחת, כתבה מ 2020. מזה הכללת לכל החיסונים של פייזר ומודרנה? חיסנו אותנו עם גלידה? כמה שטויות כבר אפשר לכתוב?

חיסונים משמשים כבר למעלה ממאתיים שנה והם אחד הכלים החשובים ביותר בבריאות הציבור- בלעדיהם עדיין היו אנשים מתים או נפגעים קשה מאבעבועות שחורות, פוליו, חצבת (ראינו מה קרה לפני כמה שנים כשהיתה התפרצות חצבת ומי שנפגע הם בעיקר לא מחוסנים. ובגלים האחרונים של קוביד ראינו גם את יעילות חיסוני הקורונה: שיעור החולים קשה בקרב מחוסנים היה נמוך פי כמה משיעורם בקרב הלא מחוסנים. וכן, אני מכיר את השקר בעזרת סטטיסטיקה שהיה בערך אותו מספר של חולים קשה בין מחוסנים ולא מחוסנים. אבל כש 80% מהאוכלוסיה מחוסנים ומספר החולים הקשים זהה זה אומר שאחוז החולים קשה בקרב מחוסנים קטן פי 4

זכותך להישאר בבורותך ולא להתחסן. אבל הפצת שקרים וחלקי אמיתות לא עוזרת לאף אחד.

SupermanZW

Well-known member
תראה לי איפה בכתבה שקישרת אליה כתוב שהם קונים מקררי גלידה? להיפך, נאמר בפירוש Ultra-cold freezers. למיטב הבנתי זה אומר מקררים קרים במיוחד שמתאימים בטמפרטורה לשמירת חיסונים. זה שיצרנית גלידה משתפת איתם פעולה זה בסה"כ הגיוני. סביר להניח שלחברה שמייצרת מקפיאי גלידה יש את הידע והיכולת הטכנולוגית לייצר מקפיאים שיגיעו לטמפרטורה הדרושה לאשמירת חיסונים. ושוב- יחידת בריאות אחת, כתבה מ 2020. מזה הכללת לכל החיסונים של פייזר ומודרנה? חיסנו אותנו עם גלידה? כמה שטויות כבר אפשר לכתוב?

חיסונים משמשים כבר למעלה ממאתיים שנה והם אחד הכלים החשובים ביותר בבריאות הציבור- בלעדיהם עדיין היו אנשים מתים או נפגעים קשה מאבעבועות שחורות, פוליו, חצבת (ראינו מה קרה לפני כמה שנים כשהיתה התפרצות חצבת ומי שנפגע הם בעיקר לא מחוסנים. ובגלים האחרונים של קוביד ראינו גם את יעילות חיסוני הקורונה: שיעור החולים קשה בקרב מחוסנים היה נמוך פי כמה משיעורם בקרב הלא מחוסנים. וכן, אני מכיר את השקר בעזרת סטטיסטיקה שהיה בערך אותו מספר של חולים קשה בין מחוסנים ולא מחוסנים. אבל כש 80% מהאוכלוסיה מחוסנים ומספר החולים הקשים זהה זה אומר שאחוז החולים קשה בקרב מחוסנים קטן פי 4

זכותך להישאר בבורותך ולא להתחסן. אבל הפצת שקרים וחלקי אמיתות לא עוזרת לאף אחד.
Chapman's הוא יצרן גלידה, לא יצרן מקפיאים. הוא סיפק את המקפיאים לקליניקות, לא יצר אותם. הוא סיפק מקפיאים שהיו לו, שמן הסתם היו מקפיאי גלידה מסחריים ולא מקפיאים רפואיים שמסוגלים להגיע לטמפרטורה של 70°C-. לאף יצרן גלידה בעולם אין מקפיאים רפואיים שמגיעים ל-70°C-. כשכתבתי ״חיסנו אותכם עם גלידה״ התבדחתי כמובן, אבל בקשר לטמפרטורה של המקפיאים לא התבדחתי, זה היה ברצינות.

כתוב ultra cold freezers לא כתוב מקפיאי גלידה מסחריים. האם זה זהה למקפיאי גלידה מסחריים? לא כתוב. אולי אתה צודק ואולי לא. ועדיין: יחידת בריאות אחת בלבד. לא כל קנדה. שקרים וחצאי אמיתות כבר אמרנו?

והנה בשבילך הפירוש לאולטרה-קר מפיו של סגן הנשיא של צ'פמן- תוצאה של דקה חיפוש בגוגל:

We moved pretty quickly a few weeks ago, as soon as we saw that the Pfizer vaccine was going to need temperatures of colder than - 70 C, and we started looking around for a unit that could do what we had wanted," Chapman, the vice-president of Chapman's Ice Cream, told As It Happens host Carol Off
כמו שתראה בכתבה המלאה כאן אכן המקררים הרגילים של צ'פמן לא מתאימים לחיסון אבל הם ניצלו את קשריהם עם יצרני מקפיאים כדי לייבא שני מקפיאים שכן מתאימים- לא סיפקו מקררים ש היו להם כמו שהנחת בלי בדיקת עובדות בסיסית. העיקר להציג את המידע באופן שישרת את האג'נדה (שקרים וחלקי אמיתות כבר אמרנו?)

אז אפשר כבר לסכם שלא חיסנו אותנו בגלידה? שהמקפיאים הם לא מקפיאי גלידה מסחריים שמגיעים רק למינוס 18? שלא דובר על כל קנדה אלא על county אחד בלבד?

אני אחזור שוב: זכותך לא להתחסן. אבל הפצת השקרים וחצאי האמיתות הזו מסכנת חיים פשוטו כמשמעו.

נערך לאחרונה ב:
למעלה