חזרתי גם מהאקו לב!

רונה 4

New member
חזרתי גם מהאקו לב! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

וכנראה שעם כל-כך הרבה אצבעות זה היה חייב להיות תקין. מישהו שם למעלה כנראה מושפע מאוד מכמות האנרגיות החיוביות שיש בפורום כאן, וטפו טפו עד עכשיו זה עובד. פרופ' הגש באמת נראה חמור סבר בהתחלה, אבל כנראה שראה מיד כמה שאני בלחץ, והתחיל לדבר ולספר ולהסביר ולהרגיע תוך כדי הבדיקה, ובכל פעם שראה משהו תקין נוסף מיד ציין את זה, והיה ממש עשר. אז אני מודיעה פה באופן רשמי שעברתי סוף-סוף את הבדיקה המשמעותית האחרונה של ההריון הזה, ואני בעננים! 11 שבועות של מירוץ בדיקות מטורף מאחורי!
מתגנבת לי ללב התחושה שהינה אולי אולי זה עוד יקרה הפעם
. ההריון הזה מתחיל להיראות יותר ויותר מוחשי
. כל-כך כל-כך עזר לי לעבור את זה איתכן ועם ההודעות המחממות שלכן, המון תודה מגיע לכן, באמת, אתן נפלאות. אמא של פילפילון, שלחתי לך שאלה במסר, תודה. אז שנמשיך להיות כאן אחת בשביל השניה, ורק בשורות טובות מכולנו.

רונה 4

New member
תודה אמא של פילפילון.

הוא אכן היה קשקשן, וזה מצויין כי זה עזר לי להעביר את הדקות של החרדה בבדיקה, למרות שבאמת היתה מאוד קצרה.

happy

New member
בשורות מעולות!!!!

איזה כיף לפתוח ככה את הבוקר בטוחה שההריון ימשיך להיות תקין!!!!!! נשיקות

טאניוש

New member
אצבעותיי פנויות...מי צריכה?

רונה, את עושה את הבדיקות שלך בקצה שני של המדינה או במדינה השכנה? העידכונים שלך מגיעים ש-ע-ו-ת אחרי הבדיקה. העיקר שהכל בסדר
! אחרי אקו לב אפשר קצת לנשום...

רונה 4

New member
תודה שהצלחת להצחיק אותי על הבוקר

פשוט בעלי התעקש שנלך לחגוג אחרי כל ההיסטריה, כי הפעם באמת באמת מגיע לנו ויש מה, אז הגעתי די מאוחר הביתה. אני מרגישה ממש כמו בתוך אופוריה. לא מאמינה שזה מאחורי כבר.

רונה 4

New member
תודה Tנקר בל

ותודה לכולכן. עד עכשיו זה באמת היה פורום של בשורות טובות
. שיימשך רק כך לכולנו.

2קשת

New member
אפילו הגש התרכך...

אז באמת כל יום קורים ניסים!
איזה יופי, נרגעתי איתך... שימשיך ככה!

תולו

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

מאד מאד משמח לשמוע. שרק ימשיך ככה.

ariane

New member
הרה ידענו...... אבל ממש שמחים!!!../images/Emo8.gif

יופי יופי יופי איזה כיף לך!!!

7נתי7

New member
ידענו שהכל בסדר אבל טוב לשמוע שוב

שמחה על הבשורות הטובות ומקווה שתצליחי לנשום קצת לרווחה ולהנות קצת מההריון הזה,עד שיסתיים בידיים מלאות. רק בשורות טובות אני רוצה לשמוע ממך נתי

למעלה