חוסר אונים

חוסר אונים

גרושה כשנה וחצי, עם הפרידה מלאתי חיי בעשיה בעיקר חברתית, אולם בחודשים האחרונים, מרגישה תקועה, המטרות קימות אבל במעורפל, ולא עושה כלום לממושן, מין פחד וחוסר מוטבציה לפעול, ממשיכה בשגרה חסרת תועלת כאילו חיה לצד החיים, הראש מלא במחשבות אבל, לא מוציא לפועל .. האם קינסיולוגיה יכולה לעזור? כיצד? וכיצד בוחרים מטפל/ת?

freearth10

New member
../images/Emo33.gifמי שעזר לי זה ה-../images/Emo33.gif

היי מיכלוש האחת1, ש לי תחושה שמשהו בעיכול הגרושין עוד לא התיישב שם לגמרי. היא התחזקה כאשר שנכנסתי לכרטיס האישי שלך ובסטטוס בחרת לא לרשום שם כרגע כלום.כלום טעות מקלדת שבחרתי להשאיר רק בגלל שאנחנו מדברות על כלום...
ברור שכולנו נאמר לך כאן: כן קינסיולוגיה יכולה לעזור. ומעבר לזה, כן,אני מאמינה שטיפול באמצעות הקינסיולוגיה יכולה להביא אותך למקום טוב יותר, משוחרר יותר (למרות שזו לא הקינסיולוגיה אלא החיבור בין הכלי,המטפל והמטופל),מקום שיאפשר לך אחר כך לעשות את השינוי שאת מייחלת לעצמך. כיצד? בשחרור מקומות שאת כרגע פנויה לשחרר. לפעמים זו עבודה מודעת, לפעמים זה בעזרת הקול, לפעמים זה בעזרת יצירה ולפעמים זה בעזרת תרגיל פיזי ולפעמים בעזרת...ככל שיש למטפל כלי עבודה רבים יותר הוא יוכל לבחור כלי שיותר מתאים לך לאותו הרגע הנתון. ואיך לבחור?פשוט תסמכי על תחושת הבטן שלך. עשי לך רשימה של מועמדים הביטי על דף הנייר ומי שהעיין קודם כל קלטה - לכי על זה! בזמנו, כשאני חיפשתי מטפלת הוליסטית מי שעזר לי בזה זה הטלפון. פשוט התקשרתי לכמה והראשונה שענתה לי - אל זאת הלכתי. ולא טעיתי
. מאיה

למעלה