חזרתי אחרי העדרות

בק ביק

New member
חזרתי אחרי העדרות

שלום לכולם (אנחנו פה בכלל כולם או כולן? נדמה לי שראיתי רק בנות). נורא רוצה להיות חלק מהפורום אבל האינטרנט החולה שלי אומר לי מתי כן ומתי לא. ובחודשים האחרונים אני לא יכולה לכתוב רק לקרוא...ודווקא נורא רציתי לשתף ולתרום. מקווה שעכשיו ילך לי לכתוב (ולא מעיזה אפילו לנסות את האייקונים). מעניין אותי אם יש עוד בנות במצבי. נכנסתי לשבוע 24, חודש שישי, בגלל שיש שם שניים בבטן (בק וביק מן הסתם) היא נורא גדולה, אז להתעלם ממש מההריון אני לא יכולה ולא רוצה. מצד שני בניגוד לארבע ההריונות הקודמים שהסתיימו בהפלות, הפעם כמעט למן ההתחלה מצאתי את עצמי כמעט מתעלמת מההריון- כהריון בסיכון(למרות שאני מוגדרת כהיי ריסק לאור ההיסטוריה שלי). זה מחמיר עכשיו כשאני מתקרבת יותר ויותר לחוף מבטחים. אולי זה קשור לזה שהאבדנים שלי היו מוקדמים, אולי זה קשור לכך שהייתי כ"כ לחוצה בהתחלה בהתחלה שעכשיו אני קיצונית לכיוון השני. אולי זה קשור לאיזו אינטואיציה פנימית שבסוף הכל יהיה בסדר. הייתי בטוחה שאני אלחץ מכל פיפס, שכל כאב יריץ אותי למיון. שבמיוחד בגלל שזה הריון תאומים אני לא אוכל לישון בלילה מהפחד של אי ספיקת צוואר הרחם. וזה לא קורה. לא שזה כשלעצמו לא מלחיץ אותי... האמת? ההריון עובר טפו טפו טפו די בקלות. כל הבדיקות תקינות (אפילו החלבון העוברי שהיה "אמור" לצאת לא תקין בגלל שמחלקים את התוצאה לשניים). במעקב ההריון בסיכון אני אצל הרופא בדיוק חמש דקות וזהו כי ממש אין מה לבדוק, הילדים בסדר, אני מרגישה אותם זזים כל הזמן. אבל, בזווית המוח אני שואלת את עצמי כל הזמן "במה זכיתי?" ולמה אני לא יותר מוקירה כל רגע, כרגע מיוחד כהריון מיוחד. אני נשמעת מאוד מבולבלת נכון? כי ככה זה. מבולבל לי. תמיד כשדמיינתי את עצמי בשלבי הריון מתקדמים דמיינתי מן יצור לחוץ שלא מפסיק להטריד את הרופאים שמבלה כל שני וחמישי במיון על כל מיחוש קטן. וזה לא קורה ופתאום קצת מפחידה אותי האדישות שלי. אולי אני אפספס מיחושים שכן אמורים להריץ אותי למיון? הצילו! שיבואו כבר האנשים הנחמדים בחלוקים הלבנים לקחת אותי, נדמה לי שהגיע זמן האישפוז במחלקה הסגורה...

עד חצות

New member
ברוך שובך

האינטואיציה שלך נכונה והכל יהיה בסדר מזדהה עם האדישות ,זו מעין מגננה ודרך התמודדות אך אותי היא אינה מפחידה כי בשעת הצורך אדע (וגם את תדעי) איך לפעול המשך קל

הוא היא

New member
ברוכה השבה ../images/Emo39.gif

אני שמחה שההריון שלך תקין וזורם ושאת לא לחוצה. איזה כיף לך שיש לך תאומים (זה החלום של בעלי, אבל אין סיכוי). את שואלת במה זכית? בזכות הבסיסית של כל אשה להיות אם. ואולי את לא מוקירה כל רגע כמיוחד משום שנראה לך סוף סוף כ"כ טבעי שהכל בסדר, וההריון תקין ושאת מרגישה טוב. נכון שהיכולת להעריך כל שניה היא מופלאה אך גם כמעט בלתי אפשרית. אולי עצם זה שהיפסקת להעריך כל רגע ורגע מעיד על כך שהיתרגלת לטוב, ואת רגועה, כבר לא חוששת ולחוצה אלא עם תחושה פנימית טובה. אני חושבת שגם בזה יש משהו נפלא - בשגרה הטובה הזו... מאחלת לך המשך הריון שקט רגוע ונפלא!!!!

Tנקר בל

New member
שלום בק ביק

טוב שאת כאן - כקוראת או ככותבת
. כיף לך שההריון עובר עלייך בשקט נפשי. אני לא הייתי מטרידה את עצמי בשאלה "למה זה כך". פשוט הייתי שמחה בחלקי, וגאה בעצמי על השלווה הלא צפויה שאני מצליחה לגייס. כנראה את אשה אופטימית וחזקה. אני לא חושבת שיש סיבה לדאגה - אם משהו יהיה לא בסדר, את תהיי ערה לו יותר מכל אשה סבירה אחרת (על משקל "האדם הסביר"). אף אחד לא מבטיח למישהו לחוץ שהוא יינצל מכל פגע, אולי דווקא להיפך. נדמה לי ששלוות הנפש שלך מעניקה לבק ולביק (אהבתי
) איכות חיים יותר טובה, כבר מהבטן. שימשיך לך קל, רגוע ותקין!

למעלה