חוץ מכינוי אין לי גם כותרת

חוץ מכינוי אין לי גם כותרת

נתחיל בזה שCSI- זאת אחת התוכניות הטובות לא יצא לי לראות את ניו יורק אבל במיאמי ולאס וגאס שמשודרים באקסטרא הוט אני צופה קבוע רק שהתוכנית נהיית צפויה מידי אחרי כמה פרקים והחשוד הראשון שמתחקרים מתגלה בסופו של דבר כרוצח.....קצת מוציא את המתח והחשק לצפות בנוסף הדמות של הורשיו מבחינת אופי הדמות והמשחק היא אחת הטובות שראיתי בסדרות אבל ראיית הנץ שלו נהיית קצת מוגזמת כשהוא רואה חתיכת נייר עם דיו נסתר שמחזיק את הפתרון לתעלומה בתור ערימה של ניירות חסרי תועלת או משהו כזה חוץ מזה אחלה סדרה

תכלס

גם אני חשבתי שבהתחלה שהכל צפוי מראש ומי שחוקרים ראשון הוא הרוצח, אבל הם כבר לא עובדים בשיטה הזאת. נגיד... בפרק האחרון של לאס וגאד בערוץ 1, הייתי בטוחה שזה הפקיד בהתחלה כי הוא נראה לי חשוד(ונעזוב שניה שגם חשדתי ברוצח האמיתי) והוא באמת בא ראשון, אבל עובדה שזה לא היה הוא. רואים שהם מנסים לעשות את הדברים קצת יותר מסובכים מהעונות הראשונות. והורשיו? קודםכל, דיוויד קרוזו הוא אחלה, באמת, אין שום טענות. הורשיו הדמות מעצבנת אותי תמיד עם העמידה ואמירת משהו שנון וההעלמות אל תוך האופק, זה יותר מדי בשביל דמות אחת. אבל היי, הוא עושה את העבודה לא רע
.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo45.gif אחת הסיבות שאני לא אוהבת את CSI MIAMI זה הורשיו. הוא כה מעצבן. הוא נראה כזה שוטר ולא חנון מדע כמו רוב הדמויות האחרות, הוא קשוח כזה ומעפן../images/Emo3.gif. ויש לו שם מוזר../images/Emo12.gif. אבל נעזוב את זה../images/Emo122.gif. אני חולע וזה מוציא את הצד ההזוי שבי. אני פשוט צכה לשתוק. ../images/Emo11.gif

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gif../images/Emo7.gif אל תכעסי../images/Emo7.gif [הורשיו../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif]

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifהיי את מתעתעת בי../images/Emo7.gif אני מבולבלת../images/Emo7.gif * מתרוצצת בלחץ בכל הבית* [הורשיו../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif]

עדידי15

New member
אני דווקא אוהבת את הורשיו../images/Emo13.gif

שהוא אומר משהו שנון ושם את המשקפיים ואז השיער שלו מתעופף!

שלמונזה

New member
מועדון מעריצי הורשיו!!! ../images/Emo168.gif

הוא הסיבה היחידה שהתחלתי לראות בכלל!!! אין עליו, פותר כל תעלומה בכזאת COOLיות שלא יאומן, ונו הוא כזה שווה

Lilo the fairy

New member
אאאאא איזה כיף שאת כאן. ../images/Emo12.gif../images/Emo6.gif../images/Emo141.gif

אני אקים איתך מועדון מעריצות הורישיו
הוא כזה גבר. ויפה. וסקסי. וחכם
.

והוא גם

מקבל הרבה כסף בשביל להיות סקסי יפה וחכם וגם התסריטאי שאומר לו להיות ככה מקבל הרבה כסף גם המאפרת גם המלביש

Lilo the fairy

New member
כן אה. מבאס לפעמים שהבנאדם ../images/Emo141.gif

הוא לא בדיוק כמו הדמות.
וגם שבחיים אף אחד לא שולף מהכובע את המשפטים החכמים האלה ברגע...

YARDENIS11

New member
דווקא

זה ממש לא צפוי מי הרוצח , הם תמיד יכולים להיות נעולים על מישהו וזה יוצא אל הוא בסוף,

bingo2003

New member
נכון

למשל היום בפרק חשבתי שזה האבא שלי שני הילדים ואז חשבתי שזה הבן הבכור ובסוף זה היה הילד הקטן

למעלה