חזרה לשפיות

tuti f

New member
חזרה לשפיות ../images/Emo3.gif ../images/Emo39.gif

טוב אז לאחר סוף שבוע "סוער" החלטתי לחזור לשפיות, כמעט הכל כבר הסתדר בחיי האישיים ולכן הגיע הזמן שאני אחשוב גם על עצמי. קמתי בבוקר והתחלתי לעשות חשבון נפש קטן עם עצמי, לראשונה בחיי נוכחתי לראות שכשרע לי מקום המפלט שלי הוא לא האוכל אלא חוף הים, תחליף מעולה !!! זה לא פתר את הבעיות אבל זה בהחלט רומם את מצב הרוח שלי בעצם גם האוכל לא פותר שום בעיה כשהוא משמש לי מקום מפלט אלא מוסיף חדשה. אולי זה באמת שינוי שחל בי או אולי זה שגעון של רגע. נזכרתי גם במטרות שהצבתי לעצמ שבוע שעבר ושמתי לב שבעצם ביצעתי את כולם : 1. הפסקתי לנשנש שטויות בדיוק כמו שרציתי 2. נגמלתי מדיאט קולה
כן כן מליטר וחצי ביום עברתי לחצי ליטר ביום, זה הפך להיות מן צ´ופר בארוחת צהרים ולא תחליף למים במשך כל היום. 3. התאמנתי בחדר כושר 4 פעמים, בגלל השבוע העמוס חשבתי שלא יהיה לי זמן לעצמי אבל הנה מצאתי 4 פעמים בשבוע ,שעתיים ביום להקדיש רק לעצמי. זהו נראה לי...אלה היו המטרות וזה עבד בהצלחה. אז המטרות לשבוע זה הן : 1. להתאמן לפחות 5 פעמים !!! 2. לאכול מסודר כולל ארוחות ביניים (בסופ"ש בקושי אכלתי בגלל חוסר המצב רוח שלי ועכשיו כשהוא הסתדר אני לא רוצה שהתאבון שלי יתחיל לחגוג). 3. כמובן להמשיך את הגמילה מהדיאט קולה ולהמעיט בכמויות הלחם, יש לי הרגשה שאני הולכת לחרוג בנושא אז אני חייבת להציב את זה כמטרה. זהו.... אני מקווה שגם השבוע הזה אני אצליח לדבוק במטרות שלי. דבר חשוב אחרון
כולללללם לשתות המון המון מים פשוט גהנום בחוץ יצאתי לשניה החוצה וחזרתי כמו שניצל, תשתו המון המון המון !!!! חובה !!! שיהיה לכולכם שבוע נפלא ומלא חיוכים

תותי, אין כמוך!!!../images/Emo140.gif

והוכחת לעצמך כבר שאת לא רק חושבת ומתכננת אלא אשת ביצועים!! וזה מה שחשוב. ובזכות זה (!) הסחף של השבוע האחרון, היה רק הטיה קלה מהדרך מבחינתך זה הכל. המעשים שכבר עשית חיזקו את האמון שלך בעצמך. תראי, כמה שזה לא בעייה בשבילך "לאסוף" את עצמך מחדש ויאללה ממשיכה. תותי - אני לא צריכה להגיד לך שאת 10!! את יודעת את זה כבר בעצמך! וככה עקב בצד אגודל את תהיי שם נשמה! מכל הלב, דליה.

מיכל ל ל

New member
כל הכבוד ../images/Emo39.gif

אני ממש מעריצה אותך על החוזק שלך ואיך שאת מצליחה להתמודד ולדעת מה חשוב. שיהיה לך בהצלחה השבוע
המון
מיכל

tuti f

New member
מיכלי../images/Emo24.gif

חזקה חזקה אבל לפעמים נופלת כמו גדולה ובהחלט שוכחת מה חשוב. זה בא והולך בתקופות ולמזלי נראה לי שאני בתקופה טובה. מה איתך ??? הכל בסדר ???? אני מקווה שכן התגעגעתי אוהבת

firte

New member
אוי תותי../images/Emo24.gif

כמה שמחתי לגלות שהמצב השתפר. את לא יודעת!!!!!!!!!!!!! איזה חשיבה נכונה יש לך,להציב מטרות,למצוא תחליפים לאוכל. בדרך הזאת,נשמה ,תשיגי ה-מ-ו-ן!!!!!!!!!!!! דברי איתי. אוהבת אותך אפי

bell_bell

New member
תותי, מתי עזבת את השפיות ?

נראה שגם בלי לשים לב, וגם כשנדמה לך שהכל בבלגאן - את עדיין עומדת במטרות שלך בלי שום מאמץ... ואם זה לא שפוי - אז מה כן... אני ממש שמחה לשמוע שהכל בסדר, ומאחלת לך שבוע קל ונפלא !

tuti f

New member
המון פעמים...

שפיות בכל מה שקשור לדיאטה זה משהו שהולך ובא אצלי,הדבר היחיד שמצליח להחזיר אותי תמיד למסלול זה פעילות גופנית (וספינינג בפרט) טוב נו אחרי כזה סיוט אני לא יכולה בכלל לפתוח את הפה. ולעמוד במטרות שלי דורש המון כוחות נפש כי אני טיפוס שמוותר לעצמי בקלות,רק שלמדתי שאני משלמת טוב טוב את המחיר אח"כ. אמא שלי פעם אמרה לי שאם אני אאמין שהכל יהיה בסדר אז כך זה יהיה...נו אז אני מאמינה ומחכה. שיהיה לכולנו רק טוב

bell_bell

New member
מה שבטוח,

זה שאחרי ספינינג באמת קשה לשבת לאכול...
ואני בטוחה שכולם מוותרים לעצמם מדי פעם, כי אנחנו רק בני אדם, ובסוף באמת יהיה טוב !!! (כבר עכשיו יותר טוב מבהתחלה, לא? )

למעלה