חופשי סטודנט

secretly

New member
לגבי חופשי סטודנט

מישו יודע אם חייבים אישור לימודים רשמי- חותמת ממוסד לימודים? יש לי דף מודפס שמראה שנרשמתי אבל בלי חותמת המוסד..

Numenor

New member
צריך אישור לימודים

הדף שלך לא טוב. גם מכתב קבלה לא מספיק טוב. וזה הגיוני, כי העובדה שהתקבלת/נרשמת למוסד מסויים, לא מצביעה על כך שאת בהכרח לומדת בו.. אין דרישה לאישור עם חותמת של האונ'. לגבי חיפה, האפשרות היחידה היא להזמין מהפורטל את האישור הרשמי עם החותמת, ולחכות שיגיע בדואר. מסיבות לא מובנות, לא ניתן להוריד אישור מהפורטל ללא החותמת. יש אופציה נוספת, והיא להוריד אישור גובה שכ"ל, ולקוות שיקבלו את זה. בכל אופן, אני מציע שתזמיני אישור תלמיד. הוא מגיע ב-4 עותקים, אז כדאי שיהיה, על כל צרה שלא תבוא..:)

secretly

New member
לא הסברתי טוב

מה שיש לי זה תדפיס גובה שכר לימוד לשנה הבאה מהפורטל אבל לא רשמי- כלומר ללא חותמת של האוניברסיטה עדיין לא טוב? בכל מקרה אזמין אישור רשמי שיהיה אבל זה לוקח זמן ואני חייבת את הרב תו הזה.. דרך אגב לאור כל הבלגן של אגד ניתן להשתמש בכרטיס של שנה שעברה בינתיים למרות שעבר לו התוקף? שמעתי שמועה כזאת ורציתי לוודא

secretly

New member
לא משנה

הבנתי. אין דרך מלהימנע מלהגיע במיוחד לאוניברסיטה בשביל השטות הזאת. תודה! עכשיו השאלה היא האם ניתן להשתמש עדיין בכרטיס של שנה שעברה או לא?

Numenor

New member
יש דרך

והיא כמו שאמרתי - להזמין את האישור, ולחכות יום-יומיים שיגיע בדואר. לא חבל על הנסיעה לשם רק בשביל זה? בכל אופן, הם גם לא מקבלים כרטיס של שנה שעברה.

HUhybrid

New member
צילום שובר מקדמה (תשלום ראשון) חתום

מאושר ע"י הבנק לשנה זו- הראיתי את זה, וזה הספיק.

Numenor

New member
תלוי פקיד/ה

עקרונית, ההוראה הרשמית של אגד היא לא לקבל שום טופס מלבד אישור לימודים, חתום או לא חתום. טופס גובה שכ"ל הוא לכאורה "רציני" יותר משובר מקדמה, כי הוא כולל גם את תשלום המקדמה + התשלום הראשון של שכה"ל, מה שמהווה הוכחה ברורה שאני לומד במוסד הזה - ובכל זאת, כשהבאתי להם אותו, הם לא הסכימו לקבל. נאלצתי לחכות עוד יומיים עד שהגיע האישור לימודים בדואר, ורק אז עשיתי. תמיד יש כאלה שמחליקים, פשוט היה לך את המזל ליפול על אחד כזה..

liliana6

New member
אני הייתי היום

הבאתי הודעת קבלה+אישור תשלום על הלימודים (והבאתי גם תדפיס של הקורסים אבל לא היה צריך). מה יותר מזה הם צריכים? הראתי להם ששילמתי. אני בטח לא זרקתי מעל 10000 שקל סתם ככה. ולכן לא עשו לי שום בעיות.קיבלתי רב קו סטודנט והטעינו לי אותו והכל בסדר. גם אם היו אומרים לי שזה לא בסדר הייתי עושה להם שם בלגאן שהם היו קוברים את עצמם מבושה.מטרטרים אנשים מתור לתור כשבכל תור יש מיליון איש.

Numenor

New member
הודעת קבלה זה טיפשי להביא

המטרה שלהם הרי היא לוודא שאת אכן סטודנטית במוסד מסויים. הודעת קבלה ממוסד כזה או אחר, מראה רק שנרשמת והתקבלת לאותו מוסד, אבל לא מבטיחה שאכן בחרת ללמוד במוסד הזה. ושוב, זה מאוד תלוי בפקיד/ה שמזמנת אלילת המזל.. מניסיון.

liliana6

New member
אבל למה לקרוא רק מה שנוח לך?

הבאתי הודעת קבלה+ אישור על התשלום לאוניברסיטה.אין לי שום סיבה לשלם כל כך הרבה כסף אם אני לא לומדת במוסד הזה. המזל היחידי הוא שנפלתי על פקיד עם ראש פתוח ולא מקובע שהולך עם הראש בקיר. חוץ מזה שאני בחורה ככה שהמחשוף שלי בטח לא הזיק גם.

Numenor

New member
לא סותר..

הסיבה היחידה שקיבלו את זה, היא האישור תשלום שהבאת בנוסף. זה לא סותר את העובדה שהיה טיפשי מצידך להביא הודעת קבלה.

deathcaster

New member

liliana6

New member
תקשיב אני מבינה את התסכול שלך

בגלל העובדה שאותך טירטרו ולי נתנו ישר את הכרטיס אבל העקשנות שלך גם לא במקום וגם לא מוסיפה לך הרבה כבוד. השובר תשלום הראשון מצורף להודעת קבלה. אז אני בספק אם אני הטיפשה מבין שנינו ולהבא את הדעות הלא מועילות ולא מבוססות שלך תשמור לעצמך. תודה.

Numenor

New member
שובר תשלום?

מ"אישור תשלום" פתאום זה הפך ל"שובר תשלום"? זה שיש לך את השובר, אומר ששילמת אותו? את רצינית?? ואם הם הסכימו לקבל שובר תשלום(!) אז כנראה שהפקיד שיכור, או סתם יותר אידיוט מפקיד נורמלי.. המקרה שלך לא מעיד על כלום ולא מהווה ייעוץ לאחרים, והצגת אותו כיעוץ, וזה מה שהפריע לי. אין צורך להתלהם, את יודעת טוב מאוד שאני צודק. נ.ב - למה את בכלל חושבת שאפשר להיות מתוסכל מאיזו הנחה מוקרצת לתחבורה ציבורית? יש דברים הרבה יותר חשובים בחיים להיות מתוסכלים מהם..<a target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo13.gif>

liliana6

New member
עזוב אתה כנראה באמת מטומטם

כשאמרו לי שבאוני' חיפה האוכלוסיה מחורבנת לא האמנתי.עכשיו אני מבינה על מה דיברו איתי. בהצלחה לך

Numenor

New member
אאוצ'.. אמא, היא העליבה אותי

ממליץ לך להירגע עם ההתבטאויות שלך. את יכולה לא להסכים עם מה שאני אומר, אבל ברגע שאת כבר יורדת לפסים אישיים, זה די מעיד על אופי מעוות ורדידות מחשבתית, שכנראה דורשים טיפול פסיכולוגי. וזה רק על קצה המזלג, מבלי שאני מכיר אותך בכלל. ובזאת הדיון הזה נהפך לספאם, ולכן מיצה את עצמו.

למעלה