חושבת שלבחור מלכת יופי זה לא מנומס

המממ... לעומת כוכב נולד\פרוייקט Y

וכל שאר התוכניות האלה של "אחד יצא מכאן עם תוכנית\דיסק\אקדמיה\אקווריום מלא אילניות ביצה\מקרר מלא באדווייזר" זה עוד טוב.... אבל ברמה העקרונית אני מסכים... אבל ללא ספק התוכנית הכי חסרת נימוס היא "פטל הזהב". בשבוע שלפני טקס האוסקר, מעניקים בהוליווד את פרסי פטל הזהב לגרועים ביותר - "השחקן הגרוע ביותר", "הסרט הגרוע ביותר" וכן הלאה...

Reution

New member
זה גם לא מנומס

להחליט מה מנומס ומה לא מנומס...

הבעת דעה

איננה החלטה עדיין
מנומס בעיני זה לא רק קובץ חוקים של עשה ואל תעשה אלא מהות של עקרונות ודרך חיים נעימה בין אדם לחברו , לסביבתו . אולי זה ייראה טפשי ומוגזם אבל אני חושבת ונדמה לי שכבר כתבתי את זה כאן בעבר , שבסיס התנהגותי נאות ( ואני לא מתכוונת למנהגי עמים ) וכבוד הדדי , אם היו קיימים מקדמת דנן היו גורמים להסטוריה (העולמית ?) להיראות מעט שונה מאשר כל מה שקרה בפועל. כי עד היום הכל כמעט מבוסס על "אדם לאדם זאב" (ולמה בכלל מעליבים את החיות בכל מיני פתגמים שמלבישים תכונות של אנשים עליהם?) אז אולי היה קצת פחות מעניין , אולי היה יותר משעמם ושגרתי אבל הרבה יותר בריא . ומה עניין תחרות יופי לכאן? זה עירוב של רגש ודיעה אישית (כמו שאמרתי למעלה) אל מול ההחצנה הציבורית ומתן ערך לדברים היותר חיצוניים בבני האדם שאולי הם חשובים לכל אדם באופן פרטי לגבי דמותו וגופו (וזה לגיטימי) אבל כשעושים מזה אישיו בידורי לעולם כולו , זה רק תורם לרדידות ושטחיות ביחסים בינאישיים. ובהחלט לא מנומס (בהגדרתו המורחבת , כאמור לעיל) כלפי המשתתפות ולא לקהל הצופים. אין כאן כל יצירה , למעט אולי של החייטים והבמאים והמאפרים (אצל האחרונים - יצירה דפקא לא ממש מוצלחת -שוב לדעתי האישית) . אפילו למשל מול כוכב נולד - שהוזכר למעלה - שאנשים מוזמנים להפגין יכולות ויצירתיות (למרות כל המיסחור) , או האקדמיה לצחוק שבה החבר'ה יושבים וכותבים דברים ותוכן מההווי שלהם , טובים יותר או פחות , לא משנה , אבל משקיעים ביצירה כל שהיא. יוצרים דבר חדש. זה דבר שאני , באופן אישי , הרבה יותר מעריכה - כשיש איזשהו ערך מוסף גם אם התכנית במקור נועדה לבדר קהל מסויים ולהביא רייטינג לאיזה ערוץ.... באיזשהו מקום כנראה כסף ותהילה מצליחים להעכיר ולהאפיל ולגבור על תכנים ויצירה.

Noopy

New member
נכון... מי הם שיגידו מי יפה ומי לא?

זה ממש לא מנומס.. אבל מי שהולכ/ת יודע/ת שיש לזה השלכות.

למעלה