חוקי הפורום!!!!!

Kim Carter

New member
חוקי הפורום!!!!!

ברוכים הבאים מעריצי ומעריצות הבאקסטריט בויז!!! אני שמחה שאתם כאן אבל לפני שנתחיל להנות יש כמה דברים שעליכם לזכור: - אסור לקלל: אל תקללו כי חבל, זה לא נעים. אם אתם בכל זאת ח-י-י-ב-י-ם להביע את רגשות הכעס שלכם, צנזרו! לדוגמא: איזה ****** הילד הזה? - אל תציפו את הפורום עם יותר מדי הודעות לא קשורות, או, למשל, לא חשובות (כמו ווסטלייף חרא וכן הלאה). למה? כי אם נעשה את זה אז... הפורום יתמלא (למשל כמו בפורום הארי פוטר....) ולא יוכלו לעקוב אחרי מה שקורה כאן כי הודעות יעברו דף תוך חצי יום. - תשתדלו לא לפרסם תמונות... המפ... לא יפות ולפרסם דברים לא נחמדים, ותשתדלו לדבר פחות על אן-סינק ו... ווסטלייף ויותר על באקסטריט בויז. - אזהרה! לפי ההיכרות שלי עם הפורומים כאן, אנשים נוהגים לכתוב הודעות עד שלוש לפנות בוקר ולדפוק את הראש בדברים כמו המקלדת של המחשב, בקיר או לתקוע את הראש באסלה... (ע"ע פורום הארי פוטר), ראו הוזהרתם! - חוק חשוב מאוד מאוד וכל המפר אותו... אופס! הוא: ח-ו-ב-ה ע-ל-י-כ-ם ל-ה-נ-ו-ת מ-ה-פ-ו-ר-ו-ם כ-ל ע-ו-ד א-ת-ם כ-א-ן! שלכם ולשירותכם כמעט תמיד... קים קארטר

וונקי

New member
אני יהנה מי פורום

קים אני יכולה להבטיח לך בכמעט 100% שאני יהנה בפורום הזה ביי הדס

Marty McFly

New member
מאיזושהי סיבה, נראה לי כי רוב

החוקים פה נכתבו בעקבות מעשים שלי... מעניין מאוד... ומי את, שכל כך מדברת על פורום הארי פוטר? כאילו, יש לך שם כינוי אחר?

Kim Carter

New member
דניאל.... הרוב נכתב בגללך.....

אכנכון, מה לעשות? סתאאאאם! יש לי שם אחר בפורום... אכנכון גם.... HarryPotterGirl והרמיוני גריינג´ר אם חיפשת אותי בצ´אט של תפוז....

Kim Carter

New member
אנ´לא יודעת אם התכוונת אלי...

או אל הדס´וש אבל השם משפחה שלי הוא קים שמעוני... כאילו שמעוני

למעלה