חוק טל הוארך בחמש שנים..

תמיר1991

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo4.gif

מה שכן, זה לא מעורר שום הדים ושום סערה- אז אולי זו דעת הרוב במדינה, שיש לאשר את החוק? ואם זו דעת הרוב, בוודאי אם יש קונצנזוס - אין מנוס מלקבל זאת בשקט. תמיר.

לפחות עכשיו יודעים מי הם החרדים

כולם רואים מי הם החרדים ומי המפלגות שיושבות אתם בממשלה. הציבור החילוני עשה את טעות שלא בחר בשינוי. הטעות הזאת עולה לנו ביוקר, אני מקווה שלאור האירועים האחרונים הציבור החילוני ישכיל לבחור בשינוי

asafz8

New member
אתה כותב כל הזמן את אותו הדבר..

אבל הציבור לא יבין יותר את שינוי.. מלבד ארבעים האנשים שהגיעו לסמינר.

לאסף שלום

אם אני כותב כל הזמן אותו דבר כנראה שהחרדים כל הזמן עושים עבירות. פרט ל45 אנשים שהגיעו יש חברי מפלגה נוספים, מה עוד שבבחירות גם אלו שלא חברי מפלגה בוחרים. בסמינר היה סקר שהראה ש34 אחוז רוצים בחזרתה של שינוי כנראה שהחרדים מתפרעים יותר מידי. עצה שלי תחזור לשינוי מפלגה שמייצגת אותך

לאסף שלום

האנשים שבשינוי ראויים להיות שם בתור חילוני הם מייצגים אותך בניגוד לליכוד שישבה מפלגה החרדים בממשלה ולא מתחרטת על זה. האם הפייגלינים מייצגים אותך

אשרת

New member
בניגוד למה שאסף ז אמר

אני חושבת שצריך לדעת לנצל את זה לטובתנו, ובבוא היום להזכיר את הנושא הזה בתעמולת הבחירות. אבל אל תשכח, שבסמינר גם הוחלט שכרגע הנושא הזה יורד למקום השני
כן, כן - אתה יודע, מי שלא בוחר ,לא משפיע

לאשרת שלום

הנו' של הפרדת הדת מהמדינה ירד לצערי למקום השני. איכות השלטון זה נו' חשוב ובתור המפלגה היחידה שאין לה מושחתים זה עשויי לשמש לטובתנו. רק מי מצביע משפיע כן אם יש משהו שיקרה לו חוק מרפי זה אני, עכשיו ברצינות הסיבה שהציבור רוצה בחזרתה של שינוי היא החרדים. גם איכות השלטון גרם להם להתגעגע לשינוי

למעלה