חוצפה ישראלית

omni4

New member
חוצפה ישראלית

בקשר לקורסי קיץ. נראה לי שהמכללה שלנו מתייחסת יותר יפה לסטודנטים מלימודי ערב, הם יכולים להירשם מהיום בעוד שהסטודנטים ממסלול בוקר יכולים, על בסיס מקום פנוי להירשם רק מיום ראשון הקרוב. בעוד שסטודנטים ממסלול ערב יכולים לבטל את הקורסים שבועיים אחרי שהתחילו, הסטודנטים ממסלול בוקר רשאים לבטל שבוע לפני פתיחת הקורס, עד שבוע לפני הקורס אני אדע מה תוכנו?! תמוה בעיני, לפני שנתיים הרישום היה כמו כל סמסטר. לי זו שנה אחרונה, אבל יש לי בקשה משנים א', ב', ג', אל תתנו למכללה הזאת לסבן אותכם, גם לכם מגיע אותו יחס של לימודי ערב.

DonkeyKong16

New member
כל שנה אתה מתבכיין על אותו הנושא

ומה עם זה שאנו מקבלים את המרצים היותר גרועים? שבקושי יודעים עיברית.. בסוף יש לכולם מקום אז לא להתבכיין..

omni4

New member
מתבכיין?

סליחה, זכותי להתלונן. כל שנה? כולה שנה שעברה כתבתי על זה. אנו מקבליםמרצים גרועים, שבקושי יודעים עברית? בבקשה תדבר על המרצים שאתה מקבל ולא בלשון רבים.

קשה לחשוב על צרכם של אחרים...

זו תופעה ידועה ומוכרת... רואים רק את הצרכים האישיים שלנו ושכל השאר ילכו להזדיין... אם תחשוב לרגע, תבין שלתלמידי ערב, יש פחות גמישות בבחירת הקורסים. אם סטודנט ערב רוצה להירשם לקורס מסויים ויש לו X אפשרויות לאותו קורס באותו סימסטר בשעות הערב, הרי שלך, כסטודנט "רגיל" יש Y אפשרויות עבור אותו קורס ולרוב Y>X... מכיוון שלא הגיוני ולא אפשרי טכנית להשוות בין Y ל-X, נתנו עדיפות לסטודנטים במסלול ערב.

omni4

New member
נכון

באמת אכפת לי רק מעצמי, ולא מהסטודנטים בכלל, נכון. אם אתה תחשוב רגע אז אתה לא תכליל אותי בין אותם אלו שיש להם מגוון קורסים, כי אני בשנה האחרונה שלי והמבחר אצלי לא גדול. דבר קטן, שנה שעברה העבירו את כל הסטודנטים של שנה ג' תוכנה לערב ולא זכור לי שמישהו מלימודי ערב כתב פה משהו על זה, למה? כמו שאמרת "תופעה ידועה ומוכרת, רואים רק את הצרכים האישיים שלנו..."

אתה לא בדרך להיות מהנדס?

לא לימדו אותך על הקשר בין דברים ועל הדרך להסיק מסקנות? איך בדיוק זה ש"אני אחשוב" יגרום לי שלא להכליל אותך? אני אפילו לא מכיר אותך... אתה בשנה האחרונה ואין לך מגוון קורסים? מה יאמרו אלו שבמסלול ערב ושהם בשנה האחרונה?

למעלה