חוף רשמי

Kitsune

New member
חוף רשמי

אין חוף נטוריסטי רשמי בארץ נכון? מעניין מה יקרה אם מישהו יציע דבר כזה - הייתי מקים עמותה רק להקמה של חוף רשמי במרכז. P: צחוק צחוק, אבל כבר ידוע מראש מה יקרה - כל-מיני התנגדויות של גורמים פנאטים למינם... ): ואחסוך במילים על המדינה הזו אם זה אכן היה קורה (ההתנגדות)...

קוואנט

New member
אין חוף רשמי אבל...

זה לא אומר שאין חוף שהנטוריסטים לא הכריזו עליו לפני שנים רבות: בימי הקיץ החמים כמעט ואין יום שאין נטוריסטים בחוף געש, ובימי שישי אף מתאספות קבוצות גדולות של נטוריסטים (מפגעשישי, נדמה לי שכל הזכויות שמורות לנטוריסט הידוע כאפור הזקן). עם זאת, נראה לי שאתה בהחלט צודק שבמדינתנו השמרנית, כל נסיון לעגן את חוף הזה כחוף רשמי המוכר על ידי המדינה, יתקל בהתנגדות מצד יותר מדי גורמים לא-ליברליים-במיוחד. נראה לי שעד שהתנאים יבשילו, נתפשט לנו גם מבלי שעל המפות יצויין "חוף נטוריסטי".

O r e n E

New member
מפגעשישי וחוף רשמי

בוקר טוב לשניכם, קודם כל תיקון קל, יש חוף נודיסטים רישמי בחוף נווה מדבר שבים המלח (ים..חחחחחחחחח). המקום מסודר עם מקלחות, כסאות ושימשיות ושרותים. החוף פועל כל ימות השנה למעט יום כיפור. מי שרוצה ללון בתשלום כמובן בלילה בבונגלוס, יכול לשכור במקום. שנית, מפעל ה"געשישי הוחל לפני שנתיים. תמציתו הוא מפגש פתוח לכולם בנקודה מסויימת על רצועת החוף ששם יכולים לבוא מי שרוצה בעיקר המטלבטים/טות שלא החליטו עם הטקסטיל כבד להם או לאו. ישנם חופים נוספים שנוהגים ללכת עליהם נודיסטים אולם אני לא חושב שזה המקום לציין את שמות החופים (כעת בכל אופן). מידע על מפגעשישי תוכלו לקרוא בקישורית הבאה: http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=1910956 . נשמח לענות לשאלות נוספות. אורן

Kitsune

New member
אבל...

יכול להיות שהדרך להכרזת "חוף נטוריסטי רשמי" בארץ הקודש היא לא כזאת קשה... למה? פשוט מאוד... מישהו בכלל ניסה??? במידה ואף פעם לא ניסו, אין על מה לדבר... או לחילופין "לא לבכות על חלב שעוד לא נשפך"... P: חוץ מזה, ששר התיירות של ישראל משווק את הארץ הזאת עם דוגמניות ואל-על אולי מתחילה לטוס בשבת... ...?Need I say more כידוע, בארץ הזו הכל פועל על כסף וכל דבר שמשפר תיירות מבורך, לדעתכם/ן שווה היה "לטובת התיירות" ה(אולי) פוטנציאלית להקים חוף כזה במרכז? ובכלל שווה להתאמץ על זה? אולי בכלל כדאי "לא להעיר את המתים" ולהשאיר את המצב כפי שהוא? הרי לא שמעתי על בעיות כלשהן בנושא. למרות זאת, תמיד נחמד שהמקום מוכרז בצורה רשמית.

קוואנט

New member
דווקא בדברים הללו...

באופן אישי, הייתי מעדיף שלא להעיר מתים. יש חופים "מוסכמים", אז לא נראה לי שיש צורך בהכרה רשמית של הרשויות. בינינו, זה לא ממש משנה אם שר הפנים יכריז על החוף כנטוריסטי. הוא גם ככה לא יבוא לבקר
קוואנט

Erez024

New member
תתפלא, אבל כן ניסו.

לפני כמה שנים הכריזו על חלק מסויים מחוף דור כאזור נטוריסטי. זה עבד תקופה קצרה - עד שהיו על זה כתבות נרחבות בעיתונות שגרמו לנושא להגיע לאוזניים ועיניים שעדיף שלא ידעו. הדבר גרר לחץ שגרם לאחראים במקום להיכנע מייד לדרישות הרשויות למיניהן, ולא לאפשר זאת יותר. לכן במקרה הזה המסקנה ברורה - לא כדאי להעיר את המתים.

למעלה