חזרנו הביתה = עדכון מצבנו ושאלה

G h a i a

New member
חזרנו הביתה = עדכון מצבנו ושאלה ../images/Emo9.gif

אז אחה"צ הגענו לפה עמוסים בתיקים. עברנו לקניות בסופר ואז הביתה. סידרנו קניות ופרקנו תיקים ואז סידרנו את הממ"ד לשינה. בגדול הכל פה די מסודר- יש מיטה זוגית, העברנו את המזרון מהמיטה של הילדה לפה לידנו. יש טלויזיה, יש מחשב ויש צעצועים... אני אישית בלחץ !! למרות שהכל מתנהל כרגיל, גם בחוץ, רוב השכנים נמצאים בבתים ,החנויות עובדות וכו'. כל עוד בעלי פה איתי ועם הילדה אז הכל בסדר זה עוזר לי אבל אין לי מושג מה יהיה מחר
הגן של הילדה עובד (במתכונת חירום, במקלט של הגן) אבל הדרך לשם הלוך וחזור היא זו שמפחידה אותי. בהלוך עוד חצי נחמה כי אבעלי איתי באוטו (כי רק אח"כ אנחנו ממשיכים ואני מורידה אותו בעבודה) אבל אני זו שצריכה להחזיר את הילדה מהגן. הדרך מהגן הביתה היא לא יותר מ-5-6 דק' בנסיעה אבל מה אני עושה עם תהיה אזעקה באמצע הדרך
יש לי דקה למצוא מחסה וייקח לי זמן לעצור את הרכב, לצאת ממנו, להוציא את הילדה, להרים אותה ולרוץ למחסה בתקווה שיהיה בדרך אחד כזה
מה אני עושה
אביעד אומר שלא נורא אם לא נשלח אותה לגן, וזה באמת לא נורא אבל אם לא אשלח אותה לגן, אז כל היום בבית אני אשתגע מלחץ והילדה תשתגע מהלחץ שלי וגם קצת משעמום
ולאן נלך עד אחה"צ ? רוב החברות שלי שהן צפונה מיבנה עובדות. מה אתם אומרים ? מה כדאי לעשות ?

דקה זה הרבה זמן.

יש זמן במסלול הנסיעה בו את במרחק של יותר מדקה (כולל עצירת הרכב) ממבנה? כי אם את נוסעת באזור של שטח בנוי, באמת אין שום סיבה שלא תספיקי. דקה זה ממש הרבה זמן, זה דבר טוב אחד שהמלחמה הזאת לימדה אותי

ק א סי

New member
מבינה את הדילמה שלך

אני הייתי לוקחת אותו לגן, אם היה נפתח. אבל זה מאוד אישי. לדעתי המסגרת מאוד חשובה ומאוד תורמת להם. ומה עם נסיעה למרכז ליום כיף של התאווררות מדי פעם?

מאיו

New member
מוסיפה- הוראות פיקוד העורף:

אם יש ילדים חגורים באוטו, עוצרים בצד ומחכים ברכב דקה

למעלה