חוסר הצלחה

עוגית6

New member
מה עושים עם חוסר הצלחה בטיפולי פוריות??
אני ממש כואבת ולא יודעת כבר מה לעשות?
מישהי יודעת ..??
פשוט רע לי ..
מישהי יכולה לשתף לספר לעודד לעזור??
הכל יתקבל בברכה ..

שיקוי קסם ?

נערך לאחרונה ב:
עונה מהניסיון של עצמי
6.5 שנים
15 שאיבות
מיליון ביציות מהממות
הפריות מצטיינות בשפע
רירית רחם מעפנה
0 הריונות משמעותיים (כי כימיים זה מהשטן )
שתיתי שיקוי אומץ ופניתי למסלול פונדקאות
בשלשו וחצי אצא לגן לאסוף את התוצאה.
אין לי מושג מה עשית או מה עברת עד כה אבל זה מה שלי הביא את התוצאה = אמא
בהצלחה!

שנתיים טיפולים ללא הצלחה, אף פעם לא איבדתי את התקווה ואת האופטימיות,
אחותי בדיוק מנשקת את התוצאה שנולדה לפני חודש. בהצלחה, אנחנו פה לכל דבר.

אבל אולי אנדי40הישנה את יכולה לשתף מה היה הטיפול המנצח?
ברור שאופטימיות וכו' זה תמיד טוב אבל אולי הפעם היה משהו אחחר בפרוטוקול ששונה?

עוגית6

New member
היי אנדי מזל טוב קודם כל. הלוואי עלי בעזרת השם אמן אני זוכרת שראיתי הרבה כתיבה שלך בפורום . מה את ממליצה מה את עשית מעבר .. נשארת אצל אותו רופא כל הזמן ?
מה נגיד היה אצלך שזה לא עבד לפני ומה קרה בסוף שתפס היה איזה שינוי של משהו שלקחת? שינית רופא..?
האם רופא אחרי טיפול לא מוצלח אמור להסביר ולתת קצת מידע יותר הסבר ? הרופא לרוב לא מסביר ולכן שואלת .

אצל מי היית? מה עשית? יש לך אנרגיה חיובית אולי משהו ממך יגיע אליי...
כל שביב מידע יעזור

עוגית6

New member
אבל אולי אנדי40הישנה את יכולה לשתף מה היה הטיפול המנצח?
ברור שאופטימיות וכו' זה תמיד טוב אבל אולי הפעם היה משהו אחחר בפרוטוקול ששונה?
צודקת אני גם בעד אולי זה יכול לעזור ואולי באמת משהו בפרוטוקול...

לא היה משהו שונה לגמרי. זריקות רגילות לפני שאיבה, תמיכה רגילה אחרי, נרות, כדורים וכו', (המוח שלי נעלם בהריון, לא מצליחה להזכר בשמות של התרופות). זה היה הפרוטוקול השלישי עם קלקסן והזרקתי עד סוף ההריון, (האמת עדיין מזריקה, יש לי עוד שבועיים) כי גילינו שיש לי איזושהי בעיית קרישה. החלפתי רופא לרופאה די בהתחלה ונשארתי אצלה עד ההצלחה, (ד"ר שלוש המדהימה, מקבלת במאוחדת). הפרוטוקול המנצח היה הנסיון הראשון אחרי הסגר הראשון שלפניו היה לי הריון כימי אז אני חושבת שהכול ביחד הביא את היצור הזה לחיים. לא היה משהו מיוחד או שונה או חדש משאר הפעמים. כמו כן נעזרתי במדקרת פעם-פעמיים בשבוע לפני ואחרי שאיבה/החזרה.

עוגית6

New member
מה את מתכוונת הריון כימי? פשוט לא יודעת מה זה
ולפני זה בכלל לא היה הריון כימי?מה את מתכוונת שהיה לפני בבדיקת הריון ראשונה אחרי ההחזרה , זאת אומרת לפני שהייתה לך הצלחה מה כן היו התוצאות שונות כל פעם או תמיד אותה תוצאה עד שבסוף הייתה תוצאה של ההריון שאמרת?

נערך לאחרונה ב:
הריון כימי זאת המצאה של השטן! בטא חיובית בדם שאינה מובילה בהמשך להריון שנצפה ברחם. יכולה לעלות עד לנקודה מסויימת ואם יש מספיק "מזל" הגוף מסיים את הסאגה המצערת הזאת לבד.

לפני זה בכלל לא היו הריונות ואז הריון כימי אחד, (בדיוק מה שכתבה צילה) ואז הטיפול המנצח.

למעלה