חזרה לטיפולים

א ר 28

New member
היי
חןזרת לפורום לאחר הפסקה של כ3 שנים..
אני בת 36 היום, שוקלת לחזןר לטיפולים לילד שלישי ( 2 הילדים שיש בבית גם הם תוצאה של ivf..בעקבות פוליציסטיות ובעיית זרע- משובחים אנחנו😝).
מתלבטת מכמה סיבות, בעיקר בשל הקורונה- אשמח לדעת איך עובד התהליך היום והאם יש משהו ייחודי שנעשה בעקבות עניין הקורונה בשאיבות/ החזרות?
והאם למישהי יש מןשג מה קורה מבחינת עלויות? ( אני רואה שבביטוח הזהב שיש לי בקופח יש מימון לטפסי 17 אך אני לא מצליחה להביא מתוך תקנון הקופה האם המימון כולל תרופות? למישהי יש מושג? (אני משתייכת לקופ״ח לאומית)

אשמח לתשובות שלכם☺
שבוע מקסים לכולן🌸🌸🌸

DIkal

New member
אם את במכבי, העלויות הן במימון יחסית נמוך (לא יודעת אחוזים מדויקים). לי עלה סבב מלא כ-2700 ש"ח תרופות. היקרות שאני קיבלתי הן:
מונופור 600 עולה כ-300 ש"ח.
צטרוטייד 0.25 מ"ג עולה כ-100 ש"ח.
מבחינת אסותא, שאיבה+החזרה עולה כ-1700 ש"ח.
מבחינת הקורונה, הפסיקו עם בדיקות הקורונה לפני שאיבה/החזרה ורק מחתימים על הצהרת בריאות.
בהצלחה!

מבחינת קורונה שום דבר לא השתנה חוץ מהעובדה שצריך לעבור בדיקת קורונה לפני שמתחילים תהליך, שמירה על הגיינה תמיד הייתה.
מבחינת עלויות אני לא יודעת לענות לך. בהצלחה.

א ר 28

New member
את בדיקת הקורונה מבצעים עם תחילת הטיפול ההורמונלי או ממש לפני השאיבה?

betty281

New member
לגביי עלויות, אני זוכרת כששאלנו באסותא רמת החיל לגביי שאיבות והחזרות, אין הבדל משמעותי. אני חושבת שזה יוצא בערך עוד 200-500 משהו כזה. אני לא בטוחה!
לגביי זריקות וכו.. הבנתי שזה מימון של 50% ולא, 75% . אם יש לך עוברים קפואים זה טוב, העלויות של הזריקות מטורפות.

א ר 28

New member
דיקלה, תודה❤️
אני אומנם לא במכבי אבל כן ראיתי שיש השתתפות מסויימת בעניין טפסי 17 לילד שלישי.. פשוט לא ידעתי אם ההשתפות תקפה גם על התרופות... מניחה שאם בקופה מסויימת יש השתתפות ככל הנראה ברוב הקופות יש את זה..
ולגבי בדיקת הקורונה, חידשת לי אחרי שכבר קראתי המון על זה שבאמת נדרשת בדיקה שכזו..

littlemisspink

New member
אני עברתי היום שאיבה ולא התבקשתי לעבור בדיקת קורונה באף שלב. חתמנו על הצהרת בריאות.

למעלה