חוסר אונים בלתי נתפס

חוסר אונים בלתי נתפס

אתמול הבן שלי יצא להיות אצל חבר ואמר לי לפני כן שהוא הכי מאוחר חוזר ב-1 בלילה טוב אני ניצלתי זאת למנוחה מול הטיוי ובשעה 2 בלילה שהוא בושש לחזור ולא עידכן עם הוא בדרך או יאחר שלחתי לו הודעת S.M.S לשני הניידים והוא לא הגיב שתבינו הבן שלי ילד מאוד אחראי וזה פעם הראשונה אבל חיכיתי עוד שעה כי לפעמים לוקח קצת זמן עד שהודעה נכנסת לנייד ובשעה 3:50 לפנות בוקר כבר זהו חשבתי על הגרוע מכל התקשרתי למשטרה ודיווחתי תוך 3 דק' הגיעו אליי ואז הסתבר שאותו שוטר מכיר את הבן שלי והוא התקשר לחבר שלו ודיבר עם בני והוא כאילו לא קרה כלום אומר לי מה בשביל מה הזמנת משטרה אפשר לחשוב אמרתי לו חצוף לך לחדר אני לא מוכנה לשוחח איתך תבינו איזה סרט עבר לי בראש כאמא שמגדלת לבד ילד יחיד שהוא כל עולמי כבר חשבתי על הגרוע ביותר חוסר האכפתיות הזו משגעת והרתיחה אותי יותר רק בשעה 7 בבוקר נשפכתי לישון עד הצהריים אבל החרדה עדיין נמצאת בתוכי תודה לאל שזה נגמר

אוי ה'

מזל שכך זה נגמר .... עוד לא אמא אבל מבינה עד כמה שאפשר ... הייתי משתגעת במקומך .... אז מה עכשיו? למה לא נרדמת?

דנדונה יקרה

לישון איך היה אפשר? לאחר שחזר עוד התלונן בשביל התקשרתי למשטרה בסוף מרוב תשישות נרדמתי בבוקר ואז ישנתי רק ' 4 שע' אבל תודה לאל אני מאחורי זה

קאיה 11

New member
מלכה לבבית שכמותך

התכווצתי רק מלחשוב את חוסר האונים שעברת. איזה אומץ להתקשר למשטרה, אני הייתי מתה תוך חיוג.
אבל הכי הכי חשוב , הוא שב בשלום. מקווה שלמחרת דיברת איתו וליבנתם הכל,. אגב למה הוא לא ענה לך? חוקקי חוק , לעולם אבל לעולם אתה לא מסנן אותי ,בעיקר לא בלילה. נשמי עמוק זה מאחורייך

קאיה מקסימה

הוא ילד אחראי וזו פעם ראשונה שקורה אבל הוא לא מסנן אותי חסר לו אבל הוא למד אז עכשיו קצת כועס אין דבר יעבור לו הבהרתי לו לא משנה היכן הוא הוא חייב להיות בקשר רציף עימי

קאיה 11

New member
אחלה אמא את אחלה בת אדמה סופגת......../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

סתם בדיחה מקומית,אך הכוונה ברורה

למעלה