חזרתייייייי אני כאן!!!!!

חזרתייייייי אני כאן!!!!!

זהו זהו זהו!!!! סיימתי את העבודה להיום..תגידו מזל טוב ובשעה טובה... מה שלומכם? איך עברה השבת? יהההה כמה התגעגעתי בחיי אוהבת מקסימושששששששש

אלון 26

New member
מקסימושששששששששש-אלון

הכל טוב השבת עברה אחלה ואניחנו בסדר מזל טוב ובשעה טובה....... גם אני התגעגתי ביי ביי ושבוע טוב אלון :cool:

גם לך נשמההההההה

וואוו חשבתי שכבר הלכת...אני מתרגשת חחחחחח מתה עליך ביי

מקסימה שבוע טוב לך התגעגעתי

עבדת קשה אני מאמינה אני ממש מקנאה בכל אלה שצפו בך אני מאמינה שהצפת אותם בדמעות שמחה שיהיהלך שבוע טוב ומוצלח שלך מלאכית 27

מלאכית..קשה??????

אני כבר לא מרגישה את הרגליים ..וחכי חכי מחר היום הכי קשה..הסוף!!!! מהבוקר עד הלילה...חצי מדינה. אגב, עוד שבועיים שלושה באשדוד...את באה?????? תגידי לי ואני אסדר את העניין.. אוהבת מקסימוששששששששש

שימי_

New member
אני כעיור אחרייך הולך....

בום בום טראך ףצ8504ש.םןו]603ששח.8א .... אייי... אחחחח... (ממש ממש בלחש שבוע טוב לך)

היי היי איש...שימי...

הלו הלו הלו איש איך אתה הולך בכביש... בוינאה אדון..דרכת עליי ס`תכל לאן אתה הולך..מה אתה עיוור? אופסססס סליחה אתה באמת כזה..נו מילא לא נורא בוא אקח אותך למחוז חפצך. שימייייייייייייי איך עברה לך השבת?????

שימי_

New member
עבר נפלא B-)

שתי קבוצותי ניצחו חוץ מזה שמש נהדרת על הבוקר מה צריך יותר מזה ?

שאלה....שימי

איזה קבוצות ניצחו? רגע בעצם יותר חשוב...הפועל ת``א ניצחה?????? אדום עולה אדום עולה עולה....

שימי_

New member
תל אביב היזהרי מאחוריך B-)

הפועל ובית``ר באר שבע שנה הבאה בליגת העל

אלון 26

New member
שלום לך משה תאומים מפרסום

גיתם,אההההההההההה סליחה שימי בהצלחה , אני לא אוהב כדורגל אבל הפועל קבוצה טובה ביי אלון

לאאאאאא רק לא אצל רשףףף..

ואגב, כיסא לא מספיק אני צריכה כורסא...ורצוי שנשכבת חחחחחחח

למעלה